Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gościnnaona

Mamy na Maj 2016

Polecane posty

Gość mjav200
Dzieki dziewczyny! :D W ogole to do mnie nie dociera. Jednoczesnie staram sie za bardzo nie ekscytowac na wszelki wypadek... Niesamowite. Ciaza rozumiecie to! Ciaza! Czekam na 11 zeby zadzownic sie zarejestrowac do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietam jakim zaskoczeniem i niedowierzaniem dla mnie byla moja pierwsza ciaza. Od wielkiej radosci po ogromny niepokoj i strach. Wspominam to jako jedno z najpiekniejszych wspomnien wiec rozumiem Cie doskonale. Trzymam kciuki za Ciebie i Twoje malenstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mjav200 z tym lekarzem to jeszcze zaczekaj, bo pojdziesz za wcześnie i serduszka jeszcze nie bedzie i to beda najgorsze 2 tyg w Twoim zyciu... mowie to z doświadczenia.... w pierwszej ciązy poleciałam do lekarza w 5 tyg niestety jeszcze nie było serduszka wiec trzeba było czekac 2 tyg...pozniej okazalo sie ze wszystko jest ale myślałam tylko o tym. W drugiej ciązy poczekałam do 7 tyg i dopiero poszła i wtedy już wszystko było ładnie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjav200
Ania, ale ja chyba nie bede w stanie wytrzymac tak dlugo. Zobacze zobacze... Ale skoro tak piszesz to podejde do tego spokojnie :) Oczywiscie jeszcze nie zadzwonilam bo spotkanie ze spotkaniem w pracy. Ja sobie na tych spotkaniach siedze i w ogole mnie nie interesuje co ci ludzie mowia, moj szef przed chwila zrobil jakas przemowe a dla mnie tak jakbym "lalalalalalalala" slyszala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjav200
W kazdym razie chyba juz tutaj z Wami zostane, jesli pozwolicie oczywiscie i jesli bozia da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina 5
no to jest nas powoli coraz więcej :) w kupie moze bedzie razniej ,zwlaszcza tym poczatkujacym :) zaczal sie 4 tydzien po ovu, za 2 tygodnie dopiero gin. czekam jak na pierwszą gwiazdkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny i ja dołączam do Was to moja druga ciąża mamy synka ma 20 miesięcy. Dzisiaj zrobiłam test i pozytywny co prawda trochę jednak mam szok bo się zabezpieczalismy :-D Mieszkam u uk wiec moja pierwsza wizyta na usg dopiero w 12 tygodniu spokojnie czekam i się nie stresuje :-) Ogólnie jestem zadowolona bo przed zajściem w ciążę udało mi się zrzucić 20kg czuje się świetnie i zamierzam do kona być aktywna :-) Na razie żadnych mdłości itp nie mam w pierwszej ciąży mnie to ominęło to mam nadzieje ze i tym razem się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sie z Wami żegnam dziewczyny. Niestety nic z tego. Wam życzę wszystkiego dobrego i duzo zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ze jest Was coraz wiecej! Zycze Wam duzo zdrowka i spokoju a potem zdrowych i slicznych maluszkow:) U mnie dzis 33dc i duze napiecie przedmiesiaczkowe. Ciezko wyczuc czy sie udalo bo czuje sie tak jakby zaraz @ miala przyjsc. Jesli nic sie nie wydarzy do w piatek zrobie test. No i trzymam mocno kciuki na reszte oczekujacych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero koło 10 tego będę robic test i się okaże czy z wami zostanę Narzeczony to jest pewny, że będzie dzidziuś, a ja z nie pokojem odliczam czas do zrobienia testu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia456
Dla nas trochę niespodzianka bo właśnie szukałam pracy bo mały juz duży, dzisiaj już szok mi minął i się ciesze jeszcze rok poczekam i wrócę :-) Mam nadzieje ze będzie dziewczynka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjav200
Czesc dziewczyny!!!! Ania mialam Ciebie posluchac... mialam posluchac! Poszlam do tego lekarza i oczywiscie ze nic jeszcze nie widac. Ale popocieszal mnie wszystko to normalne i ze w przyszlym tygodniu juz napewno bedzie cos widac. Musze wam powiedziec ze fajnego mam lekarza, zaczal mi krzyczec "no jak sie ciesze!". Nastepnym razem ide w sobote za 2 tygodnie - 12stego i mowil ze wtedy juz powinno byc widac. U mnie to musi byc bardzo wczesna ciaza z tymi moimi nieregularnymi okresami. Karolina 5 wczoraj gość wczoraj Gratulacje kochane! Teraz juz musimy sie razem trzymac!!! :D Rosthie - byle pozytywnie! Ja przez ostatni tydzien (moze nawet 2!) tez - ogromne napiecie przedmiesiaczkowe. Jedna rzecz jest smutna - ja mieszkam w irlandii - w tych pierwszych tygodniach chodze prywartnie, dopiero jak juz cos ten doktor zobaczy na usg dostane skierowanie do szpitala. No ale mialam jechac na 2 tygodnie do polski jutro. No i mi zabronil... No ale coz - sa rzeczy wazne i wazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjav200
jeszcze jedno - dobrze ze do niego dzis poszlam z jednej strony, dal mi tabletki na nadcisnienie! Nawet nie wiedzialam ze mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjav200
Madzia hej! No ja tez mam nadzieje ze bedzie dziewczynka. Choc z drugiej strony chlopak tez fajnie, pozniejsze rodzenstwo bedzie miala starszego brata. A najlepiej to blizniaki po jednym z kazdego. Mnie sie marzy zmiana pracy tuz przed powtorem z macierzynskiego na taka w ktorej chcialabym zostac troche dluzej niz teraz, taka juz fajna na stale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjav200
Rosthie nasze dzieci beda w identycznym wieku! U mnie tez dzis 33 dc. Ok juz sie zamykam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze maj
hej dziewczyny, gratuluje kolejnym paniom z dwoma kreseczkami :) Aga 133 ja to dopiero test ok 14 wrzesnia..chyba najpozniej z was bede robic . O ile oczywiscie @ nie przyjdze. Chociaz nie chce sie nastawiac na zbyt wiele... ja to juz niestety nie 20-stka ;) Faktczynie dziewczyny, macie racje, trzeba spokojnie czekac najpierw na termin @..a otem jesli test pozytywny..to troche znow odczekac i nie biec od razu do lekarza. Pamietam, ze w pierwszej ciazy, tez od razu polecialam do ginekolozki ;) i za dwa tygodnie musialam isc ponownie. Postanowilam wtedy,ze kolejnym razem odczekam troche zanim pojde do lekarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia456
mjav200 - to twoje pierwsze dziecko? Oczywiście gratulacje :-) Ja nie chodzę prywatnie szkoda mi ponad 100funtow wydać za wizytę pierwsza ciążę tutaj przeżyłam to i druga przeżyje ;-) W sumie już przywyklam i ciesze się ze po lekarzach co chwile nie musze latać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjav200
No tak pierwsza! Macie racje z tym lekarzem. Wiecie ja robilam test w piatek i wtedy byl negatnywny jeszcze - w poniedzialek juz pozytywny - to chyba rzeczywiscie jest wczesna ciaza i to jejeczkowanie mialam dosc pozno. No ok ok, juz bez wariactwa! juz bede spokojna i zdystansowana. Wiem z ta kasa to fatycznie kiepsko. 100 e za kazdym razem... Nie ma co, cenia sie lekarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mjav200 dalas mi nadzieje! Obie jestesmy w 33 dc****iszesz ze w piatek test wyszedl Ci jeszcze negatywnie. Ja robilam w sobote i tez jedna kreska. Kto wie, moze jednak i w moim brzuszku ktos zamieszkal..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia_90
hello dziewczyny! ja zrobiłam test w pierwszy dzień spodziewanej miesiączki. .. dwie kreski w tym jedna blada. Pobiegłam szybko po drugi to samo... rano znowu zrobilam i to samo ! jestem 3 miesiące po slubie i jestem w ciężkim szoku ... lekarz powiedziała ze na usg widać jakąś przestrzeń w macicy ale dopiero na wizycie 15.09 będzie coś ewentualnie widać zaczęła mówić o poronieniu i żeby się nie nastawiać i jyz sama nie wiem co mam myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze maj
rosthie wydaje mi sie, ze u ciebie sie udalo :) basia..moja druga kreska w pierwszej ciazy byla taka blada, ze tylko ja ja widzialam. ta kreska ma teraz 6 lat ;) i nie rozumiem dlaczego lekarz mowila o poronieniu, skoro dopiero za 2 tygodnie bedzie cos widac :O szczerze mowiac, chyba juz do tej pani doktor bym nie poszla ;) ale wam zazdroszcze dziewczyny, ze wy macie juz druga kreseczke. ale tak pozytywnie :) ja musze czekac do min. 14...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia_90
jestem przerażona do tego stopnia ze zaczyna mi chyba siadać psycha... zawsze marzylam o dziecku mam instynkt od 4 lat mocny... ba pracuhe z dziećmi i jestem nauczycielem z pasją a teraz mam depresje nie wiem co się ze mną dzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze maj
basia, sprobuj sie nie stresowac. nie zmienisz niczego, mysl pozytywnie, wiem, ze latwo mowic..ale postaraj sie nie denerwowac. Na pewno bedzie wszystko w porzadku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia_90
Dziękuję ... jestem pewna że to minie i będzie wszystko ok ale to ciężki czas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia_90
I liczę na dziewczynke :) z ciemnymi włoskami jak mój maz:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejnym dziewczynom gratuluje, że się udało :-) ja dopiero będę coś wiedziała po 10tym czy bedzie druga kreska :-) może maj trzymam za ciebie kciuki, żeby tobie też się udało :-) Basia za ciebie też trzymam kciki, żeby było wszystko dobrze :-) Trzeba myśleć pozytywnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze maj
dzieki :) aga tez trzymam za ciebie kciuki :) kurcze mialam sie nie nakrecac.. ale powoli zaczynam myslec udalo sie czy sie nue udalo... chyba musze sie czyms zajac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdeczne pozdrowienia od majowek 2015 Zdrowych bobaskow zyczymy i spokojnych 9miesiecy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×