Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Effka1

Dieta proteinowa ketoaktiv , czy ktoś już stosował

Polecane posty

Gość gość
ta dieta to sama chemia a zuki jak dla dzieci ktore tez mozna samemu przygotowac i zamrozic zadna filozofia ale wam sie lenie nei chce dlatego bedziecie zawsze grube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszanka warzyw roznego rodzaju codziennie i koktajle bialkow i waga leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupilam sobie blender do koktalji z bidonem ktory mozna ze soba zabrac robie w nim koktajle bialkowe daje 20gram serka bialego mleko i jakies owoce wychodzi pyszny jak koktajl z ponad 40gram czystego bialka polcam kazdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*200gram i 300ml mleka i owoce jakie kto lubi tylko idiota kupowalby te sproszkowane proteiny lepsze naturalne i duuuzo tansze nie dajcie sie nabierac na te reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ale jaka ci wychodzi kaloryczność bo 113 kalorii 25 g białka 1.5 g węglowodanów i 1,8 g tłuszczu , takich efektow nie uzyskasz za pomoca bialego sera i owoców moze i zdrowsze , ale ten wygodny wsypujesz do szejkera proszek i w pracy dolewasz wody i gotowy pyszny w moim wypadku waniliowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, koktajle białkowe sa przepyszne, ale co najwyżej raz dziennie. Chyba lepiej juz zjeść normalne rzeczy: omlet, deser czekoladowy, czy puree, a raz dziennie batona - białka o wiele więcej, a przynajmniej masz coś co normalnie wygląda i smakuje, a nie pawia po 3 dniach stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasza lub ryż? No to ładna porcja węglowodanów, super dieta proteinowa. Sorry, każda je to co lubi i każdy ma jakieś doświadczenia. To chyba nie jest miejsce na obrażanie ludzi tylko dlatego, że nie lubią koktajli białkowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to jest koktajl, jesli nie sproszkowane proteiny? Na pewno jest masa zdrowych i genialnych diet, ale ja akurat potrzebowałam czegoś skutecznego i ze słodyczami, żeby mieć coś z życia, a nie w kółko kurczak i kurczak. W normalnym jogurcie masz sztuczne barwniki czy słodziki, każdy produkt ze sklepu ma w sobie jakąś chemię, tego się nie uniknie. a te boskie tabletki czy suplementy diet to co niby? Mlecz polny? Znam ludzi, którym się bardzo wyniki ciśnienia krwi i cholesterolu poprawiły, więc nie zgodzę się, że jest tu coś niezdrowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etka1990
Ja znam i stosowałam, bardzo sobie chwalę. Minus 7 kg w miesiąc, polecam batony. Nie zgadzam się, że sama chemia. Poza tym słodycze bardzo mi smakowały, kupuje do dziś, w ramach "dozwolonych" grzeszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam, że ta dieta to wielka krzywda dla organizmu. Musisz pamiętać, że ważna jest dieta i ćwiczenia. Dieta nie musisz być drakońska tak jak ta. Poczytaj sobie: http://wiecznaplaneta.pl/ znajdziesz tam informacje na temat suplementów diety i ogólnie o zdrowym odżywianiu. Ja polecam green coffee k5, ponieważ sama je stosuje wiem,że pomagają, a co BARDZO ważne tabletki te zawierają w pełni naturalny skład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ta dieta wcale nie jest drakonska i w tym rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćik
Hej 4 dni za mną i 72,2 kg. Drugiego i czwartego dnia było mi bardzo słabo w godzinach przedpołudniowych, ale potem obiadek - dużo warzyw i siły wracają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo, gratuluję! Szybciutko :) na każdej niskokalorycznej diecie na początku jest ciężko. A pijesz dużo wody? Suplementy jedz, jakis potas czy magnes, bo wyczytałam pod koniec diety, że to jest bardzo pomocne. Trzymaj się! Ciekawa jestem, co Ci wyjdzie na wadze za jakiś tydzień...obstawiam, że minus 4-5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeeGra
U mnie dopiero 6 dzień, a już minus 3 kg :D w sumie dobrze się czuję, batony pomagają żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrkaWu
Ja jestem czwarty dzień na diecie i schudłam 2,5 kg czyli eszcze 6 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja trzeci tydzień i juz mnie mniej o 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćik
DZIĘKI !! Piję tak 2l wody plus 3 słabe kawy i codziennie biorę zestaw witamin dla kobiet w tablecie :), dzisiaj nawet przez chwilkę słabo mi się nie zrobiło, a nawet spóźniałam się nieco z jedzeniem - nie czułam, że to już :D. Teraz zważę się w czwartek. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja znam tę dietę, kiedyś koleżanka pojechała na erazmusa do Czech i tam się na tym odchudziła, a w te wakacje ja sobie pozwoliłam na zestaw na miesiąc i schudłam w sumie 11 kg, ale w 2 miesiące. Produktów spokojnie mi wystarczyło, bo tego jest więcej w paczkach, zresztą po dwóch tygodniach dodajesz też inne posiłki i mniej tych protein jesz. Doradzam od razu duży zestaw, żeby mieć większą różnorodność, ja np. potrzebowałam odmiany. Ale moja siostra nie jest taka wybredna, na samych omletach i czekoladowych i kokosowych deserkach dość długo potrafi się trzymać. Podzielam opinie dziewczyn, które się wypowiadały przede mną - waga leci szybko, trzeba się trzymać diety, jedzenie jest całkiem smaczne, ale też nie można sobie żałować warzyw. Ja tam nie wiem, czy to jest proteinowa dieta, czy niskocukrowa czy jakaś tam... ważne że działa szybko i bezboleśnie. Jo-jo nie zauważyłam :D a jestem już 3 miesiące po dietce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie spadek 3,2 kg po tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten duży zestaw to znaczy jaki? I ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakieś 550, faktycznie jest wybór, najwięcej słonych, potem po 4 paczki słodkich i batonów. Na pewno nie zabraknie na miesiąc ;) no chyba że batonów orzechowych hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiam już drugi zestaw 4-tygodniowy, bo po prostu z tym łatwiej mi się jakoś utrzymać. Zwłaszcza że mam tendencje do podjadania słodyczy. Schudłam 9 kg i teraz chcę się ustabilizować po 9 tygodniach ;) dobra dietka i szybka. Fajny nawyk, jaki już mi został - to picie wody i pochłanianie ogromnych ilości warzyw - a kiedyś nie przepadałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćik
Hej po 7 dniach zestawu nr 1 waga pokazała 71kg, czyli 3,5kg na minusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki, trzymam trzymam, ale powiem szczerze, że dzisiaj miałam przeogromną chęć zjedzenia czegoś innego, a najbardziej nazwyklejszego chleba z masłem - toteż od dzisiaj obawiam się efektu na "J"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, a jak przygotować posiłki jak nie mam kuchenki mikrofalowej. Czy podgrzewać normalnie w garnku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja podgrzewam w garnuszku tez nie mam kuchenki dzisiaj zrobiłam sobie owsianke z mlekiem i deser tez (dużo smaczniejsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha90
Ja normalnie zalewam prawie wrzątkiem (tzn po zagotowaniu czekam jakies 5 min) i odstawiam na jakies 2 min, zeby sie rozpuscilo. Albo podgotowac chwilkę można, jak się komus chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A chlebek z masłem to pierwszy krok do rzucenia diety, więc szkoda by było. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odpowiedź. Dzisiaj zrobiłam sobie owsiankę w pracy w mikrofali - jak dla mnie bardzo słodka. Najbardziej smakują mi omlety. Batony też są OK. Mam do wypróbowania jeszcze zupki i deserki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×