Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Effka1

Dieta proteinowa ketoaktiv , czy ktoś już stosował

Polecane posty

Gość iksiks
A czasem kolejność jest inna... czasem to zjem sobie 2 desery w pracy, bo bardzo lubię mus kokosowy i jogurtowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jem omleta ziołowego albo naleśnika na śniadanie, potem warzywa, na wczesny obiad wychodzę do baru na sałatkę, porządny obiad w domu (kurczak i gotowane warzywa), a na podwieczorek batonik. Z deserów lubię najbardziej mus czekoladowy. Tak czy siak zup proteinowych jem mało, ale za to słodycze z zestawu bardzo mi smakują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto bierze jakies suplementy? Bo zaczęłam dietę i zastanawiam się, czy to na pewno konieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123Gocha
Ja biorę witaminy i kwasy omega. Bo na początku bolałanie głowa. Oczywiście manez też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, że suplementy to podstawa, i to nie tylko przy tej diecie. Ketoaktiv działa dość szybko, więc naprawdę trzeba brać jakiś zestaw witamin, z magnezem, potasem i kwasami omega 3. Przynajmniej tyle wyczytałam na ich stronie i sama stosowałam się do tych zaleceń - zero słabości czy bólów głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam dziewczyny jakie są efekty na tej diecie ? szybko się chudnie. piszcie jak to u was wygląda. ja czekam na mój pierwszy zestaw i startuję z wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iksiks
Ja jestem dziewiąty dzień, zestaw 4-tygodniowy się sprawdza ;) po pierwszych pięciu dniach miałam niewielki spadek wagi, może pół kilo... Ale jestem po okresie i okazuje się, że ważę już 2,9 kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuję 4 tydzień - juz jestem w drugim etapie, jem więcej rzeczy choć nadal nie pozwalam sobie z węglowodanami. Schudłam do tej pory 8 kg, ale planuję jeszcze kolejne 8...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto jadł batony cynamonowe lub deser tiramisu? Bo jest promocja i może bym wzięła. dobre to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja, batony cynamonowe to jedne z moich ulubionych, zaraz po orzechowych i kokosowo-bananowych. Deser tiramisu całkiem całkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie jo-jo na życzenie... po 14 dniach ścisłej diety i genialnych efektach (6kg!!!!) oczywiście popełniłam klasyczny błąd, czyli poszłam na rodzinną imprezę, gdzie bez ograniczeń pozwalałam sobie na wszystkie sałatki, tort i babeczki... Widaomo, że utrzymałam tę tendencję i w ciągu następnych dni jadłam owoce i spaghetti. Bo oczywiście - przecież już schudłam i jest super, powrót do diety od jutra itd. Fakty sa takie, że w tydzień utyłam 3 kg i dziś zaczynam ostro powrót do pierwszej fazy. Nie bądźcie takie durne jak ja, zwłaszcza gdy szybko schudniecie :( tym razem kupiłam sobie duży zestaw, żeby mieć większy wybór i słodycze na każdą okazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxaaa
No to brawo, wiadomo, że tak się nie robi. Teraz na pewno będzie ci o wiele ciężej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Który omlet polecacie? Bo chcę sobie zamówić zestaw, ale widzę na stronie, że można wymieniać niektóre produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuulla
boczkowy jest najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim przypadku strzał w dziesiątkę, schudłam z tym proteinowym jedzeniem 13 kg na wiosnę. Bardzo dobrze się na tym czułam, zero zmęczenia, fajne wyniki jeśli chodzi o skład ciała: nie straciłam masy mięśniowej a mój wiek metaboliczny po odchudzaniu to 20 lat ;) (Mam 10 więcej) Dieta jak każda inna, sa pewne wyrzeczenia, wiadomo, ale przecież nie da się schudnąc obżerając pierogami czy pizzą. Cały czas dokupuję sobie batony i słodycze ze sklepu ketoaktiv, zwłaszcza jak są w jakiejś promocji. Na pewno polecam osobom, które się szybko zniechęcają, gdy nie widzą efektów. W tym przypadku jest o wiele łatwiej wytrzymać, bo waga spada szybciutko. Zresztą i tak już poprzedniczki o tym wszytskim pisały. Ja tylko dodam od siebie, że czasem jak przeholuję z imprezami i słodyczami, robię sobie taki detoks i przez 3 dni jem tylko dania proteinowe z warzywami (4-5 dziennie). I wtedy szybko waga wraca do normy po takim obżarstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakoś nie jestem zwolenniczką takich diet cud, dla mnie lepsze jest po prostu ograniczenie jedzenia, suplementacje diety http://tabletkinaodchudzanie.com.pl/ wprowadzenie trochę ruchu. Nie trzeba truć i katować się takimi dietami jak ta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto się katuje? Albo truje? Za to tabletki na odchudzanie to co niby? Nie wrzucajcie tu gotowych reklam, bo trochę żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bez żenujących reklam pseudo ekspertów proszę. Tabletki na odchudzanie są na pewno super wyjściem, bo: a) sama chemia b) efekt placebo i ściema c) to ja wolę dietę proteinową na gotowych produktach, przynajmniej mam gwarancje, że działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikitsa
Hej, dziewczyny :D Na Fb obczaiłam, że wreszcie wprowadzili paczki mieszane. Sama sobie skomponuję jakieś fajne pudełeczko z moich ulubionych deserków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yasmine85
A ja słodki zestaw dla aktywnych :) oooo tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No spoko są te nowe zestawy, zwłaszcza mini. Szkoda, że 3 miesiące temu takich nie sprzedawali, bo wtedy zaczynałam i na pewno byłoby mi na nich jeszcze łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pora się pochwalić: już tydzień u mnie to trwa, czuję się bardzo dobrze, jedzenie mi smakuje, minus 2,5 kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24Milagros
Hej, dziewczyny. Chcę sobie kupić zestaw ketoaktiv, bo mam fajna opcję wystawnego sylwestra i moja mała czarna już nie wygląda na mnie tak kusząco, jak rok temu. Jakieś 5 kg by się przydało zrzucić. Co o tym sądzicie? Opłaca się? Schudnę jeszcze do tego czasu? Czy raczej nie ma sensu, bo co schudnę, to od razu przytyję w święta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie jak najbardziej ma sens zabrać się za siebie jeszcze w grudniu, pod warunkiem że święta (czytaj obżarstwo) będzie trwało 2-3 dni, a nie tydzień. Wtedy, wiadomo, skończy się źle. Ale nie widzę powodu, żeby odwlekać decyzję o diecie. Zawsze coś wypadnie, a to święta, a to urodziny, a to wakacje. Nikt nie powiedział, że koniecznie trzeba sobie pozwolić na wszystko w każdych ilościach. A jak schudniesz 3 kg w 10 dni, będziesz mieć większą motywację, żeby się nie obżerać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że samemu ciężko jest wygrać walkę z kilogramami, dlatego ja ostatnio współpracuję z Panią dietetyk i w końcu nie chodzę głodna a kilogramy spadają. Jedzenie jest smaczne i nie trzeba się katować. Tym razem na pewno utrzymam wagę, polecam http://hh-life.pl/promocja-cenowa-na-diety-on line/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, problem w tym, że my tu mamy zwykle kiepskie doświadczenia z dietetykami... I wolimy płacic za prdukty, a nie za diety układane przez program

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak czujesz przypływ energii, to zaczynaj odchudzanie bez względu na święta, nie ma na co czekać... Efekt jo-jo może być straszny, więc bądź tego świadoma. Na mnie jednak lepiej działa motywacja - widzę spadek wagi i chcę wytrwale dążyć do celu. Sylwester czy studniówka... zawsze lepiej zacząć wcześniej odchudzanie niż nadal tyć i biadolić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. zachęcona Waszymi opiniami złożyłam dzisiaj zamówienie na produkty Ketoaktiv na 3 tygodnie.Teraz pozostało mi tylko czekać na zamówienie.Trochę się boję,że będę chodzić głodna a głodna =wściekła:-)ale zobaczymy jak dojdzie paczka.Waga 71,1 cel 63-64 kg,wzrost 166cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×