Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gościnnaona

Mamy na Maj 2016

Polecane posty

Gość Anka_32
Ja właśnie czekam w poczekalni na usg. Dziś 15 dc więc ja dopiero zatestuje za 14 dni!!!!! Ale oczywiście luzik bo to nie moje pierwsze testowanie (i wiem że nie ma co się spieszyć bo to szkoda kasy na testy) ale mam nadzieje ze ostatnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjav200
Rosthie ! :D No pewno... z tym testem jeszcze poczekaj bo serio widzisz... ja do lekarza polecialam dzis a on mowi ze jeszcze za wczesnie zeby bylo cokolwiek widac. Az troche zaluje ze poszlam no ale przynajmniej dal mi te leki na cisnienie. Basia, daj nie sluchaj takich glupot. Na tym etapie nic nie widac to normalne tak mowi moj lekarz. W ogole sie nie stresuj! Napewno bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ania to sprawdzasz czy masz owulacje tak?! No to upojnej nocy kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia_90
dzięki wielkie:) stanie się co ma się stać zawsze i wszędzie. ważna myśl -martwić się trzeba..... ale nie zamartwiać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze maj
Anka, to jedziemy prawie na tym samym wozku ;) jesli chodzi o testowanie ;) Basia-tak trzymaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiapro
Gratuluję wszystkim nowym Majóweczkom! A za te oczekujące na dwie kreseczki mocno trzymam kciuki ;) ja lekarza mam we wtorek i już nie mogę sie doczekać, mam nadzieję, że usłyszę serduszko mojego pierwszego maluszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia456
mjav200 jedynie kiedy bym się wybrała prywatnie to pomiędzy 12 a 20 tygodniem żeby sprawdzić jak juz coś :-) Ciebie tez standardowo dwie wizyty usg? I klika spotkań z położna plus 2 lub jedno pobranie krwi ? :-) Basia - nie słuchaj głupot lekarza jeżeli test pozytywny nie masz krwawienie itp to na pewno wszystko ok i gratulacje dla ciebie ;-) Szczerze ja nigdy nie robiłam testów w dniu spodziewanej miesiączki ani owulacyjnych zawsze spontan i się udaje jak dla mnie luz w temacie ciąży jest najważniejszy bez stresu dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyzbymaj
Ja dziś byłam dla uspokojenia się czy jest ok, bo miałam lekkie karmelowe plamienia, ale nic jeszcze nie widać, chociaż beta wzrasta i objawy są... Idę ponownie 10ego, ginek powiedział, że już powinien coś widzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminka34
Witam kobietki :) jestem kolejna majóweczka :) 9 mam pierwsze USG, mam nadzieje że juz bede widziala swoja fasolke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia456
Mój maluch śpi od 2h a ja sobie wieczór relaksu zrobiłam długa kąpiel, po całym dniu biegania za małym jednak trochę mnie brzuch pobolewa ale dobrze ze chociaż wieczorem odpoczne :-) Mam nadzieje ze w następnym tygodniu będziemy się przeprowadzać do innego miasta , zmienię przychodnie na najbliższą i dopiero pójdę na wizytę u gp :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia456 ile Twoj maluszek ma? Moja kochana dwulatka tez lula a mama relaksik przed tv i na kafe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie mam owulacji. Pęcherzyk ma 23 mm i w każdej chwili może pęknąć więc podzialalismy dziś trochę A w sobotę kolejne usg. Jak się uda to drugie dziecko będzie z maja :) moja panna to zasnela godzinę temu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia456
Mój mały ma 20 miesięcy w grudniu kończy dwa latka wiec z tego samego roku co twoja córeczka :-) Jest trochę za nim biegania i jednak podnoszenia bo duży z niego chłopak 15kg waży ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj wazy 16 kg, a ma 3 lata i 2 miesiace. Twoj za duzo wazy, pozdrawiam i zycze powodzenia przyszlym mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia456
Każde dziecko jest inne i ma inną budowę, podałam tylko wagę bez wzrostu, sama waga nic nie mówi. Dla wyjaśnienia dla "gość" nie macie co się martwić o moje dziecko nic z nim złego się nie dzieje tym bardziej ze jemy zdrowo całą rodziną Wiktor uwielbia warzywa pije tylko wodę a słodyczy nie jada :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało tam byc we wczesniejszym wpisie że drugie dziecko z maja, bo już mam jedno majowe :) moja ma 2 lata i 4 miesiace i wazy 18 kg ale ma 100cm wzrostu... i nikt mi nie wierzy ale ona praktycznie nic nie je... rano mleko, obiad to skubnie i kasza na kolacje . Czasami jakas kanapke, owoc. Pije wode. Ale widze już ze wyrasta, nogi jej sie robia szczupłe i taka "mniejsza" sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia456
Ania to wysoka dziewczynka :-) Ja ostatnio nie mierzyłam synka ale z 90cm ma jak nic ;-) wiesz zawsze znajdą się osoby które za wróżki chyba pracują :-P Dzisiaj musze podskoczyc do polskiego sklepu zapytam może nospe mają, chociaż tyle bym się podarowała ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiapro
Nie wiem jak można powiedzieć, że dziecko za dużo waży, nie widząc go na oczy. Będąc nianią pilnowałam dwóch braci, niespełna dwuletni był prawie wzrostu i wagi swojego przeszło trzyletniego brata. Mały wdał się w ojca, który jest bardzo wysoki i postawny. Jako matka powinnaś wiedzieć, że dzieci się nie porównuje, bo każde jest inne i inaczej się rozwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia456
Kasiapro - nie ma co się przejmować i w dyskusję wchodzić jako gość to każdy może się podpisać i się do czegoś czepiać :-) Tym bardziej ze nawet od rade w tej sprawie nie pytałam stwierdziłam tylko fakt ze jest ciężki wiec mnie teraz brzuch przez to cały czas boli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiapro
Ale wiesz, tacy goście muszą uważać, bo tu są przyszłe matki, którym buzują hormony ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjav200
Madzia456 ja nawet do konca nie pamietam ale faktycznie skanow jest malo okolo 2. Wiesz moje to pierwsze wiec moze dlatego tak panikuje. I chyba zaluje ze poszlam do tego lekarza wczoraj bo oczywiscie ze nic nie bylo widac, lekarz mowil ze to normalne ale oczywiscie ja wiem lepiej i juz szukam jakiegos "ale". Teraz musze czekac do nastepnej soboty. Sluchajcie ale u mnie to te hormony chyba ze zdwojona sila dzialaja bo jestem tak placzliwa jak jakas rozchwiana 14 latka! Nic tylko beczec mi sie chce. A co u was!? Jakies objawy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam dziś zamiar działać z mężem bo już mi zapowiedział że jutro mecz więc nie da rady hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia456
Ja w pierwszej ciąży tez właśnie byłam w grupie na kafeterii, gdzieś w połowie ciąży pojawił się właśnie miły pan "gość" i przenioslysmy się z dziewczynami na prywatne forum bo nie dało się wytrzymać i dalej mamy kontakt tam :-) Możemy zrobić taką niby tabelkę w której każda nowa dziewczyna będzie się dopisywać wieczorem jak mały pójdzie spać to mogę dla nas zrobić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia456
Nick.............termin...wiek....ktora.........mz porodu ciąża Madzia456....05.05.....23.........2..............UK Może coś w takim stylu każda skopiuj i się dopisze? Co wy na to? Nawet na tel da rade zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia456
Kurna nie wyszło tak jak miało być jednak chyba na tel się nie da :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może niech jedna osoba będzie odpowiedzialna za tabelkę wtedy będzie wpisywać osoby na komputerze Ja proponuję tak Nick...wiek....który cykl starań....która ciąża. ...termin porodu Ale to tylko moja propozycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja majowa mama niestety nie bede. Dzis, w 35 dc test znow negatywny wiec pokornie czekam na @. Ale Wam zycze wszystkiego najlepszego: pieknych dwoch kreseczek i cudownych majowych bobaskow. :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze maj
rosthie, poki @ nie ma, jest nadzieja :) u mnie do @ jeszcze 9-10 dni...ale mam jakies przeczucie, ze w tym miesiacu okres przyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja okres powinnam miec 4 dni temu test pozytywny mam nadzieje ze sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×