Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gościnnaona

Mamy na Maj 2016

Polecane posty

Dzień dobry! Miesiączki nie dostałam, a temperatura nie spadła więc wciąż jest nadzieja, że tym razem zatrybiło. Przekonam się w poniedziałek, bo jeśli dziś się nic nie zmieni to zrobię test. A żeby wychilloutować jadę do siostry do stolicy na tygodniowy urlop. :) Pozdrawiam Was! P.S. Trzymam kciuki za czekające w zniecierpliwieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam termin na koniec lutego i w moim przypadku potwierdziła się teoria że trzeba odpuścić ...odpuściłam a wręcz uznałam że może lepiej darować sobie i poświęcić się pracy i zabawie i bum 22czerwca i test poztywny :) obecnie jutro zczynam 14 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to jest jasne, że takie wyczekiwanie nie daje rezultatów i tylko frustruje. Po co się tak nakręcać? Nie lepiej się np w 8 tyg dowiedzieć, że: o ciąża! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosthie
Pewnie że lepiej się nie nakrecac i mieć pozniej miłą niespodzianke. Ale rozumiem tez dziewczyny ktore oczekuja i obserwuja swoje ciała ponieważ dziecko jest dla nich spelnieniem wszystkich marzeń. Po prostu ciezko odpuścić gdy się czegoś tak bardzo pragnie. GiveUp a więc trzymam dalej mocno kciuki! Moze test nie wykryl jeszcze wczesnej ciąży... Mnie dopadly dosc mocne bole podbrzusza. Takie od czasu do czasu. W nocy nawet nie pozwolily mi zasnac. Mam jakies wewnetrzne przeczucie ze to właśnie TO. Ciekawe czy moja intuicja mnie nie zawiedzie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina 5
hej Pierwszy cykl staran o pierwsze dziecko i udało się, bedzie maj :) trzymam kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiapro
Karolina 5 to tak jak u mnie ;) gratuluję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosthie
Gratulacje dla kolejnej szczęśliwej majóweczki! :) U mnie po dwóch wieczorach z dość silnym bólem podbrzusza nastąpiła kompletna cisza. Nie czuję nic - ani bólów ani nic. Tak więc czekamy dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina 5
Rosthie - mnie od 1,5 tyg boli podbrzusze , troche mniej troche wiecej, wszystko dla mnie nowe jest wiec wielu rzeczy wciaz nie ogarniam, Gin dopiero za 2 tygodnie, zobaczymy jak przebiegną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczkowa24
Ciekawe jak u mnie będzie:) @ 3-4.09.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś mało widze majówek będzie na maj 2016.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miało być majowych mamusiek a nie majówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaMi34
Witam przyszle mamuskii staraczki :) Mam nadzieje ze mi rowniez sie udalo :) za 2 dni mam termin @ ale dzisiaj zrobilam 3rozne testy i sa 2 kreseczki :) w poniedzialek ide na potwierdzenie do gin. Mam nadzieje ze testy mi psikusa nie zrobia :( staralam sie 3 mc ale mam juz 34 lata i dwoch synow,wiec teraz pora na coreczke :) Planowalam plec z moja gin. szansa 50/50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mała Mi gratulacje :) ja mam mieć @ 2-3.09. Jutro mam swój własny wieczór panieński i muszę wymyślić jakas wymowke, zeby nie pic...nie chciałabym mowić ze nie pije bo moze jestem w ciazy. Zastanawiam sie czy jakbym jutro zrobiła test to mógłby cos już pokazać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosthie
MalaMi34 ogromne gratulacje! Watpie by az trzy testy zrobily Ci psikusa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis jest moj 29 dc i zrobilam test ktory wyszedl negatywnie. Cykle mam ok. 30-dniowe choc w zeszlym miesiacu przedluzyl sie do 35. Pamietam ze z corcia robilam test w 31 dc i wyszla bardzo blada ta druga kreska. Tak sobie mysle ze chyba niepotrzebnie zrobilam dzis ten test. Odczekalabym kilka dni i miala pewnosc a tak to zastanawiam sie czy nie jest jeszcze zbyt wczesnie. Oj niecierpliwa ja... ;) A Wy co sadzicie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagu123nia
witajcie ja również staram się na maj jutro owulka więc rano były staranka to nasze 3 dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosthie moze jeszcze nic straconego :) ja wczoraj robilam test ( 10 dni po owu) i negatywny, ale niepokoi mnie ze cały dzien wczoraj bolał mnie brzuch i jajniki i dziś tak samo. Trzeba czekać do terminu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Madzia! :) Ja postanowilam zaczekac kilka dni - albo przyjdzie miesiaczka albo tescik pokaze dwie kreski. A Tobie Madzia w ktorym dniu cyklu wyszedl test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaaa133
Hej dziewczyny :-) Ja też zaczynam starania, tylko że za tydzień mam miec miesiączkę, a wczoraj poszliśmy na spontan i bardzo bym chciała żeby się udało, dziewczyny trzymajcie kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Rosthie :) pierwszy test zrobiłam w 24dc ( mam cykle 28dniowe) i wyszedł cień cienia na tescie tylko pod światło było widac cień tej 2 kreski, a potem zrobiłam dzień przed spodziewaną @ kolejne 2 testy i na dwóch widoczne dwie krechy :) beta mi wyszła 184

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_32
To już maj 2016? Ale ten czas leci... Ja Rodziłam w maju 2013 i pwiem wam ze to idealny czas na rodzenia ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze maj
Hej mamuski i oczekujace... ja dopiero sie "staralam" wyniki za dwa tygodnie ;-) szczerze mowiac to na nic sie nie nastawiam, ale nadzieja jest ;-) Termin wypadalby na koniec maja Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosthie
Anka_32 ja jestem kwietniowa mama 2013 wiec mamy rowiesnikow:) U mnie coraz mocniejszy bol piersi, chyba jednak @ idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosthie ja mam z samego początku maja :) My z mężem własnie sie staramy o drugie dziecko, w marcu poroniłam wiec teraz niestety muszę byc na clo bo okazalo się ze nie mam owulacji... ale jestem na monitoringu cyklu i wczoraj pęcherzyk urósł do 21 mm wiec działamy hehe jak sie uda to tez bedzie majowe (bedziemy im wyprawiac wspolne imprezy ) W ogóle to w obie ciąże zaszłam w 1 cyklu starań wiec moze i teraz sie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjav200
Czesc! Znalazlam ten watek bo szukalam dzis od rana majowek przyszlorocznych. My sie tak staralismy/niestaralismy trzeci cykl a cykle mialam 40-50 dniowe! Miesiac temu poszlam do lekarza i okazalo sie ze poprzednim w ogole nie mialam owulacji! Dal mi jakies tabletki na wywolanie okresu i powiedzial ze mam przyjsc na badanie krwi w 1-4 dniu okresu, tylko ze jak dostalam ten okres to on akurat byl na wakacjach no wiec powiedzial ze mam przyjsc za miesiac. Nastepny okres mialam dostac teraz na dniach - przy 31 dniowych cyklach 1 wrzesnia. Czulam ze tym razem znow nie wyszlo, czulam czulam. Bo ja swoje cialo znam od razu bym wiedziala ze w ciazy jestem. No i wczoraj (to jest jak jakis film) poszlam do apteki a tam promocja testow ciazowych, wiec mysle sobie - kupie pare bedzie na przyjszlosc. I zrobilam wczoraj test! I wyszedl pozytywny. Nie mozliwe to jest! Niemozliwe!!!!! Sorry za ten chaos w mojej wypowiedzi, ale jestem tak zszokowana ze nic tylko plakac mi sie chce. Nie wierze w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mjav200 to tylko się cieszyc kochana:) ja sie nie nakrecam bo to roznie bywa, ale zazdroszcze tak pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka_32 zycze Ci aby tym razem tez sie szybko udalo!:) mjav200 ogromne gratulacje! :) A to Ci maluszek niespodzianke zrobil, az sama sie wzruszylam. Wspaniale wiadomości na poczatek dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×