Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Effka1

Dieta proteinowa ketoaktiv , czy ktoś już stosował

Polecane posty

Gość gość
Mnie się w ketoaktivie najbardziej podoba to, że nie muszę liczyc kalorii. Jem sobie owsiankę na sniadanie, omlecik na lanczyk, potem swój warzywno-mięsny obiadek i batonik na deser, czasem jakaś sałatka albo zupka na kolacje, jak jestem głodna i zero stresów. Waga leci w dół, jestem ósmy dzień na zestawie i spadło już 4 kilo :D I na pewno nie jest mi słabo, wręcz przeciwnie. Radocha z tego, że wreszcie portki luzniejsze - bezcenne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buuuuła
Ja schudłam dość szybko 5 kg i wcale nie było ciężko. Potem trochę zeszłam z torów, bo tu imprezka, tam wyjazd... i się przybrało, 1 kg na szczęście. Ale chcę sobie zrobić znowu kurację miesięczną, myślę, że kolejne 5-7 kg zejdzie i wtedy będę już naprawdę zadowolona. Tym razem już wiem, które potrawy najsmaczniejsze ;) i że bez solenia zup ani rusz. Generalnie bardzo sobie chwalę te proteinki, na mnie to działa i jest bardzo wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, mnie się też najbardziej podobało to, że dzienne menu jest tak opracowane, żebym nie musiała się głowić nad tym, czy nie zjadłam za dużo kalorii przypadkiem. Jedyne o co dbałam to to, żeby jeść odpowiednią ilość protein w zupach i omletach, żeby codziennie rybkę albo fileta z kurczaka mieć w domu. I żeby nie zapomnieć o jedzeniu, bo w pewnym momencie już się włącza taki tryb, że człowiek przestaje być zasadniczo głodny. Przez te białka podobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie lepiej dieta proteinowa a na smaka koktajle proteinowe w róznych smakach ?? taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Batony ketoaktiv są genialne, takie coś jak połączenie michałka z krówką. Uzależniłam się od nich na diecie, teraz ani rusz, bo nie chcę wrócić do moich starych nawyków czyli princessa i czekoladki na co dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walijka89
Ja w zasadzie byłam głodna przez pierwsze dwa dni, te porcje wcale nie są duże (ale za to desery całkiem smaczne). Od trzeciego dnia wszystko przeszło, byłam już lżejsza o 1,5 kg więc humor dopisywał, poza tym naprawdę chyba doszło u mnie do stanu, który opisują na stronie ketoaktiv. Bo czułam się fantastycznie, omleciki i deserki mnie zapychały (choć porcje wcale nie były większe) i całkiem fajnie się chudło ;) Jestem w fazie stabilizacji już, czyli mój wynik 58 kg ze startowych 66 chcę utrzymać ;) Trzymajcie się , laski, bo warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybka dieta, jak każda białkowa Tyle że ta trochę bardziej dla ludzi niż dukan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1980Irmina
Na ketoaktivie jesz dużo warzyw, inaczej nie widzialabym zadnej roznicy miedzy tym a dukanem. Tu przynajmniej masz warzywa, bialkowe slodycze i normalne posilki. Owoce dopiero potem, i to powoli. Przezylam tak 2 miesiace i teraz mi niesamowicie smakuja jablka od teściowej, wydaja sie taaakie slodkie. Po schudnieciu 12 kg chyba moge sobie na to pozwolić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam, minus 12 cm w pasie. Czyli 15 kg w 2 miesiące. Ale wiadomo, były wyrzeczenia. Mimo wszystko jestem bardzo zadowolona i nie żałuję wydanej kasy, bo było to dla mnie wielkie ułatwienie. I najskuteczniejsza dieta w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to najszybciej z brzucha się chudnie, co nie? Ja spokojnie polecam, jestem po badaniach okresowych, wszystkie wyniki bardzo dobre. Przy okazji zrobiłam sobie cholesterol i też mi się obniżył poziom. Fajna dietka, zdecydowanie łatwiej na tym wytrzymać niż na głodowaniu a la gaca czy kopenhaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćik
Hej, próbowałam już chyba wszystkiego, ale niestety zajadam stres i po schudnięciu 10kg w 3 miesiące przybrałam 13kg +cholesterol big --słodyczami zabijam stres. Dodam, że brzuch mam jak w 8 miesiącu ciąży. Jutro ma przyjechać mój zestaw nr 1.. myślicie, że po jednym da się utrzymać efekt, bo niestety nie nazbieram przez 2 tygodnie na drugi, a o trzecim nie wspomnę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 99goga99
Gościk ile zapłaciłaś za ten zestaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny widziałyście nową dietę Ewy którą udostępniła nam? ;) Korzystam z niej od miesiąca i schudłam prawie 6 kg bez żadnych problemów waga nie powraca jestem naprawde szczesliwa ! ;) Zamieszczam wam też zdjęcie jak teraz wyglądam ;) Tutaj znajdziecie dietę Ewy: www.Blog-skuteczneOdchudzanie.jea.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćik
zapłaciłam niecałe 3 stówy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Gościk - jeśli będziesz się ostro trzymać i zastosujesz 90% zasad, nie ma szans, żeby nie schudnąć. Czy się uda aż 13 kg w 2 tygodnie??? Wątpię, ale nie wiem, jaką masz obecnie wagę, bmi i skład ciała. Myślę, że po tym czasie będziesz musiała się ostro pilnować i kupić jeszcze jakieś pojedyncze paczki, zresztą sama zobaczysz, bo efekty na proteinach sa całkiem inne niż przy zwykłej diecie. Trzymam za Ciebie kciuki :) ps. polecam wszystkie desery rozrabiać z chudym mlekiem, a omlety dodatkowo z białkiem jajka. Mały wyłom, a jedzenie smaczniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GosiaFit fajna reklama, o 8 zaczynasz pracę i wsadzasz takie teksty na kafeterię? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćik
Dzięki za wsparcie, właśnie odebrałam paczkę, pewnie jak zobaczę efekty to się zawezmę i jakoś wyciurlam na kolejny zestaw - powiem rodzinie ze przez 3 lata prezentów na ur, im i święta nie chcę ;D, jeszcze raz dzięki!! Od jutra start, zważę się z rana i dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale debilki wystarczy w jeden dzien ugotowac kilka porcji na caly tydzien i pomrozic ten sam efekt ale wam sie nie chce bo lenie jestescie dltaego nigdy nie schudniecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka porcji czego? Z czego ja ci wezme taki sklad? Jajecznice z bialek mam jesc codziennie czy kurczaka na słono i slodko? No sory, niektórzy juz nie maja takiej przemiany, zeby na domowej diecie cos schudnąć. Dostalam kiedyś dietę 1400 kcal od dietetyczki. Myślisz, że się doczekalam jakiś efektów? Po miesiacu zapału schudlam 1,5 kg. I caly zapal tez się skończył niedlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeeGra
No dzięki, to ja też sie zaliczam do tego grona debilek. Akurat też zaczynam, wczoraj dostałam zestaw, dziś pierwszy dzień ;) na razie mi wszystko smakuje, zobaczymy, co potem. Koleżanka mówiła, żeby do tych zupek wrzucać jakies warzywa i doprawiać, tak też robię. Ona schudła 9 kg, ja chcę aż 13... No ale co tam! Do dzieła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćik
Hej, otworzyłam paczkę i mi się nie zgadza, bo mam 3 opakowania słodkiego i 3 słonego, a powinno być 2 słodkiego i 4 słonego ... dobrze myślę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćik
Aha, dzięki czyli mi też zostanie cosik. Dzisiaj zaczęłam z wagą 74,5kg przy wzroście 165cm. Dziewczyny, a czy Wy dodatkowo ćwiczycie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie za bardzo ćwiczyłam :( tzn. na początku nie za bardzo zalecają, bo to jest niskokaloryczna dieta, wiadomo, że może się zrobić słabo. Parę razy dłuższe marsze czy rower, ale to raczej dla siebie, a nie z myślą o odchudzaniu. Wiem, że niektórzy ćwiczą, np. moja kumpela chciała schudnąć tylko 6 kg z brzucha, żeby lepiej wyglądać. Więc robiła kaloryfer, żeby się pod sadełkiem ukazał ;) Wyszło jej. Powodzenia!!! Nie waż się codziennie, a tak co parę dni najlepiej, sama zobaczysz efekt. Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Cały czas się waham dziewczyny. Czy naprawdę warto wydać tyle kasy? A czy może ktoś mi opisać jak ta dieta dokładnie wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest zadna dieta ketogeniczna bo zawiera duzo weglowodanow zeby cialo weszlo w faze ketozy trzeba zjesc max 20g weglowodanow nie trzeba za to placic wystarczy jesc samo bialko mieso niabial debilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kilka porcji w jeden dzien smazyz na oliwie np 2 kg kurczaka w kawalkach nastepnie gotujesz kilka workow kaszy czy ryzu kupujesz warzywa na patelnie lub kroisz swieze warzywa np brokuly papryka cukinia itp i pakujesz do workow ziplock po 200gr kurczaka 100gr ryzu(ugotowany) i garsc zamrozonych warzyw mozna dodac jakis gotowy sos ok 100ml i wtedy zamrazamy .wyjdzie z tego 10 porcji czyli na 5 dni .jedna porcja na obiad druga na kolacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×