Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

paznokcie hybrydowe

Polecane posty

Gość gość

mam ochotę kupić sobie zestaw do paznokci hybrydowych, chciałabym jakiś niedrogi i w miarę dobry, proszę o radę czy kupić zestaw, czy osobno i różnych marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Od niedawna zajmuje się manicurem hybrydowym. Dopiero się uczę i poszukuje dziewczyn na których się podszkole:) cena jedyne 10 zł za zużyte materiały! ;) mieszkam w okolicach ronda wiatraczna w warszawie. Proszę o emalia na jakubczykwiola@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mahania
najlepiej kupić wszystko jednej marki :) nie wszystkie lakiery dobrze ze sobą wspópracują i może okazać się, że nie będziesz zadowolona z efektu... ja używam już tylko lakierów hybrydowych NeoNail, pozytywnie mnie zaskoczyły i już przy nich zostałam na dłużej :) są nie do zdarcia, błyszczą się przez cały czas noszenia, nie matowieją, a kolory pięknie kryją - przyjemnie się nimi maluje :) polecam! cena też jest świetna, jak na taką jakość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomożecie mi? Mam problem... kupiłam używany zestaw do hybryd, wczoraj wymieniłam żarówki w lampach na nowe. Niestety po kilku minutach utwardzania, wyciągam wilgotne paznokcie. Czy tak ma być na początku, czy może ja robię coś nie tak (za krótko je trzymam). Dodam jeszcze, że nakładam cienkie warstwy: baza - wyciągam wilgotne paznokcie, mimo to nakładam lakier cienką warstwę - wyciągam wilgotne, nakładam drugą warstw lakieru - wyciągam wilgotne. Na samym początku oczyszczam paznokcie cleanerem, lakier utrzymuje się ok 1.5 tyg i po tym czasie lakier sam schodzi z paznokci. Co jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że lepiej kupić jedną markę i zestaw niż pojedyncze sztuki. Warto zapytać kogoś, kto ma z tym do czynienia, aby pomógł Ci w wyborze odpowiednich produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliiija
Nie niszczą paznokci, ale wręcz przeciwnie, mi utwardziły płytkę. Ale oczywiście ważne jest żeby zainwestować w dobrą markę bo słyszałam o przypadkach że dziewczyny miały poważny problem bo wybrały tanie hybrydy. Najlepsze w przystępnej cenie są lakiery Semilac. To nie tylko moja opinia ale baaardzo wielu dziewczyn które piszą o tym w necie - blogerki, kosmetyczki itp. Ja już nie wyobrażam sobie powrotu do zwykłych lakierów - tylko hybrydy <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zestaw za 250 chyba. Super opcja. Polecam na bank Robiłam ostatnio halloweenowe paznokcie z http://kokietkowo.pl i wyszly extra ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berrnia84
Jeśli chodzi o dobre i sprawdzone lakiery hybrydowe to ja bardzo polecam Mistero Milano poza świetnymi kolorami, to bardzo dobrze się rozprowadzają, mają wygodny pędzelek i długo się utrzymują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lullika
popatrz na blueskynails.pl - tam mają duży wybór lakierów, w cenie całkiem przystępnej...a lakiery same w sobie są dobre i trwałe! ja sama tam kupuje i maluję też sama - w ogole uwazam ze hybrydy to super pomysł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wolę tradycyjne lakiery, mniej niszczą płytkę paznokcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też stawiam jednak na tradycyjny manicure. Wolę nie niszczyć sobie paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nailloverka
A dla mnie nie ma nic lepszego niz manicure hybrydowy! I tak jak wyzej-tez uzywam neonail,przerzucilam sie na nie z innych lakierow i jestem super zadowolona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robie na Indigo . Ale w UK :) Polecam ,ale zamówiłam sobie kilka z Semilac (chyba tak to sie pisze ) ale z Polski . Probowalyscie juz tej hybrydy HARD ktora da sie przddluzac jak wrazania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzii0
do przedłużania o niebo lepsza jest extra base z neonail, poczytaj sobie opinie dziewczyn na wizaz.pl w wątku o nn :) ja zamieniłam harda właśnie na eb i pracuje mi sie o wiele lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się Wam pochwalić, bo już od miesiąca działam na zestawie hybrydowym z allegro, pierwsze malowanie rozpoczęłam na nogach w razie jakby miało się coś schrzanić. ale tak właściwie to instrukcja jest łatwa i dobrze napisana. jedyne czego się sama nauczyłam to to ze trzeba lakier kłaść niewielkimi porcjami, bez nadmiaru. u mnie lakier trzyma się ok 14 dni, dłużej szczerze powiem że sama nie trzymam ponieważ widać odrastający paznokieć. Wybrałam taki dosyć tani zestaw, kosztował niecałe 300 pln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StarLetta
Jestem zachwycona lakierami hybrydowymi, kupiłam sobie na próbę UV Hybrid Semilac 117 Yellow Sphinx i czarny, już tydzień z nimi jestem i świetnie trzymają się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elleonoro
Zauważyłam u mojej siostry piękne paznokcie w kolorze białym i okazało się, że to właśnie lakier hybrydowy Semilac, też muszę spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Ja "pracuję" na Semilacu,niedawno spróbowałam hard milk na szablonie. Pierwszy raz to była porażka,paznokcie miękkie jak plastelina. Teraz robię grubsze,3 warstwy i każdą dwukrotnie utwardzam w lampie led i jest ok. Potrzebuję jednak pomocy w kwestii folii transferowej,otóż próbowałam dzisiaj ją odbić na utwardzonej,mokrej hybrydzie i w ogóle się to nie udało,wiecie może dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mirianoteka,dzięki. Wszystko robiłam tak samo,więc wychodzi na to,że za słabo dociskałam albo folię mam jakąś beznadziejną. Będę próbować dalej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam cały zestaw Semilaca. Dlatego mam pewność, że zestaw będzie spełniał moje wymagania. Cena nie była wygórowana za tą jakość. Paznokcie robię sobie sama , a efekt jest naprawdę zadowalający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hybrydykoscian
W przypadku folii jak za mało klejąca warstwa dyspersyjna, daj cienką warstwę topu i króciutko pod lampę. Wtedy ładniej się odbija :) Duzo też zależy od folii. Ja do tej pory używałam dwóch marek, tą którą wszyscy znamy ;) ale wystraszyłam się trochę opiniami na ich stronie na fejsie, potem molon- super, ale kolory jakoś nie wiem czegoś mi brakowało. Ostatnio zrobiłam zamówienie w neonail i jestem na razie zadowolona. Fajne kolory, konsystencja super kryjąca, choć dość gęsta. Ale krycie przy 1 warstwie np.: pasteli to jest coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna sprawa ta hybryda. Długo się trzyma i przynajmniej nie trzeba się bawić tak często z paznokciami. Co do lakierów to na razie u mnie numerem jeden jest nowej firmy Makear. Super się nakłada, dwie warstwy w zupełności wystarczą. Długo się trzyma. Te najbardziej popularne lakiery mi się już znudziły i straciły w moich oczach bo zaczęły się odpryskiwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamiętam jak kiedyś znajoma mi przywoziła lakiery Makear ze Stanów bo nie było jeszcze w Polsce. Na szczęście już nie muszę jej męczyć i zamawiam sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się hybrydy nie podobają i nie wyobrażam sonie ich na swoich paznokciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się hybrydy nie podobają i nie wyobrażam sonie ich na swoich paznokciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×