Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Effka1

Dieta proteinowa ketoaktiv , czy ktoś już stosował

Polecane posty

Gość gość
ja +3 kg niestety a po sylwestrze będzie + 5 kg ale po nowym roku biorę się od nowa za 1 fazę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja po świetach miałam 1,5 na plusie ale już spadło z ketoaktiv :) teraz jestem na 0 oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to u mnie podobnie - od początku pierwsza faza, bo te 3 kg muszą zniknąć jeszcze w styczniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie zamówiłam duży zestaw, bo tak jakby mi się przybrało. Mały detoks sobie zrobię - zresztą ketoaktiv ma też takie działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amikamika
Znalazłam w necie jeszcze jeden sklep z jedzeniem proteinowym, ale wygląda dużo ciekawiej niż ketoaktiv i jest z czego wybierać. Kojarzycie dietalegre? Widzę fajne i dość apetyczne rzeczy, byłaby dobra odmiana, ale nikt z moich znajomych jeszcze tego nie próbował. Ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem nic o dietalegre, ale jakas odmiana mi się przyda. Obczaję i podzielę się opinią ;) A tak poza tym to też już na szczęście pozbyłam się brzuszka (3 kg w 8 dni), ale zaczęłam od razu po Świętach, bo chciałam zdążyć do Sylwestra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda tylko, ze nie maja zestawów i ceny nie są podane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olioli
Kochan, nuggetsy i makarony i rizotto mogę jeść codziennie. Bardzo dobre rzeczy. Omlet łososiowy albo łosoś ze szpinakiem - miodzio. No a słodycze bomba, wiadomo. Ketoaktiv ma tylko takie batoniki, a dietalegre i wafelki z orzechami, i różne ciastka. Dla mnie najłatwiejsza i najsmaczniejsza dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie macie efekty na tej diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dość szybkie, ja 7 kg w miesiąc, koleżanka 9 kg w 6 tygodni. Ale wiadomo, wszystko zależy od silnej woli i to jedzenie z zestawu też już się nudzi, zwłaszcza że w okresie uderzeniowym opierasz się głównie na tym. Samopoczucie dobre, choc na początku może być słabo, ale gdy widzisz, że po paru dniach ważysz 2-3 kg mniej, to od razu wzrasta morale ;) zamówiłam teraz dodatkowe wsparcie z dietalegre, bo widzę, że składy podobne i walczę dalej. Jeszcze chcę kolejnych 7 kg zrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamówiłam, jutro zaczynam dietalegre. Spodziewam się szybkiego i mocnego uderzenia na początku :D podzielę się wrażeniami, zwłaszcza smakowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się właśnie zabieram za pierwszy etap - trzymajcie kciuki. Moja własna matka (52 lata) schudła na tym 8 kg w 8 tygodni, więc ja obstawiam, że powinnam jeszcze lepiej sobie poradzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wystartowałam z ketoaktiv 4 stycznia, obecnie minus 3 kg :D i czuję się fantastycznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ketoaktiv jest tańszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mieszam - batony z ketoaktiv, dania słone z dietalegre zamawiam, do tego parę musów. I w sumie nic mi się nie nudzi, jedzonko mi smakuje, jem sobie warzywka, piję dużo wody, waga spada wesolutko ;) 9 dzień diety i minus 4 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinaaneta
Widzę, że wyniki są różne, pora na moje osiągi: minus 4 kg w 10 dni, zaczęłam od razu po noworocznym obżarstwie. Na pewno jeszcze ze 3-4 dni fazy uderzeniowej sobie zrobię, potem jakieś 3-4 tygodnie powolnego wprowadzania węglowodanów. I mam nadzieję, że jeszcze jakieś4-5 kg spadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ketoaktiv jakieś 295 zł, nie płacisz już kosztów przesyłki, ja czekałam 1 dzień chyba. a to dietalegre jak? dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najbardziej lubię to, że jak sobie przeholuję (jak np. w grudniu), to po 5-7 dniach na ketoaktivie ważę już 4 kg mniej. Mimo że zwykle i tak jem więcej niż tam zalecają, zwłaszcza jesli chodzi o batoniki. No i że zabieram ze sobą do pracy, przynajmniej nie kupuję jakichs drożdżówek czy słodzonych jogurcików. Baton, deserek i omlecik to u mnie prosta, sprawdzona już metoda. A teraz zastanawiam się nad tym dietalegre, bo wygląda bardzo ciekawie, a składy mają jeszcze więcej protein

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podzielam zdanie koleżanki. Ja już jestem weteranką diet, zwłaszcza tych szybkich. Fakty jednak były takie, że po każdej diecie cud (czyli bardzo nisko kalorycznej) chudłam parę kilo i niezbyt długo cieszyłam się efektami, bo tyłam 3 razy szybciej i więcej niż chudłam. Nie miałam tez tej świadomości, że zawsze traciłam mięśnie i wodę, a moje ciało nie prezentowało się super pięknie i zdrowo. No ale mądrość przychodzi z wiekiem, w szkole średniej nie myśli się o mięśniach czy braku jędrności. Natomiast teraz wiem, że żeby szybko schudnąć z tłuszczu i nie zaszkodzić sobie, trzeba mieć trochę inny jadłospis. Ketoaktiv jest bardzo dobry, jeśli chodzi o tempo i oszczędzanie mięśni, Dietalegre podobnie, tyle że słodycze jak dla mnie są zbyt dobre i łatwo przeholować. A wiadomo, jak zjesz 4 wafle orzechowe w polewie dziennie i zagryziesz ciasteczkami, to choćby nie wiem jak proteinowe były, to waga ni będzie już tak szybko spadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaczynam przygodę - łączę ketoaktiv z dietalegre, bo jednak wybór jest nieco większy ;) Cel: schudnąć 8 kg, zobaczymy, ile to potrwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tutaj tak cicho? Nikt się już nie odchudza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, ja również od dziś zaczynam 2 tygodnie fazy 1-wszej na ketoaktiv i już wiem że zupa grzybowa mi nie podeszła :( za to omlet jabłkowy pyyyycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do odsprzedania dietę ketoaktiv na 14dni zapłaciłam 295 zł,zjadłam jeden pełen dzień :( ale zaczynam leczenie i okazało się że nie mogę jej stosować odsprzedam po atrakcyjnej cenie . KAMILA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zagląda tutaj ktoś jeszcze ,ja zaczynam od dziś do zrzucenia ok.15 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwszym tygodniu -4,4 kg jeszcze tylko 10,6 kg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam na sprzedaż zestawy keto aktiv: - deser o smaku czekoladowym - 7 szt. - omlet o smaku sera - 7 szt. - baton zbożowy z figami - 7 szt. - deser jogurtowy o smaku owoców leśnych - 7 szt. - omlet grzybowy - 7 szt. - owsianka z jabłkiem o smaku cynamonu - 7 szt. - baton z orzechami ziemnymi - 6 szt. - pure ziemniaczane - 5 szt. Proszę zainteresowanych o kontakt - berd@o2.pl - możliwość wystawienia aukcji itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×