Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Panszalony

Starzejący się nudziarz i kawaler

Polecane posty

Gość gość
czemu męczył może to przyjemność? Nie lubisz ściskać jajek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubi. lubi. bez dwoch zdan. ale tym razem wole popatrzec. no do roboty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cholera. szkoda. ja mam ale nie mam mozliwosci doslania. punkt dhl o tej godzinie jest nieczynny :D a co masz? wyciagaj wszystko. zrobimy przeglad. moze sie cos nada:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panszalony
mam krem, balsam po goleniu i olej ewentualnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krem po goleniu niekoniecznie pasuje do smarowania jajek. chyba ze przedtem ogoliles :D a olej jaki? rzepakowy? podobno najzdrowszy. czy moze masz jakis inny? kukurydziany albo slonecznikowy. albo oliwe z oliwek. albo lniany. albo arganowy. no widzisz do wyboru do koloru a jajka czekaja nienasmarowane :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzisz. ja tez mam miedzy innymi lniany. bedziesz sie czul tak jak gdybym ja to robila. tylko musisz zamknac oczy :D smaruj. smaruj nie gadaj za duzo. chcesz chodzic w te upaly zatarty? poslizg musi byc :P:D pierwszy raz najlepiej na noc posmarowac. wiesz. moze nie masz wprawy i musisz pocwiczyc. nie martw sie. dzisiaj pierwsze koty za ploty. jutro bedzie lepiej. po jutrze raz raz. k***s i jajka nablyszczone jak nie przymierzajac buty ala capone :D do jutra posiadaczu oleju lnianego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saawanna
Dzień dobry. Chciałam pokonwersować, ale chyba nie będę przeszkadzać.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saawanna
Chyba powinnam się przeprowadzić, u mnie termometrowi zaokiennemu wiszącemu w słońcu brakuje skali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Istna Afryka :D Ja ciągle korzystam z magii jeziorka :) Dziś wypożyczyłem rower i zrobiłem sensowny kawałek drogi :) Jestem zadowolony mimo gorąca, założyłem luźne ciuszki imogłem wszyyystko przewietrzyć :) a jak u was ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Luksus :D czyli jajka też wywietrzone? :D ja dziś jadłam na kolację ;) rewelacyjne były :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes
kusza, kochana, nie zapomnij, ze od czasu do czasu trzeba rowniez wode zmienic ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myć i wietrzyć :D Można to połączyć, nie przeczytałaś tego, że Szalony kąpał się dziś w jeziorze? :) to też się liczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saawanna
Trochę lepiej. Liczę, że w nocy popada, bo ileż tak można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ukrop a ja w dodatku dzis obiad gotowałam, myślalam że orła wywinę. Lubię upały ale dziś mam dość. Szalony ile Ci jeszcze tego urlopu zostało cwaniaczku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do pierwszego tygodnia września mam wolne ;) potem tydzień poprawek ze studentami i do października znowu laba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cham z fiutem zamiast głowy
Tu na forumie loszki wyrywa się na bodyguarda, nie na intelektualistę. Za intelektualistą wzdycha tylko Inaccessible.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjątkowo muszę się z Tobą zgodzić. Loszki preferują chamów z fiutem zamiast głowy. Kobiety wolą kogoś, kto ma wszystko na swoim miejscu i wie, której głowy kiedy użyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyrywasz ? To smutne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cham z fiutem zamiast głowy
Nie do końca wyjątkowo zgadzasz się ze mną, gościu, gdyż zgadzamy się również w kwestii, iż jestem chamem z fiu/tem zamiast głowy. I bardzo dobrze, gdyż przerażenie mnie ogarnęło że posypie mnie się rola życia, jeśli z tym się nie zgodzisz. A na Pana miejscu, Panie Szalony Naukowiec, udawałbym majstra. Albo suwnicowego. A jeśli nie jesteś Pan w stanie nauczyć się składu mieszanki wapienno-cementowej, to w ostateczności niech będzie żonaty d****arz. Może być znudzony, zblazowany lub zgorzkniały. Napisz-Pan-że "r***a/łem dwieście", a cy/cki gospodyń będą leciały na Pana maila jak zęby heroinisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rola życia ? A to przepraszam, że nie potraktowałam z odpowiednią estymą. :P Rady dla Panaszalonego kapitalne by są :P gdyby wyrywał, jak nie wyrywa podobno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kapitalne, jeśli o wyrywanie suczek idzie. :P No ale w końcu, statystycznie rzecz biorąc, odsetek gospodyń domowych na kafe jest podobno znaczny, więc korzystając z Twoich rad, Szalony ma spore szanse zamoczyć .:classic_cool: Tfu, naoliwić sarenkę ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cham z fiutem zamiast głowy
Przeprosiny przyjęte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki o Panie :D:D:D Pozdrowionka dla autora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×