Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 39

CZy zaczac starac sie o dziecko,mam 39lat..?

Polecane posty

Gość gość
moja koleżanka urodziła mając 20l a mi się zapytała kiedy chcesz żeby dziecko mówiło do ciebie babciu, mądrala bo kogoś wartościowego poznała, a ja mam 33l i nadal zero dzieci, bo z kim mam mieć z gogusiem, no wiec czekam i jak kogoś późno trafie najwyżej dziecko mi powie babciu, ale zostanę szczęśliwą matka, bo z byle kim, byle żeby urodzić to na to się nie pisze, aktorka kożuchowska urodziła mając 41l zdrowego chłopca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak czujesz instynkt macierzyński to tak, jak tego nie czujesz to nic na sile, bez dzieci tez da się żyć, bo oprócz dzieci są tez inne wartości na świecie, to twój wybór. Dodam ze na dziecko trzeba być przygotowanym psychicznie i materialnie, to rzecz oczywista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieważne w jakim wieku się zostaje matka, ważne by być dobra matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siostra urodziła w wieku 37 lat. Bratowa 39. Ja jestem w 33tc i zanim urodzę skończę 35 starałam się 4lata. One zaszły bez problemu. To są pierwsze dzieci. Chłopcy zdrowi, piękni i mądrzy.Moja ciąża przebiega bez problemu i dziecko piękne się rozwinęło. Mój lekarz mówi że wiek matki nie jest tak ważny jak wyniki i stan zdrowia. Nie jedna zadbana czterdziestolatka urodzi zdrowsze dziecko niż palącą i pijąca dwudziestka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 38 lat właśnie zaczęłam starania o drugie dziecko, pierwsze urodzone w wieku 33 lat zdrowy chłopak, narazie się nie udaje ale nie tracę nadziei, życie różnie się układa wcześniej nie było szans na dziecko nie było z kim stworzyć rodziny... ja uważam, że każdy powinien sam decydować kiedy chce dziecko bo to on będzie je wychowywał a jak ktoś pisze że się wstydzi starych rodziców to jest dla mnie szok po prostu... ja mam mamę która urodziła mnie po 30 i nigdy nie powiedziałabym o niej że jest stara to chyba niestety kwestia wychowania i braku szacunku do rodziców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×