Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 39

CZy zaczac starac sie o dziecko,mam 39lat..?

Polecane posty

Gość gość
gość dziś "Moje dziecko ma ciepły dom i rodziców którzy się nim interesują i go kochają, a chyba to jest dziecku do życia najbardziej potrzebne" , teraz dowaiłas , masz niankę bo się dorobiłaś i to jest to ciepło jakie dajesz dziecku xxxx NIE czytasz ze zrozumieniem. napisała, że ma panią do pomocy, dzięki czemu nie musi zajmować się domem i CAŁY SWÓJ CZAS może poświęcić dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co robiłaś przez tyle lat? wyjazdy, buciki i torebeczki były ważniejsze? nie chciałabym takiej szmaciary jak ty za matkę pechowiec.gif chciałabyś, chciała, tez byś ponosiła torebeczki firmowe a nie skaj z rynku, pojechała za granicę a nie do miasta powiatowego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "Moje dziecko ma ciepły dom i rodziców którzy się nim interesują i go kochają, a chyba to jest dziecku do życia najbardziej potrzebne" , teraz dowaiłas , masz niankę bo się dorobiłaś i to jest to ciepło jakie dajesz dziecku xxxx NIE czytasz ze zrozumieniem. napisała, że ma panią do pomocy, dzięki czemu nie musi zajmować się domem i CAŁY SWÓJ CZAS może poświęcić dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś następna z nianią wylatuje chociaż kobieta wyraźnie napisała, że ZAJĘŁA SIĘ DZIECKIEM a gospocha DOMEM Wiecie co zamiast się rozmnażać zaraz po liceum trzeba było się uczyć, bo czytać nie potraficie wy super młode mamuśki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty urodziłas i od razu dzieciaka oddałas niani , a najgorsze jest to , że uważasz, ze jesteś doskonałą matką usmiech.gif a ż do II WŚ to było normalne , że dzieci po urodzeniu dawało się niańce, albo siedziały ze służbą , bo rodzice widywali je tylko przy obiedzie i może chwilę przed snem. Tylko chłopi i robotnicy siedzieli ze swoimi dziećmi na kupie w jednej izbie, ale za to szybko dzieci się wysyłało do jakiejś pracy lub na służbę . I jakoś całe pokolenia porządnych ludzi wyrosły i nie narzekały , żę rodzice źli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahah , normalnie wariatki :D zapiszcie się na jakąś terapię czy coś , założe się , że siedzicie tu cały dzien przed kompem "wspaniałe mamusie " , syf wokol was i z żalu , że wam się zycie spierzyło dajecie tu takie odpały :D wez się tłusta krowo jedna z drugą za gary , bo obiad blisko . I łeb w kubeł bo rzygac się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula zazula
gość dziś "Moje dziecko ma ciepły dom i rodziców którzy się nim interesują i go kochają, a chyba to jest dziecku do życia najbardziej potrzebne" , teraz dowaiłas , masz niankę bo się dorobiłaś i to jest to ciepło jakie dajesz dziecku , nawet nie wiesz co Twoje dziecko lubi , bo zajmujesz się karierą . To jest dobra matka ?? xxx Pomoc domowa to nie jest niania :) i gdzie ja napisałam, że zajmuję się karierą i skąd wiesz, że ja nic o dziecku nie wiem? właśnie przez te lata zajmowałam się pracą i po urodzeniu dziecka mogłam sobie pozwolić na wystopowanie. Prędzej młodzi rodzice (nie mówię, że wszyscy) ale nie zajmują się dziećmi, bo mamy takie realnia, że albo tyrają od rana do nocy na kredyty albo jedno wyjeżdża za granicę i w ogóle rodzina nie jest razem. Dziewczyny mylicie pojęcia i strasznie wredne jesteście :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tych starych frustratek , nie załujcie swojej młodości , te młode też doczekają waszego wieku i tez pewnie będą tak ryczały na nastepne pokolenie z zazdrosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać jak młode mamunie umieją czytać ze zrozumieniem :P Kobieta pisze wyraźnie, że zatrudniona pani zajmuje się domem, a ona dzieckiem ale jadą po całości, że oddała dziecko niani hahahahaha padłam! ale tak to jest jak się za małolata po remizach giry rozkłada zamiast się uczyć czytania i pisania w porządnej szkole :D [cześć}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś jak na razie to wy ryczycie, że się mało nie zesracie byle tylko się pocieszyć po wpadce w wieku lat 20 z Januszem na wiejskim disco :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.21, hahahahahhaha, dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może młoda rozkłada nogi pod remiza , ale normalna dorasta do wieku serdnio 22 lata i bierze slub , zakłada rodzinę i jest dobrą matką . A wy stare rozkładalyscie giry przez 20 lat i jechały na prochach aby tylko nie miec dzieciaka. Weż stul ryja torba wyszmacona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No kulturę jak widać też masz z remizy :( Trudno :o skisił się temat przez spienione, wulgarne, młodociane, sfrustrowane suczydła :o Do tego to twoje pojęcie o świecie :( "NORMALNA zakłada rodzinę w wieku 22 lat" :o czyli wszystkie studentki są nienormalne, bo zdobywają wykształcenie zamiast stać przy garach jak Pan Bóg przykazał. Matko gdzie ty mieszkasz? kto cię wychował? Rozumiem, że lekarkami, prawniczkami też gardzisz i masz za nienormalne, bo one raczej w wieku 22 lat nie myślą o ślubie i dzieciach :) Oj dziewczyno widać, że ci wiele zabrakło w życiu i masz o coś żal :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:22 normalna dorasta do wieku serdnio 22 lata i bierze slub , zakłada rodzinę i jest dobrą matką xxx hahahahaha uśmiałam się to poprzednie pokolenia kobiet walczyły o to żebyśmy szły na studia, a tu kobita kobitę wpycha pod męskiego buciora :P siedź dziewucho pod tą remizą. Ty zapewne jestes idealna mamusią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.22---ryja to ci stary jajami wyciera, kurvviszonie młodociany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zasypałyście próchnem kafe , aż mało czytelne się zrobiło , idzcie do koła gospodyn wiejskich , tam was zrozumieją . Nie pasujecie do tego pokolenia i zadne wasze argumenty nie zmienią natury . W tym wieku hormony wywołują takie agresje , bo przekwitacie , wezcie pigułke , bo ze starym sercem nie wolno igrać i co potem , dziecka nie urodzisz hahaha. Wez se jedna z drugą psa , najlepsze rozwiazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczka na Dowód bez Zaświadczeń http://www.kredytyt.pl od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze! - Kredyty na Wakacje 2015 - kredyty przez internet, dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę - Pożyczka na Samochód bez BIK, Chwilówki Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę Kredytu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kole gospodyń wiejskich to działa twoja matka, która miała 15 lat jak cię wy/sr/ała :D Na pewno jest z ciebie dumna, w końcu co sobota ściąga ci z du/ps/ka jakiegoś spoconego Janusza jak mu dajesz szpary pod remizą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to pisze poważna , dojrzała kobieta , no gratuluje kultury . Kłocicie się z jakąś młodą siksą i reprezentujecie jeszcze niższy poziom . A Ona pewnie smieje się z was , ze was podpuszcza ....Zenada. Powinni zamknąć ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podbnie jak ula jestem pewnie wg Was pozna mama bo piwrwsze dziecko urodzilam chwile po 30stce a teraz mam 38 lat i planuje drugie;) Tez mam czas dla dziecka. Gotuje akurat sama bo to lubie ale mAm od kilku lat Pania, ktora prowadzi nam dom tj dba o porzadek. To jest zaleta poznego macierzystwa. CLowiek sieceyszalal, dorobil, nie ma poczucia ze cos mu uciekA. I ma czas i pieniadze na dom, rodzine, dziecko. Jednak znan tez osoby mlodsze, tuz po studiach, ktorym tez macierzystwo sluzy... No ale jednak one niecrodzily w wieku 18-20 lat. To jednak za wczesnie. Bo powiedzcie prosze jak zakladac rodzine i powolywac ns swiat dziecko nie maja ku temu srodkow finansowych? Jak mozna swiadomie zerowac finansowo na rodzicach lub tesciach i mieszkac u nich katem? To egoizm. Co innego jesli to jest wpadka. Wiadomo trzeba malolacie pomoc ale zawsze to jednak problem i nie oszukujmy sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś [12:36 widzę jakie wy jesteście nieagresywne :o żenada :o takie młode a takie zgniłe fuj! Mam 30 lat i 4-letnie dziecko ale w życiu nie przyszłoby mi do głowy wyzywać czy w ten sposób patrzeć na czterdziestolatki. Czas szybko mija i ciekawe jak wy będziecie śpiewać za parę lat ;) a czuję, że cienko, bo wyraźnie widać że jedyne co w życiu macie to ten młody wiek i przeświadczenie, że on nigdy nie minie. tak zajadle tu tej swojej wartości metryki bronicie jakbyście niczego innego się w życiu nie dorobiły :) Próchno, próchno szkoda tylko, że próchno próchnem dla was nie jest jak trzeba dzieci wam wychowywać, bo siedzicie za granicą albo pracujecie w korporacjach. Jako próchno to powinnam za 10 lat pójść na emeryturę w końcu próchnem będę :) więc lepiej naparzajcie młódki do roboty, bo moja emerytura sama się nie zarobi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spocony Janusz i Pożyczka na Dowód bez Zaświadczeń wygrywaja temat hahahaha uśmiałam się nieźle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż dziw, że taka wredota z Was płynie! Powiem Wam jedno ludzi się nie ocenia, a próbuje zrozumieć! Powiem więcej w mojej rodzinie też była taka młoda ziejąca chamstwem dziołcha (bo inaczej nie da się jej określić!) miała dwoje dzieci (20 i 22 lata jak urodziła). Zawsze najmądrzejsza, po zawodówce! Płakałam przez nią nieraz bo potrafiła jak Wy wrednie oceniać, a rodziłam po 30. Ale do rzeczy w wieku 28 lat straciła obydwoje dzieci w wypadku samochodowym!!!!!! Dziś ma 37 i bardzo chce być mamą, ale niestety nie jest jej już dane (choroba zabrała jej tę szansę)- zbieg okoliczności? Wątpię! Powiem tylko jedno te wszystkie gówniary, które tu ostro szczekają, życia za grosz nie znają! Nie wiecie co zdarzy się jutro, a życie bywa mega przewrotne, życzę Wam, żeby w wieku 39 lat ktoś Was tak szmacił, jak Wy teraz obrażacie dojrzałe, świadome siebie, normalne kobiety! I martwcie się o swoje dzieci, bo choroby nie wybierają!!!!!! Ale skąd o tym może wiedzieć 20letnia mamusia????? Która w d... była i gówno widziała!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, krotko i na temat. Rob dziecko. A ten watek usun bo az zal cZytac te wulgarne wpisy przykladowych, mlodych mam. Tak opiekuncYch, ze zamiast zajac sie dzieckiem siedza w kompie na forum i traca czas zamiast bawic dzieci, na ktore to podobno mialy chec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaa rnika
Autorko - jeżeli chcesz zostać matką to wiesz co masz robić. Młodą matką już nie będziesz, ale to raczej nie jest najważniejsze. Jestem dzieckiem starych rodziców. Nigdy nie odczułam jakiegoś dyskomfortu z tego powodu, nie wyrosłam na psychopatkę, nie wstydziłam się i nie slyszałam, że do szkoły przyszła po mnie babcia. Ja urodziłam dziecko w wieku w którym uznałam to za słuszne - młodziej niż mama. Gdybym miała wybierać to zdecydowanie wolalabym urodzić dziecko w okolicach 40 niż 20. Bydła, które się tutaj wypowiada komentować nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koleżanko Janusza, widać skąd znasz obyczaje wiejskich dyskotek ,no ito słownictwo ... ale ja twojego Janusza nie chcę , wolę swieżych i zadbanych :) a dziecka jeszcze nie mam , jesli się zdecyduję , to napewno w granicach 25 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu z 13:04 a jak ci się życie tak ułozy że się będziesz musiała starać 12 lat to co? Zmienisz zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćninka37
Chyba warto usunac ten watek.... To juz rola zalozycielki tego tematu. Zrobil sie wulgarny i naprawde nikt z klasa nie bedzie ju tu sie wypowiadal. Przykro sie to czyta. Nie wyobrazam sobie, jak ktos kro jest mama moze wypisywac takie rzeczy. Autorko, ja bym na Twoim miejscu postarala sie o dziecko. Sama jestem " po srodku" tj nie urodzilam za wczesnie tj w wieku 18-22 lat ani za pozno. Tak po srodku bo mama zostalam w wieku 29 lat. I teraz mam 36 i staram sie o drugie a w wieku 39 chetnie, jak sie uda postaram sie o 3 dziecko. Powodzenia bo macierzystwo to cudowne doswiadczenie, niepowtarzalna "przygoda", ktora naprawde nie ma nic wspolnego z wpowiedziami niektorych piszacych tu, prostych, biednych dziewczyn bez wyksztalcenia... Bo nikt z wyzszym wysztaceniem lub nawet tylko z matura ale posiadajacy cos takiego jak przyzwoitosc i kultura osobista nie pisal by tak rynsztokowym slownictwem. Dla mnie to obrzydliwe. Dziekuje, ze moja mama taka nie byla i Obym ja nigdy taka sie nie stala. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja urodziłam dziecko w wieku lat18 i w wieku 42 lat coś wspaniałego :) tyle że na całe szczęście nie mieszkamy w Polsce bo aż strach się czyta niektóre komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
, jesli się zdecyduję , to napewno w granicach 25 lat xxx daj ci Boże w terminie i zdrowe ale skoro dzieci nie masz to tym bardziej nie powinnaś się tu wypowiadać, bo może być tak, że i przez 10-15 lat nie będziesz mogła zajść i co? sama siebie zwyzywasz od starych, takich, siakich i owakich? Skoro g.... wiesz o życiu to się nie wypowiadaj. Ja też chciałam miec dziecko w tym wieku co ty ale los chciał inaczej. Nie wal zatem kazań małolato bo nic o życiu nie wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×