Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ewelina_94

Mamy na Luty 2016

Polecane posty

Gość gość Ola86
Hello;) mi od początku ciąży śni się że grześ się gubię w lesie albo nie mogę wyjść z dołu albo studni. Zmarły Dziadzio też mi się śnił ale wiem, że jakby żył bardzo by się cieszył z nami :) brzuchem się nie przejmuje bo mam rozstępy od około 15 lat he he mąż nigdy nie narzekał. Co do piersi, odpukać nie rosną wogóle! I całe szczęście bo normalnie noszę staniki E a nawet F... Nie wiem czemu waga nie rośnie, wcześniej nawet chudłam a teraz to stoję w miejscu... W połowie ciąży :/ Ale brzuch jest większy. Dziwne zjawisko... Dziś wyczaiłam fajną i tanią ociepline jak na kurtki to będę miała czym wypełnić rożek. W końcu kaloryfery zaczynają grzać. Telefonu z PZU dalej nie dostalam... Porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
O i dodam że pierwszy raz od niepamiętnych czasów mam wielkiego smaka na słodkie. Konkretnie to na eklerki... Co nie zmienia faktu że wciągnęłam dziś pół słoika papryki w occie :P Mama moja panikuje że nie wolno octu w ciąży ale jak widzę korniszonki to.... Mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola a dzwoniłaś do nich? Może ich nękaj to przyspieszą. Zawsze to jakis sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Tak ale oni w Warszawie nic nie mogą zrobić, mam czekać :( Nawet mówiłam że nie mam gdzie mieszkać - suszę mieszkanie i siedzę u Rodziców... Nikogo to nie interesuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola współczueej ci z tym PZU. Moja babcia zmarła( niespodziewanie) w tym roku w kwietniu.Bardzo przeżyła wcześniejsze poronienie, 2 miesiące po jej śmierci dowiedziałam się że jestem w ciąży. Też wiem że by się cieszyła bo moja córcia była jej oczkiem w głowie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ja mam caly czas ochote na slodkie choc dzis jak robilam surowke z kiszonej kapusty podjadalam ja i az sie musialam powstrzymac bo by surowki nie bylo :)Ania powodzenia na USG Ola moze jutro sie odezwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Ola trzymam kciuki! U mnie po usg kamień z serca, wszystko dobrze. I synek ma już pół kg :)I nie może być pomyłki - chłopak jak nic! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ania to fajnie :) tata pewnie ucieszony a i za rok dwa prezenty na dzien chlopaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Ania pół kg? To który to tydzień :D Te dzieciaczki nam rosną jak na drożdżach :P Ja mam w piątek wizytę kontrolną z tymi moimi atakami bólu. Odpukać na razie miałam tylko dwa po tym strasznym nocnym- jeden po "gimnastyce" przy wycieraniu zalanej podłogi drugi po 2-godzinnym spacerze... Generalnie dłużej jak godzinę nie mogę chodzić bo boli :( przeraża mnie to bo zawsze byłam bardzo aktywna i boje się, że po ciąży będę mieć problem żeby wejść nawet na głupi Giewont :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola no 22 tydzień i 2 dni dzisiaj :) I prawie pół kg :) To co Ci mogę Ola poradzić to wizyta u dobrego neurologa lub dobrego rehabilitanta, który ma doświadczenie w pracy z problematycznym kręgosłupem. Ja takiego znalazłam dzięki neurochirurgowi, który mnie operował. Druga spr to rezonans magnetyczny po porodzie. Nie żadne rtg kręgosłupa tylko rezonans. Wiem co mówię, bo niestety doświadczyłam na własnej skórze. A póki co musisz się oszczędzać. I może spróbuj basen. Ale to może po wizycie u neurologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Witam dziewczynki jak samopoczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, dziś wstałam o 12 jeszcze mi sie to nie zdarzyło odkąd jestem w ciąży a tak mi się super spało:) ja narazie nie wiem ile dzidzia wazy także w poniedziałek na badaniu będą same niespodzianki:) a jeśli chodzi o mnie to przytyłam 3 kg startowałam z 58 przy 175cm. Kasia Ty taka chudziutka fajnie tez z dwa lata temu ważyłam 50kg eh fajnie było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Np chudziutka i szczeze chciala bym byc troche grubsza tak z 55 kg bylo by ok ale cuz chude chca przytyc grube schudnac i tym czasem ciezko i tym a co do wagi dzidzi we wtorek sie dowiem i potwierdze plec tak na 150% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Helo. Ostatnio podpytałam to do neurologa zapisy są już na 2016... Może na cito wcześniej przyjmuje... Nie wiem:( Dostałam jakieś pismo z PZU że pierwsze muszę udowodnić że ja to ja i że to moje mieszkanie i moje ubezpieczenie. Jak kupowałam ubezpieczenie to nikogo to nie interesowało. Jakieś cuda niewidy. Jutro zobaczymy czy ginekolog mnie zbada czy tylko spyta jak się mam. Z nim to nigdy nie wiadomo. Muszę do połowy października zrobić test glukozy ale od razu 75g. Chyba założył że mam cukrzycę bo jestem pulchna... Normalnie ( nie w ciąży) robi się 50g a jak coś jest nie tak to się dopiero robi 75g. Ja zawsze miałam za niski cukier i ciągle mnie badali bo mam nadwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ola ja tez tak do polowy glukoze mam zrobic i tez mam 0,75a jestem przeciez szczupla wiec moze tak ma byc w ciazy albo od lekarza zalezy a co do PZU to niezle ale oni wszedzie cwani jak placisz to niewazne kto wazne by placic a jak maja oni placic robia wszystko by zniechecic i zaplacic jak najmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Może w ciąży jest inaczej.... jestem przerażona bo 50g to jest dla mnie masakra a co dopiero 75g. Ostatnio miałam jakiś wynik poniżej normy, zobaczymy co teraz wyjdzie. Paskudztwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Wiec musimy przelknac 75 g mi radzili wziasc pol cytryny by sobie wcisnac ponoc choc troche poprawia smak nawet lekarz wspomnial :) Najgorzej siedziec pozniej dwie godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
U mnie wychodzi, że między 22 a 23 tygodniem mam zrobić... Cytryna (mi) nie pomaga :( już parę razy miałam robioną krzywą cukrową z 50g... Chodzić nie można by nie zafałszować wyniku. Co ważne dzień wcześniej ostatni posiłek to obiad (przy 75g). Trzeba wziąć ze sobą wciągającą książkę i przecierpieć :( Najlepsze są książki Pratchetta, nie mogę się od nich oderwać - polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Tez planuje ksiazke bo co tu innego robic przez tyle czasu :) Ja jeszcze nigdy nie robilam wiec nie wiem jak to u mnie bedzie zobacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Hej dziewczyny :) Kotulina z tego co wiem to jak najmniej by nie zafalszowac wynikow ale Ola najlepiej wytlumaczy bo juz wczesniej robila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a już poczytałam w internecie:) udało mi sie wczoraj nagrać malucha jak kopie, położyłam długopis na brzuchu i lepiej widać jak podskakuje:) słodkie to uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotulina u ciebie juz widać jak się rusza a u mnie nadal nawet nie czuć; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi nie przejmuj sie już jesteś blisko, te początki są takie delikatne ze nie trudno je przeoczyć. A łożysko masz na przedniej ścianie z tego co kojarzę pisałaś ostatnio? bo łożysko na przedniej ścianie amortyzuje ruchy wiec trudniej wyczuć. A może masz spokojnego dzidziusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na usg lekarz pokazywał ze dziecko ma dużo miejsca wiec może malutki jest jeszcze. Oby to łożysko się nie opuściło żeby nie było przodujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Kotulina fajnie to musi wygladac jak brzuch sie rusza ja dalej tylko kopniaki czuje :) choc czasami mocne Domi nie martw sie na pewno niedlugo poczujesz ruchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Hello;) Szykuje się do ginekologa :) Przy krzywej cukrowej trzeba niestety siedzieć bo chodząc szybciej trawimy cukry i potem wynik jest zafałszowany ( ma być w spoczynku). Tak mi mówiły panie co pobierają krew. Wydaje mi się że to jest po to żeby wiedzieć jak nasz organizm radzi sobie z cukrem w najgorszej codziennej sytuacji kiedy cukier może być najwyższy - kiedy się najemy a potem kładziemy do łóżka ;) Ale to tylko moja interpretacja hehe sprzedają dziś bilety na Black Sabbath ;(((( w lipcu ani nie będzie męża a ja będę miała dzidzię pod opieką. Dziecko to same wyrzeczenia hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×