Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gościnnaona

Mamy na Maj 2016

Polecane posty

ja też powoli już kupuję, nie będę później na wariata latać, ostatnią rzeczą którą kupie będzie wózek i go kupie w połowie kwietnia. Teraz trzeba odmalować pokój i postawić łóżeczko, niech czeka na moją Natkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 86MalaCzarna86
Witam nowe dziewczyny i gratuluję maluszków. Ja już większość ciuszkow kupiłam zostały tylko p*****lki. Łóżeczko też już mam, a wózek zamówiony u znajomej. Już nie mogę się doczekać maluszka, często z mężem rozmyslamy jak będzie jak już się urodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 86MalaCzarna86
Kasia, a Natka to zdrobnienie od jakiego imienia? Natalia , Nastia,Anastazja ? Bo te imiona tak zdrabniaja i się zastanawiam jakie wybraliście. A swoją drogą dziewczyny macie już imiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka83pom
Cześć dziewczyny. Też mam termin na maj a dokładnie na 20 :-D czytam was nieraz ale ciężko wbić się jako nowa osoba ale dziś postanowiłam że napiszę. Bardzo bym już chciała zacząć zakupy ale jeszcze trochę się wstrzymam. Mam już 6 letnią córkę. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naomincia
Hej Kamilko^^ wbijaj, my chętnie Cię przyjmiemy;) 6 latka to pewnie chętnie będzie pomagać przy rodzeństwie?;-) Co do imienia nie mam konkretnie wybranego. A już bym chciała jakoś tego maluszka nazywać ;) Zakupy robię na raty, na razie powoli ale niedługo skupię się na tym bardziej:) Łóżeczko wybrane, szafa wybrana Tylko kolory ścian nadal zostają tajemnicą:D nie znalazłam odpowiedniej tapety... (muszę mieć tapetę ze względu na pewien problem z malowaniem... długa historia;)) W ogóle czuję w kościach ,że urodze w kwietniu więc do końca marca chcę być wyrobiona i gotowa na przyjście na świat mojej kruszynki♡ Dziś przeżyłam chwile grozy! Mój psiak wyszedł z domu i zginął... a mieszkam w najbardziej *****iwej części miejscowości. Godzinę płakałam ze strachu. Ale po 2 zadzwoniła Pani z gminy, że psiak jest w schronisku ♡ Znalazła go jakaś dziewczynka i oddała. Chciałam ją z radości wyściskać♡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka83pom
Córka doczekać się nie może :-) Chociaż twierdzi że wolałaby siostrę ale jak się nie da zamienić to niech będzie brat :-) U mnie to jest kwestia tego że w zeszłym roku straciłam dziecko więc jestem ostrożna. Jestem na zwolnieniu lekarskim już bo nie czuję się najlepiej, tym bardziej że mam dosyć niebezpieczną dla ciąży pracę. Fajnie z kimś popisać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naomincia
Ja na zwolnieniu jestem prawie od początku, też mam za sobą poronienie... Przynajmniej masz teraz dużo czasu dla córki:) Ja Ci powiem, że zakupy robię na dziewczynkę ale kto wie, czy się chłopiec nie urodzi :D może marzenie Małej się spełni:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
86MalaCzarna86 tak Natka to od Natalii. Kupowałyście kiedyś ciuszki z Dartomik? Dzisiaj mi przyszły i muszę przyznać że jestem mile zaskoczona bo 100%bawełna no i polski producent a nie jakas chińszczyzna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaaga83
My wybraliśmy imię Kubuś. Od początku ciąży ogarnęło nas szaleństwo przygotowywania pokoiku dla małego. Mamy łóżeczko, wanienkę trochę ubranek, ostatnio kupiliśmy komodę, matę edukacyjną i leżaczek. Jak pisałam wcześniej, to jest długo oczekiwane dzieciątko i pewnie stąd takie szaleństwo. Budowalismy dom z myślą o dwójce dzieci, pokoje czekały tzn. pomieszczenia na pokoje, a dzidzi nie było. Jak się okazało, że jestem w ciąży to po prostu zwariowalismy że szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 86MalaCzarna86
Kasia, a Natka to zdrobnienie od jakiego imienia? Natalia , Nastia,Anastazja ? Bo te imiona tak zdrabniaja i się zastanawiam jakie wybraliście. A swoją drogą dziewczyny macie już imiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 86MalaCzarna86
Komentarz dwa razy się dodał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 86MalaCzarna86
Dziewczyny, a jak tam wasze brzuszki, chyba już widoczne co nie? Ile przytyluscie? Ja muszę się pilnować bo mam tendencje do tycia, a zrzucić nie jest łatwo, wiec raczej uważam co jem i nie szaleje ze słodyczami. Na szczęście nie mam zachcianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już 7.5 kg... słodyczy nie jadłam a od dwóch tygodni ciągle coś przegryzam, tłumacze sobie że jak się urodzi to będę się oszczędzać a teraz musze dzidzie dokarmiać. Czy wy też czasami budzicie się głodne w nocy? Mnie czasami takie ssanie łapie że musze iść zjeść kanapke i dalej mogę spokojnie spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naomincia
U mnie brzuszek już spory:) Też mam z 8kg na plus jak nie więcej:( Przyznam że ciężko mi sobie z tym poradzić... U nas z przygotowaniami jest zupełnie inaczej, wszystko planuję sama. Mój facet niespecjalnie się angażuje. Nie planowaliśmy dziecka, oboje byliśmy w szoku i on chyba jeszcze się nie przekonał... chociaż z brzuszkiem czasem pogada, pogłaszcze. Ja sama bałam się, że nie będę potrafiła kochać maleństwa tak jak powinnam, bo pojawiło się za szybko, nieplanowane... ale już nie mogę się mojej kruszynki doczekać ♡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmami
witajcie mamusie i przyszłe mamusie :) jestem nowa ale ale stara mama ;) mam już dwóch urwisków w domu a trzeci rośnie w brzuszku nie ma pewności ale może to jest siostrzyczka.. z imieniem krucho nie mam pomysłu na córcię no ale taki problem to nie problem moim zmartwieniem jest przepuklina pępkowa może ktoś coś słyszał na temat jestem przestraszona bo ponoć czeka mnie na to operacja (po porodzie oczywiście no i mam nadzieję ze nie od razu) stres nieziemski dla mnie... pozdrawiam no i czekamy na wiosnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patty_maj
Naomcia Przekona się zobaczysz ;) mój odkąd poczuł kopniaki zaczął się bardziej angażować. A u nas też wpadka totalna bo ja lat 20 on 25 a mieszkamy razem od marca. Ale w wózki i inne p*****ly też SE nie angażuje zbytnio bo to mi ma się podobać jemu to obojętne jak on to ujął :) oby było coraz lepiej. Co do imion to chłopiec Wojtus a dla dziewczynki jakoś zbytnio nie mamy pomysłu... Chciałam Liliana ale za dużo osób terzntak nazywa córki :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaaga83
U mnie brzuszek spory, moja mama się śmieje, że taki brzuch miała do porodu, ale do 22 tc przybralam 6 kg więc chyba nie najgorzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka83pom
u mnie brzuszek spory, chociaż mi się wydaje mały, dopiero jak mijam lustro to nie wierzę, że już tak urósł. Przytyć to nie wiele przytyłam bo 2 kg ale za to mam zapasy po poprzedniej ciąży, którą straciłam dosyć wysoko. Jak wasze samopoczucie? u mnie śnieg spadł i od razu lepiej ak nie ma tej szaruwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie śnieg dopiero się rozkręca ale już jest slicznie. Maleństwo szaleje ciągle i nie daje o sobie zapomnieć. Widok za oknem jak by święta dopiero miały być a nie luty :) U mnie tydzień temu było 6 kg na plusie to teraz jest pewnie jeszcze więcej... Brzuch trochę odstaje ale bez szaleństw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patty_maj
Zapomnialam się podpisać :)Pati.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naomincia
Coraz więcej nas tutaj:) Co do przepukliny to pierwszy raz się z tym spotykam...ale lekarze wiedzą co robią... :) nie stresuj się na zapas:) Kurcze fajnie macie z tą wagą. Oby po porodzie szybko zniknął nadmiar tłuszczyku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka83pom
No u mnie na bank będzie walka z nadwagą :-) zawsze tak mam więc nie będę się oszukiwać że nie. Ale nic to moje drogie, dla mnie najważniejsze żeby dziecko było zdrowe. Jak u was ze spaniem? Ja mam problemy straszne :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patty_maj
Oo co do spania to też mam pytanie mi w ogóle nie idzie spanie na lewym boku nawet jak się położenie odpocząć to przez kolke nerkowa wcześniej i teraz przez ból placów muszę być na plecach lub na prawym eh... Ten lewy bok jest na prawdę konieczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka83pom
nie wiem czy jest konieczny:) ja śpię jak mi wygodnie o ile uda mi sie usnąć :( dzis zasnęłam koło 24 a o 5 juz nie spałam, taki urok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmami
hej kobietki wiadomo każda ciąża jest inna chociaż... z mojego doświadczenia mogę tylko napisać że po sn szybciej traci się na wadze niż po cc( tak było u mnie) ja teraz uważam bo będę mieć cc ale taka moja natura ze przybieram na wadze mimo normalnego jedzenia i pilnowania się no cóż przyzwyczaiłam się ;) co do spania to też dziwna sprawa czytałam książki w nocy,rozwiązywałam krzyżówki w drugiej spałam a teraz różnie w zależności jak moje pociechy śpią tak i ja hihi no i pewnie to nie sekret w pierwszej ciąży było niezwykle dbanie o siebie a teraz nie mam czasu dla siebie a czas mi tak szybko ucieka jak sobie policzę jeszcze z 14tyg i maleństwo będzie z nami szok kiedy to zleciało.... pozdrawiam ps Naomincia dziękuję za słowa otuchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo proszę przyszłe mamy o wypełnienie anonimowej ankiety dotyczącej stanu wiedzy kobiet w ciąży na temat żywności funkcjonalnej :) poniższa ankieta ma formę testu :) dzięki czemu będziecie Panie mogły sprawdzić co wiecie na temat tej nowej żywności jak również dowiedzieć się czegoś nowego w tym temacie Zapraszam i dziękuję za każdą udzieloną odpowiedź :) link: http://www.survio.com/survey/d/A8P9P2V9I2U9T6K7K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka83pom
oj ja też pamiętam jak to było w pierwszej ciąży:) człowiek miał tyle czasu dla siebie, a teraz moja córka poszła już do pierwszej klasy to zajęć mam dużo:) Mami ja miałam cesarkę ze znieczuleniem ogólnym i powiem Ci ze masakra była, nie mogłam dojść do siebie z pół roku, ale po znieczuleniu bardziej niż po samej cesarce, po której czułam się rewelacyjnie:) teraz nie wiem jak bedzie ale mam nadzieje ze tylko dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiego koloru ciuszki byście kupowały dziewczynce? Ja kupiłam narazie tylko 1 różowe reszta innego koloru. Staram sie kupować kolorowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Będzie mi bardzo miło jeśli zechcecie Panie zajrzeć w link, który wkleję na dole. Znajdziecie tam coś miłego dla Waszych pociech, a konkretnie chodzi o kocyki i komplet (kołderka z poduszką niemowlęcą) do wózka. Być może jeszcze nie wszystkie macie skompletowaną wyprawkę :) Jako mama dwójki dzieci, która zmaga się z trudnościami związanymi z powrotem na rynek pracy, postanowiłam spróbować zrobić coś samodzielnie. Z góry dziękuję za zainteresowanie. W razie pytań, kontakt podany jest na aukcji. Pozdrawiam http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=4008315

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Będzie mi bardzo miło jeśli zechcecie Panie zajrzeć w link, który wkleję na dole. Znajdziecie tam coś miłego dla Waszych pociech, a konkretnie chodzi o kocyki i komplet (kołderka z poduszką niemowlęcą) do wózka. Być może jeszcze nie wszystkie macie skompletowaną wyprawkę :) Jako mama dwójki dzieci, która zmaga się z trudnościami związanymi z powrotem na rynek pracy, postanowiłam spróbować zrobić coś samodzielnie. Z góry dziękuję za zainteresowanie. W razie pytań, kontakt podany jest na aukcji. Pozdrawiam http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=4008315

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×