Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Panszalony

Starzejący się nudziarz i kawaler

Polecane posty

Gość równie szalona
Zrzuć coś z siebie, będzie chłodniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xvb
spróbuj bez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saawanna
Obiad to tera :) Nie jestem zołzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w spodniach odparza sie tyleczek. pomysl o tym. dobra powiem wprost. jajka ci sie odparza. sciagnij spodnie. zadbaj o zdrowie :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokaz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobra. mozesz mi nie pokazywac w tej chwili. pozniej popatrze. wolalabym jednak abys nie zaparzal sie w gaciach. to niezdrowe przy takich upalach. mozesz sie zatrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idąc tą myślą, musiałbym chodzić od dwóch tygodni rozebrany od pasa w dół :D tak by było spoko? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tez cos. sadzisz ze majtek nie widzialam 😴 majtki jak majtki. nic szczegolnego. wyrzuc do prania bo pewnie przepocone :P ide precz panieszalony 🖐️ ps. nie zapomnij sie wietrzyc. nogi szeroko rozwarte. majtki w koszu na brudna bielizne :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzenie nago wcale by nie zaszkodzilo. przy tegorocznych upalach nikt nie powinien byc zdziwiony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saawanna
A są jeszcze mandaty za tzw. "obrazę moralności"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i jak? udalo sie jajka przewietrzyc bez mandatu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to super :D ale cie nie zawialo? ranny tez nie jestes? mam taka cicha nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to tak o w ramach dodatku :) „Epatowanie nagością przez mężczyzn jest zjawiskiem powszechnym i coraz bardziej patologicznym. Nie widzę żadnego powodu, żeby wymagać zasłaniania piersi tylko od pań. Panowie również powinni być objęci tym nakazem, zwłaszcza, że wielu z nich ma piersi większe od niejednej z kobiet. Przy okazji należałoby też wprowadzić jakiś obowiązujący standard jeśli chodzi o kąpielówki. Prezentacja męskiego przyrodzenia poprzez kuse zazwyczaj majtki jest nie do przyjęcia, bowiem demoralizuje nie tylko ludzi przyzwoitych, którzy przyszli odpocząć na plażę, ale także jakże liczne tam dzieci. Pracujemy nad tym problemem.“

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przewiało, czuje się jak młody bóg :D wszystko takie świeże i lekko wychłodzone, a wiesz tam temperatura za wysoka rzeczywiście być nie może ;) Dzięki, że ktoś podrzucił mi ten pomysł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no co ty. bo sie obraze. ja mialabym ci zyczyc ran? obtarc? tfu na psa urok. nigdy. skoro takie przewietrzone i wychlodzone to warto by je obejrzec z bliska :P ale pewnie juz zalozyles spodenki bo wieczor sie zbliza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nosz kurcze. nie. nie zdejmuj. musze leciec. moze pozniej albo jutro obejrze czy mnie nie oszukales. to bardzo delikatne miejsce i trzeba o nie dbac. na wszelki wypadek posmaruj oliwka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poproś kogoś może Kusza ci pomoże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty gościu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie. wole popatrzec jak sie bedzie meczyl :D:D:D siebie meczyl :D sobie meczyl :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×