Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Effka1

Dieta proteinowa ketoaktiv , czy ktoś już stosował

Polecane posty

Gość gość
Zjesz batona albo mus czekoladowy, to Ci przejdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia1977
Co do poprzedniego wątku... na pewno lepiej zacząć teraz i mieć kryzys w święta niż przytyć kolejne 3 kilo w parę dni... łatwo się zapuścić w święta... Sama jestem 4 dzień na diecie, bo kurde od czegoś trzeba zacząć, nieważne kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze, ile jecie dań slodkich dziennie? Bo ja bym mogła tylko to mieć w jadłospisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jem 2 deserki dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jeden. wolę słone i batony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam w końcu paczkę z produktami i od jutra zaczynam,nie mogę się doczekać efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powodzenia! Ja też zamówiłam wczoraj zestaw samych słodyczy, bo już w zasadzie po schudnięciu 8 kg przeszłam do drugiego etapu i teraz chcę sobie powoli stabilizować wagę. A najbardziej brakuje tych słodyczy, wiadomo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam bardzo zmotywowana bbb80 ;) bo już nie mogłam na siebie patrzeć... Bardzo bym chciała jeszcze ze 2 kg schudnąć, ale jeśli uda mi się nie utyć do stycznia - i tak będę szczęśliwa. To dlatego jeszcze kupuję słodkości haha żeby nie rzucić się maniakalnie na świąteczne specjały, wolę mieć pod ręką coś legalnego na co dzień, a w Boże Narodzenie tylko popróbować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam,żeby się pochwalić po 4 dniach diety,rano na wadze -2.9 kg. Głodna nie chodzę,najbardziej smakują mi batony(mam cynamonowe,kokosowe i z orzechami ziemnymi) a z rzeczy słonych smakują mi tylko omlety-pure jak dla mnie okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahah co do puree mam te same odczucia. Dobry wynik, ładnie zaczęłaś! U mnie tak szybko nie szło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia1977
U mnie minus 3,5 kg!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sklepie ketoaktiv jakiś szał na batony-z 12 smaków tylko 5 dostępnych reszta wyprzedana.Wszyscy robią zapasy na święta:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerka teraz wchodzę na stronę sklepu i jest więcej dostępnych batonów a jak rano zamawiałam to było tylko 5 smaków.Mam pecha.... ale za to po 6 dniach -3,9 kg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może coś nowego będzie od nowego roku? Faktycznie wreszcie się orzechowe i waniliowe pojawiły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz wezmę parę batonów, ale po świętach na bank sobie jakiś detoks zafunduję z proteinami. Bo czuję, że może sadełka nieco przybyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje najnowsze odkrycie: batony musli z figami. Konsystencja jakby niepozorna, ale dla mnie numer jeden zaraz po orzechowych i waniliowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może mi któraś z Was napisać jak jecie na fazie 2,bo już jestem na niej tydzień i wcale nie chudnę i może coś robię żle. 7.00 jogurt i jabłko 10.00 baton ok.13.30 100g piersi i dozwolone warzywa 17.00 baton spać chodzę ok.20.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effkaaaa
Ja miałam podobnie na początku drugiej fazy, zero spadku... A schudłaś na 1 fazie tyle, ile chciałaś? tzn. czy choć zbliżyłaś się do wymarzonej wagi? Ja bym Ci doradziła odpuścić sobie jednego batona na korzyść dania instant, one w ogóle prawie nie mają węglowodanów. Bo to podobno jest tak, że już tego stanu ketozy z owocami i jogurtami nie będzie, czyli nici z szybkiego odchudzania. Ale nie martw się, na bank waga się ruszy za jakiś czas ;) jeszcze kwestia cyklu dochodzi (moja koleżanka przed okresem narzekała, że waga nie spada, a po okresie odkryła, że 1,5 kg w dół jednak poszło)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Effkaaaa dzięki za podpowiedż.W fazie 1 schudłam 4 kg i jeszcze 6 chciałabym zrzucić.Oprócz batonów nic mi nie smakuję,tylko mus kokosowy przełknę a tak to nic.Jestem w połowie cyklu.Poczekam może coś się ruszy ale wiadomo,że brak efektów zniechęca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z czym robisz desery i owsiankę? Bo chyba nie z wodą... ja dodaję mleko i mi bardzo smakują (ale może po prostu jestem mega żarłokiem na słodycze). A omlety? Jak dodasz białko i odpowiednio sobie przyprawisz, to są całkiem niezłe. Tak czy siak - trzymaj się dziewczyno, bo święta tuż tuż i łatwo będzie odrobić te 4 kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owsianki jeszcze nie jadłąm a desery robiłam na wodzie tak jak jest w instrukcji ale spróbuję z mlekiem,może bardziej mi podejdą.. A co do świat to mam nadzieję,że nie popłynę i skończy się na jednym kawałku ciasta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desery tylko na mleku albo na mleku sojowym, nie ma innej opcji. Ja owsiankę zawsze lubiłam, ale sypałam jeszcze trochę cynamonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też miałam zastój po pierwszej fazie, trwał ze 2 tygodnie niestety... tyle że kolejność chyba powinna być odwrotna, trzymasz się 1 etapu do oporu, a jak zostaje Ci już niedużo do zrucenia przechodzisz dalej. Ja tak zrobiłam: pierwsze 17 dni minus 5 kg, potem w 1,5 miesiąca jeszcze minus 3 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie -5,3kg mniej,od jutra etap 2.Ja też robiłam desery na wodzie,tak jak w instrukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak tam? Kto ile przytył? Przyznać się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×