Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gościnnaona

Mamy na Maj 2016

Polecane posty

Gość Rosthie
Czesc dziewczyny! Ja też trzymam za wszystkie bardzo mocno kciuki! Sama staram się podchodzic do tematu z dystansem, skupiać na mojej kochanej dwulatce. A jak się uda, będę przeszczesliwa. :) Termin @ mam na około 31.08 więc teoretycznie mam teraz dni plodne. Więc działamy z mężem... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiapro
Rosthie działajcie działajcie ;) oby efektywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariankaaa
Kasiapro tam też bywam;-) dziwnie się czuje nawet zauważyłam brązowy śluz na bieliźnie dziś...brzuch codziennie boli...ale nie napalam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja też dołączam do Was. A jak myślicie kiedy powinna zrobić test jak mam nie regularne @ 21-27 dc a kochałam się w 11 dniu cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja do was dołączenia juz sie staramy od 19c jestem po zabiegu HSG lekarz powiedział ze teraz bedzie dobrze okres mam miec 21.08 wczoraj jak wstałam rano do łazienki to miałam bieliznę pociapana krwią ale od tamtej pory cisza nie wiem co mogło byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola2910
Hej dziewczyny :) tez dołącze. To bedzie mój pierwszy cykl starań. dni płodnych teoretycznie jeszcze nie miałam, Ale w środę okrutnie bolał mnie jajnik jak to zawsze podczas owulacji i zastanawiam sie czy cos mi sie nie poprzestawiało. Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiapro ja teraz mam 4 dzień @, więc zaraz po nim dzialam. Następna @ mam na 09.09 ale mam nadzieje ze ta juz napewno nie przydzie!!!! Tego sie trzymam. A ty kochana??? Dziewczynki trzymam za was wszystkie kciuczki. Te u rączek i u nóżek tez na zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosthie
Witajcie :) U nas starania pełną parą a jakie będą efekty okaże się na koniec sierpnia/początek września. Dziś mojego aniolka uzadlila osa w stopke i najadlam się strachu. Na szczescie skończyło się tylko na chwilowym płaczu i niewielkiej opuchliznie. Za to od tej pory będę dużo bardziej wyczulona na tym tle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Ja już jestem termin 1 maj..... Stosunek był 3 sierpnia, hcg 6,5 mam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiapro
Gracjana090515 ja termin spodziewanej @ mam na 26.08, ale mam nadzieję, że tym razem ominie mnie ta przyjemność ;) chociaż szczerze powiedziawszy mam wewnętrzne przeczucie, że nic z tego. Gość gratuluję! ;) strasznie Ci zazdroszczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiapro
Gość a w którym dc poszłaś na betę? Ja zastanawiam się czy nie iść teraz pod koniec tygodnia w 24-25 dc. Chciałabym już wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjestem
To ja GOSC , zaraz sobie jakis nick zrobie .Zasłabłam w markecie i pogotowie mnie zabrało i na sorze mi powiedzieli ze mam hcg 6,5. Miesiączke miałam 24 lipca, stosunek 3 sierpnia(jedyny bez zabezpieczenia) Hcg robiłam teraz w czwartek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja goś z HCG 6,5. Dzis zrobiłam tet i juz było widac a czułosc testu miałam powyzej 25 wiec Hcg urosło przez te kilka dni.Pozdrawiam wszystkie majówki planowane i trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiapro
kika343434 jeszcze raz gratuluję! ;) jakiego testu użyłaś? podobno najlepsze pod względem czułości są quick vue, bobo test i first response. Chyba zakupię wszystkie trzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytałam w aptece o najczulsze i jeden był powyzej 10 a drugi 25 i jeden z nich był BOBO test , ale nie wiem który. Beta mi wyszła w 21 dniu cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jjnb
Witam. Kika343434, akurat mam dzisiaj 21 dzien cyklu i przez to co piszesz sama juz sie zastanawiam czy nie lecieć na bete lub chociaż test :D bo nie mam blisko żadnego punktu pobrań. Próbujemy dopiero pierwszy miesiąc, ciekawe jak wyjdzie bo pierwsze wyszło za raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jjnb
Kurczę, szkoda bo juz nie moge sie doczekać ;) a skąd znasz dokładny termin? Byłaś juz u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Ja tez oststnia @ mialam 24.07. Jutro testuje i zobaczymy. Jeden test juz zrobilam 21 dc bo kupilam i nie moglam wytrzymac:) ale oczywiscie negatywny. Jutro 26 dc i musze testowac bo dzis odstawiam duphaston i jesli jutro beda dwie kreski to mam brac dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiapro
Dziewczyny, nie wytrzymałam i poszłam dziś na krew ;) wyniki dostałam po dwóch godzinach ;) 12,8! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiapro a to dobry wynik tak? Bo ja się na tym kompletnie nie znam. Mam Ci po cichutku gratulowac? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiapro
Powyżej 5 to najprawdopodobniej ciąża ;) zrobię jeszcze dla pewności w środę i sprawdzę jaki jest przyrost, czy wszystko jest ok ;) no i muszę wybrac się do gina, aby rozwiał wszelkie wątpliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej! No to fantastycznie!!! Z całego serca Ci gratuluję i trzymam mocno kciuki by wynik pięknie rósł! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiapro
Dziękuję bardzo :* kciuki na pewno się przydadzą ;) ale uwierzę w to chyba dopiero jak lekarz to potwierdzi. Jakoś nie może to do mnie dotrzeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola2910
Gratuluje dziewczyny! Widzę, ze zapowiada sie szczęśliwy topik :) u nas chyba w tym cyklu nic z tego.. 3 dni do owu, a tu narzeczony musiał wyjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiapro gratulacje!!!!!ja u lekarza jeszcze nie byłam , bo chce iść koło 6 -7 tygodnia czyli około 10 wrzesnia zeby było serduszko juz widać.Termin mi w szpitalu na szybko obliczyła dyzurująca lekarka... dziewczynki , czekamy na Was-kolejne majówki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiapro
Dzięki dziewczyny ;) no ja właśnie, też tak się wybieram ;) 13.09 mamy rocznicę ślubu i tak myślę, żeby wtedy rodzicom powiedzieć, już po wizycie u lekarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Pisalam wczoraj ze dzis testuje bo wczoraj bralam oststnia tabl duphastonu.. I na razie nic z tego test negatywny. Czyli z tego wynika ze mam odstawic duphaston.. Jednak martwi mnie to bo dzis jest dopiero 26 dc a miesiaczke zazwyczaj dostaje 28 dc czyli dwa dni po odstawieniu.. Wiec moze na ten test jest jeszcze za wczesnie. Nie wiem co myslec i robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Też chciałabym już być w ciąży i w maju rodzić. Mam jeszcze cztery dni do terminu spodziewanej miesiączki. Mam nadzieję, że się nie pojawi. Postanowiłam, że w sobotę rano robię test. Co do starań, to staramy się już od ponad 2 lat. Jak na razie to na początku 2015 roku poroniłam swoją pierwszą ciąże w 6 tygodniu. Od tamtego czasu cisza w eterze, aż do tego cyklu. Coś się działo, albo bardzo chcę w to wierzyć. Potwierdzę, albo wykluczę w sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×