Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gościnnaona

Mamy na Maj 2016

Polecane posty

Gość mariankaa
Gratuluje tym którym się udało cieszę się razem z Wami:-D u mnie chyba nic z tego bo ja mierze temperaturę codziennie i niestety jest po niżej 37 jak by była ciążą to temp była by po wyżej:-( @ ma być za 4 dni... Ja mam rocznicę 27.09:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, ja też się staram i chyba u mnie też nic z tego póki co. @ miewam nieregularnie i teraz jakoś powinna być, ale test negat. wyszedł...:( Do tego infekcja mnie rozbiera. To dopiero pierwszy cykl starań, a ja już smutna...A tu dziewczyna 2 lata się stara... Tyle, że ja mam już syneczka. Wtedy poszło za pierwszym razem i pewnie dlatego teraz będzie mi ciężko się pogodzić z negatywnymi testami :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariankaa temperatura wcale nie musi przekraczac 37 stopni w ciąży. Ja w pierwszej ciąży miałam coś koło 36,6. W ogóle temperatura bym sie nie sugerowala bo to wymaga skrupulatnego o dokladnego mierzenia. Nie trac nadziei, trzymam mocno kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiapro
Najlepiej pójść na betę tak jak ja i wie się wcześniej. Test nawet w dniu spodziewanej miesiączki może wyjść negatywnie, a beta u mnie wyszła 8 dni przed. Nie ma co się zawczasu załamywać. Ja mężowi w weekend trułam, że czuję, że nic z tego, a wczoraj cały dzień tak mnie mdliło, że stwierdziłam, że jadę na betę. No i jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
betę robi się na czczo z krwi? jaki jest czas oczekiwana? i cena - orientacyjnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiapro
Nie musisz być na czczo, możesz to zrobić o każdej porze dnia. Ja w Luxmedzie zapłaciłam 24 zł i wyniki miałam po dwóch godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariankaa
Kasia pocieszylas mnie;-) ja temperaturę mierze codziennie od kilkunastu miesięcy pomaga mi to przy wyznaczaniu owulacji. No zobaczymy za 4 dni co będzie;-) trzyma kciuki za wszystkie:) mi się jeszcze przeprowadzka szykuje:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiapro kiedy mialas owulacje i zblizenie, ze juz wyszla beta? tez sie staram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla dziewczyn którym sie udało ja okres mam dostać w piątek i pewnie znowu przyjdzie nic nie czuje zeby sie udało:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiapro
Nie potrafię na 100% okreslić, kiedy miałam owulację, nie mierzę temperatury. Natomiast "pracowalismy" ;) z mężem praktycznie codziennie od 5-6 do 16-17 dc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiapro a czułaś ze sie udało masz jakas wydzielinę śluz albo objawy ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny to ja od tego duphastonu. Dzis test wyszedl negartwny. Tj 26 dc. Wczoraj odstawilam duphaston i zastanawiam sie czy jeszcze jutro testowac. Aha i teraz jak patrze na ten test to jest taka blada bardzo blada druga kreska. Rano robilam test w lazience i tam jest sztuczne swiatlo. Reraz ogladam go i ta kreska jest, ale moze to po prostu potem cos przereagowalo. W sumie to bedzie moja 4 ciaza.. 2 obumarly, mam 1 dziecko. Zawsze zachodzilam w sumie to w pierwszych cyklach staran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiapro
klara12 w pewnym momencie już stwierdziłam, że na pewno nic z tego. A potem przyszły mdłości i od razu poleciałam na betę. Jestem też zmęczona i senna, brzuch mnie od czasu do czasu pobolewa jak przed okresem i piersi mam nabrzmiałe i bolące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczkowa24
U mnie termin @ to 2-3 wrzesnia, oby pozytywnie bo juz mam dosc tyle czekania i oby nie bylo @ przez najblizsze ponad 9 miesiecy. Dam Wam znac napoczatku wrzesnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie test negartwny. Takze czekam na @ i zabieramy sie za starania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Test negatywny. Ale jest jeszcze szansa ze do was dolacze:) bo teraz gdybym zaszla mialabym termin 1-2 maja a jesli uda mi sie zajsc w najblizszym cyklu to wskocze na koncowke miesiaca. Takze zobaczymy co bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jjnb
Ja chyba jutro pójdę na bete bo juz sie nie moge doczekać, okres dopiero 26 ma byc. Jutro 24 dzien cyklu wiec myśle ze badanie wykaże bo na test za wcześnie. Jakoś tak chciałabym wiedzieć ;) któraś dziewczyna pisała ze koszt to 26 zł a u mnie to juz 40 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariankaa
Cześć dziewczyny u mnie @ jutro na być ale coś temperatura na to nie wskazuje żeby jutro przyszla zobaczymy;-) zadnych objawów nic narazie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiapro
1)Wolna podjednostka HCG-beta(F-HCG-beta), BETA-HCG, BHCG.f-HCG -BETA-40 zł i to są markery nowotworowe. 2)HCG + beta-30 zł 3)HCG total ilościowo-24 zł i to służy do potwierdzenia ciąży Tak jest u mnie w luxmedzie i byłam na tym ostanim. 40 zł to jakoś drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Czekam na termin spodziewanej miesiączki, ale obserwując temperaturę (37-37,2) może jednak nie nadejdzie. W sobotę testuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiapro, w moim mieście (Gdynia i Gdańsk) beta w Luxmedie kosztuje 59 zł. Porażka! W Gdyni jak sprawdzałam to cena bety nie schodzi raczej poniżej 30 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiapro
To widzę, że w Lublinie jest mega tanio. Dlatego dziś zrobię sobie drugą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im się więcej nakręcacie tym mniej z tego będzie... Kobiety... przestańcie wariować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rób i podziel się wynikiem. Trzymam kciuki, żeby był ładny wzrost. :) Wczoraj mojemu mężowi powiedziałam, że nie jestem wcale taka pewna tej ciąży i że może sama siebie nakręciłam, a w sobotę okaże się na teście, że nic nie rośnie w brzuchu... Oczywiście się popłakałam. On na to odparł, że wierzy, że jednak coś tam rośnie. Czekam z takim napięciem na sobotni ranek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiapro
A kto tu wariuje? Po prostu każda z nas ma nadzieję. Z takimi radami to wiesz co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiapro dobrze Wam radzę, nie nakręcajcie się z robieniem po dwa trzy razy testu hcg, bo szkoda kasy. Dziecko przychodzi SAMO i nie trzeba tak wyszukiwać wszystkich parametrów i doszukiwać się bladości kreski. Cierpliwości, kobity, co Wy w takiej gorącej wodzie kąpane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz, ale ja już czekam na dziecko ponad 2 lata. Niby samo ma przyjść, a jednak nic się nie dzieje. Ostatnia moja ciąża (i jedyna jak dotąd) zakończyła się w 6 tygodniu poronieniem. Czy w gorącej wodzie jestem kąpana? Nie wydaje mi się. Zwyczajnie jestem pełna nadziei. Jeśli ten cykl nie zatrybi to szukam przyczyny wraz z lekarzem. Szczęściu trzeba czasami pomagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro czekasz dwa lata to tym bardziej nie wchodź na to forum, nie wsłuchuj się tak w swoje ciało, spróbuj zapomnieć, a wtedy zobaczysz, że odblokujesz się. Jest sierpień po co nakręcać się już jako majowa mama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×