Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ewelina_94

Mamy na Luty 2016

Polecane posty

Gość gość Ola86
Hej. Całe dwa dni badań za mną :) wyniki mam dobre, oczywiście miałam USG pan poświęcił mi nawet pół godziny!!! Na 70%-80% będę mieć dziewczynkę ;) Mąż uradowany :D No i dziś pogadanka z panią od cukrzycy ciazowej że mój gin jest do d.... Zrobił panikę i tyle. Cukier w normie, pani dziś mowi ze już od 2 lat jest nowa norma! Nawet diety nie potrzeba byle by nie przesadzac z obżarstwem. Jutro rano pewnie wyjazd na chatę bo nie widzą potrzeby mnie trzymać. Wieczorem lekarz prowadzący wygłosi mowę końcową :D Zmieniam ginekologa dziewczyny z oddzialu mi poleciły pare nazwisk. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Hej. Całe dwa dni badań za mną :) wyniki mam dobre, oczywiście miałam USG pan poświęcił mi nawet pół godziny!!! Na 70%-80% będę mieć dziewczynkę ;) Mąż uradowany :D No i dziś pogadanka z panią od cukrzycy ciazowej że mój gin jest do d.... Zrobił panikę i tyle. Cukier w normie, pani dziś mowi ze już od 2 lat jest nowa norma! Nawet diety nie potrzeba byle by nie przesadzac z obżarstwem. Jutro rano pewnie wyjazd na chatę bo nie widzą potrzeby mnie trzymać. Wieczorem lekarz prowadzący wygłosi mowę końcową :D Zmieniam ginekologa dziewczyny z oddzialu mi poleciły pare nazwisk. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ania ja tez chodze niewyspana choc w dzien nie musze pilnowac dziecka chyba taki urok w ciazy czasami bywa :) co do lozyska na penetralnych tylko ze wszystko ok dokladniej nic nie mowil moze jutro na wizycie cos powie Domi a bylas w przychodni podpytac sie dokladniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
P.S. znam lepiej oddział wiem już jakie badania się robi przed porodem do tego znam lekarzy i wiem że w 80% to kompetentni ludzie a jak czegoś nie wiedzą to na pewno nie strzelają diagnoz i nie opowiadają domysłów bez badań i konsultacji ( nie ukrywają że czegoś nie wiedzą tylko się naradzają w kilku zanim coś palną).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ola to fajnie ze jednak jestes zdrowa i choc teraz spokojna po badaniach jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w przychodni i położna mnie uspokoiła; ) przede wszystkim jak by było coś źle to w sobotę Lekarz ze szpitala by mnie nie wypuścil. A tak sobie z położną pogadala kazała się nie martwić i odpoczywać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Wiec nie przejmuj sie za bardzo i odpoczywaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Witam, dziś wychodze :D cukier w normie, słyszałam rano tętno dziecka :) koleżankę mi zabrali na cesarkę. Dostałam jeszcze paczkę kosmetyków dla noworodka :D nie próbki tylko normalnie oliwka, mydełko jakieś bajery johnsona :D jakie dziewczyny niektóre mają problemy to masakra! Ale to pojedyncze przypadki... Podziwiam, że niektóre mimo chorób walczą o swoje dzidzie. Więc nie ma co się łamać że coś pobolewa. Jak się człowiek tak napatrzy to dochodzi do wniosku że nie ma tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze Ola ze wszystko u Ciebie dobrze i ze już do domku. Rzeczywiście człowiek w pierwszej chwili jak mu źle to zaczyna narzekać i nie uświadamia sobie ze inni naprawdę maja gorzej. Ja staram sie cieszyć z tego co mam, choć zdarza sie mi o tym zapomnieć bo przecież tak łatwo jest narzekać:) Wczoraj poszłam na zakupy ciuszkowe dla dzidzi, po pól godziny snułam sie ledwo żywa nie miałam siły nawet stać i zdałam sobie sprawę ze muszę wszystko kupić już teraz, bo coś mi sie zdaje im bliżej lutego będę coraz słabsza na takie wyjścia do sklepów. Sama byłam zaskoczona, bo w domu czuje sie dobrze tyle ze w domu odpoczywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Kotulina tu większość pań "zastała"cesarka i jeszcze nie wszystko kupiły, jakoś muszą dać radę ;) jednej dziewczynie przy badaniach wyszło, że ma guza, innej że ma padaczkę... Normalnie lekarze nie robią USG matki tylko samego dziecka a tu się okazuje że powinno się badać też narządy matki czego nie wiedziałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam jaki czas temu, ze powinno sie tez badać piersi bo coraz więcej pań ma raka piersi w ciąży a nikt tego nawet w tym stanie nie podejrzewa. Ja wózek łóżeczko i kosmetyki kupie na końcu bo to przez internet wiec bez łażenia. tyle jest tych aspiratorów do nosa wkładek laktacyjnych i innych takich ze nie wiadomo z jakiej firmy kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Hej dziewczyny Ola super ze juz wychodzisz Kotulina moze tez teraz taka pogoda ze sie szybciej meczysz ja niby spie duzo a niewyspana ostatnio chodze Ola niby kazda z nas wie ze niektorzy maja gorzej ale wtedy sie o tym nie mysli tylko o sobie a mimo wszystko uwazam ze od czasu do czasu nie zaszkodzi byc przez chwile egoistycznym :) oczywiscie z umiarem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuśki :-) Domi gratuluje synusia :-) Kotulinka ja tez tak mam bardzo szybko się mecze chodzac i strasznie mnie wtedy brzuch kłuje :-(. Ola super że z tą cukrzycą wszystko w porządku i że już do domu wychodzisz :-). Ja od poniedziałku mam Mega zgagę która prawie wcale nie przechodzi :-( brałam już Renie. Migdaly pilam mleko i nic :-(. Poprostu przełyk chce mi wypalić. Też chce wszystko jak najszybciej pokupować aby na koniec ciąży mieć wszystko przygotowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
No tak ale generalnie nie ma co narzekać :) Badania piersi też robią, nawet wpisują w kartę ciąży. Ponoć sekret na to by nie mieć cukrzycy w ciąży to wtrynić kanapkę przed snem by nie spać z pustym żołądkiem. Tak koło 22. Durny mój lekarz wyswiadczyl mi przysługę wysyłając mnie do szpitala :) choć u dobrego lekarza było by mniej stresów i pewnie dobry lekarz wykonał by mi wszystkie badania na wizytach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Ewelinko, ja tez tak mam ze jak pochodzę to ciągnie mnie brzuch strasznie i taki twardy się robi. No i takie wrażenie jakbym miała zemdleć oslabienia. Dopiero końcem listopada miałam zacząć zakupy:) współczuje Ci zgagi ja na szczęście mam rzadko i słaba, częściej mnie mdli niż piecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Ewelinka mi na zgagę w końcu pomogła sucha kasza gryczana, którą żułam po każdym posiłku. ciocia mi o tym powiedziała bo też już testowałam migdały, mleko i Reni. No i ważne, żeby jeść mniejsze porcje i zostać w pozycji siedzącej po posiłku, nie wolno sie kłaść tylko siedzieć, chodzić albo stać. spróbuj może Tobie też ta kasza pomoże :) Ola tak jak mówiłam, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Tak przynajmniej masz porobione badania i znajdziesz innego lekarza. Ja czekam do końca miesiąca na przesyłkę i już będę wiedzieć co mam a czego mi brakuje i w listopadzie, grudniu sobie powoli kupię. Ja też odczuwam twardnienie i napięcie brzucha ale jak cos porobię lub dźwignę typu przesunę kanapę. Także staram sie sprzatać w ratach żeby nie było problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Musze wyprobować tej kaszy gryczanej. Kupiłam dzisiaj też manti zobaczymy czy pomoże. Kotulinka ja planowałam zakupy na grudzień, ale kupie wtedy tylko wózek. Ciuszki i inne akcesoria kupujemy po Wszystkich Świętych. Łóżeczko już stoi zmontowane i czeka na Filipka. Jak ja już nie mogę się doczekać kiedy bede mogła przytulić synusia. A co najgorsze szkoda mi córci. Bo juz wiem ze bedzie bardzo zazdrosna. Zawsze miała mame tylko dla siebie a teraz bedzie musiala sie nią dzielić :-). W dodatku Mąż w delegacji wiec na weeken jak przyjedzie też bedzie dzielony :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno na początku będzie Wam ciężko, ale niestety nie ma innej opcji. A przygotowujesz ja na to już teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Moze bedzie ciezkoa moze jak maly sie pojawi i bedzie przy nim mogla Ci cos pomoc (wiadomo przy malenstwo drobnostki) ale dla niej to moze duzo znaczyc i nie bedzie az tak zazdrosna bo moze i nie bedzie Cie miala tylko dla siebie ale bedzie z Toba opiekowac sie braciszkiem Bardzo wazne zadanie byc starsza siostra :) Oby sie ulozylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Kotulinka tak juz ja przygotowuje. Duzo z nia rozmawiam ze juz nie dlugo nie bedzie sama ze bedzie miala małego braciszka i bedzie pomagać mi się nim opiekować. Ona mowi ze sie cieszy przytula brzuszek i w ogole ale zobaczymy co bedzie jak juz sie pojawi na świecie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojego męża chrZesniak tez jest zazdrosny o młodszego brata ma prawie 4 lata a brat jego 4 miesiące i jest zazdrosny jak nie wiem ;) Wracając do zakupów jeżeli któraś z was słyszała o sklepie smyk to podobna są tam przeceny dla dzieci w weekend się przyjadę i zobaczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Z ta zazdroscia to niestety roznie bywa Jestem po wizycie maly dobrze sie rozwija i rosnie wazy juz 0,730 co jestem troche zaskoczona bo brzuch mam sredni i myslalam ze bedzie mniej wazyl no i ja w ciagu miesiaca przytylam 4 kg :) Dowiedzialam sie tez ze jesli maluszek ulozy sie posladkowo to mozna wtedy nie czuc jego ruchow no i juz teraz robi sobie tez drzemki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Domi u mnie 24 tyd a dwa tyg temu wazyl 0.340 jak bylam na prenatalnych dlatego jestem zaskoczona ze tak szybko rosnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to dużo już waży ;) to mój synuś jak na razie kruszynka:) ja od początku ciąży przytyłam ok 2 kg staram się nie przytyć bo ogólnie mam nadwagę i nie mogę sobie na wiele kg pozwolić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ja akurat ciesze sie ze tyje i ciesze sie ze maly rosnie bo balam sie ze bedzie kruszynka skoro ja taka chuda i brzuch nie za duzy choc zacza rosnac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ogolem od poczatku juz ok 7 kg ale i tak malo widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
No duza ale wiesz wczesniej tylko 3 a teraz w ciagu miesiaca 4 to sporo hihi ale mi nie zaszkodzi jak mowisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×