Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ewelina_94

Mamy na Luty 2016

Polecane posty

Gość Kasia 85
Jak do tej pory udalo mi sie uniknac roztepow choc ostatnio slyszalam ze moga pojawic sie nawet po porodzie :( ale moje pytanie czy u ktorejs pojawil sie celluit bo u mnie tak na udach co prawda mialam wczesniej jakis tam malutki ale prawie go nie bylo widac a teraz jest duzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Ola a ja z kolei przed ciążą uwielbiałam kiszone ogórki, jak otworzyłam słoik to był cały mój :) a teraz ich nie mogę bo mi śmierdzą kiszonkami :) Co dziwne kapustę kiszona mogę jeść, a ogórki mi nie podchodzą. x x Ostatecznie nie usmażyłam tego naleśnika bo mój mąż pojechał do miasta pozałatwiać jakieś rzeczy i miał kupic mleko po drodze. Długo go nie było więc na kolację zjadłam kanapkę :( Jutro na śniadanie sobie zrobię chociaż chodzi też za mną jaglanka z jabłkiem i cynamonem.... x Odebrałam wyniki i moim zdaniem jest lepiej :) Ale zobaczymy co jutro się dowiem ciekawego na wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Kasia ja mam ten sam problem :( Niby skórę mam w lepszej kondycji ale ten cholerny cellulit jest! Liczę na to, że po ciąży karmienie piersią zmobilizuje mnie do diety, coraz lepiej idzie mi wypijanie minimum tej jednej butelki wody, no i z małym trzeba będzie chodzić na spacery żeby w domu nie zwariować więc po cichu liczę, że do lata zmieszczę się w ciuchy sprzed ciąży :) x I to co jeszcze zauważyłam to siwe włosy. Niby wcześniej jakieś się tam pojedyncze pojawiały a teraz to już po prostu widać, że na skroniach siwieję. Muszę iść do tego fryzjera bo nie mogę patrzeć na to co mam na głowie obecnie. Normalnie nie mogę się doczekać aż doprowadzę swoją fryzurę i brwi do ładu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Ja dziś chodziłam i szukałam śledzi w cebulce ale były niestety tylko same drogie i w składzie miały więcej chemii niż Domestos. Moje wyniki leżą u lekarki więc nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Aniu to dobrze jesli wyniki Ci sie poprawily :) Ja na kolacje zjadlam kaszke manna :) A co do rzeczy od ktorych odrzucilo to myslalam ze od niczego ale dzis sobie uswiadomilam ze od prawdziwej kawy na poczatku jeszcze pilam pozniej sie przezucilam na rozpuszczalna choc nie codzienie i inke ta juz codzienie pije a jakis miesiac temu mialam ochote na prawdziwa zrobilam sobie i co nie smakowala mi a do tego dziwny zapach miala gdzie zawsze ten zapach lubilam od tego czasu juz nie mam ochoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Co do siwych wlosow to nie wiem bo ogolnie farbuje wlosy a kilka siwych to mialam juz dawno i to w jednym miejscu czy jest ich wiecej nie wiem bo zakrywam je i tak Olu oby i Ci wyniki sie poprawily Ja bede robic za dwa tyg gdzies bo do lekarza przed samymi swietami dopiero teraz na 21 grudnia mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Witaj ewelina :) Hej dziewczynki dziekujeza wczorajsze wsparcie Dzis juz mi lepiej nie mam na szczescie juz placzliwego dnia :) ale maly mi dzis w nocy dal do wiwatu w pewnym momencie nie wiedzialam jak sie ulozyc tak kopal i sie wiercil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Ewelina, Kasia dobrze ze już Ci lepiej trochę, ja cala noc sie wierciłam tak mnie plecy bolały a o 7 już musiałam wstać bo z bólu nie mogłam już wyleżeć a normalnie wstaje ok 10 nie jestem rannym ptaszkiem, ale ciekawi mnie to ze Wasze maluchy nie dają Wam spać, bo moja mała to tez w nocy kopie, ale nie tak żebym spać nie mogła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno: tez mi się zrobił cellulit:) niestety:) ale liczę na to ze po urodzeniu jak zacznę się coś ruszać to szybko się go pozbędę:) oby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Hej. Kasiu dzięki dowiem się na wizycie w piątek. Potem mam jeszcze jedną też 21. Ewelino bez stresów, to też moja pierwsza ciąża i nie ma innego wyjścia jak ją jakoś przeżyć ;) Siwych włosów nie mam ale mam odrosty jak ombre haha ale mąż mówi że woli mój naturalny kolor bo ja mam czarne włosy i rozjaśniam do brązu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
P.S. celulitu nie mam może dlatego że jestem "przy kości"??? Zawsze za to miałam rozstępy i nigdy mi to w niczym nie przeszkadzało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Olu ja normalnie mam brazowe wlosy ale moj woli rude wiec farbuje na rudo lub z takim odcieniem choc nie farbuje specjalnie dla niego bo poznajac go juz od prawie roku mialam rude lepiej sie w nich czuje Co do budzenia przez malego to pierwszy raz mi sie zdazylo ze tak mocno go w nocy odczulam teraz tak se mysle czy on tam przypadkiem mi sie nie przekrecal i nie zmienial pozycji kilka razy rozpychajac sie przy tym bo to takie dziwne uczucie bylo czasami tez czulam bardzo wyraznie raz w jednym boku raz w drugim glowke albo pupe :) Ewelinka tez sie boje jak to bedzie choc bardziej niz porodu to opieki nad takim malenstwem kilku dniowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Byłam na wizycie. Wyniki bardzo dobrze :) Jednak ilość szpinaku, buraków i pomarańczy, którą zjadłam pomogła :) Jeszcze trzeba tylko te wody płodowe sprawdzić ale to dopiero dzisiaj się umówię na usg. x A na śniadanie zrobiłam w końcu te naleśniki z pomarańczą :) To było to czego szukałam od paru dni :). Teraz kawka i muszę na chwilę polecieć do miasta chociaż strasznie mi się nie chce. A potem sprzątanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Aniu to dobrze ze wyniki masz dobre i zrobilas sniadanko o jakim marzylas :) My swlasnie wrocilismy z miasta kupilam sobie kapcie takie slodkie hihi i dwa staniki sportowe Przy okazji w TXM widzialam staniki do karmienia bez usztywniaczy za 10 zl taki najzwyklejszy ale po co przeplacac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Oj coś mi ciężko i źle. Próbowałam spać ale nie dało rady bo w każdej pozycji mi niewygodnie. Jest dopiero 20:00 a ja nie wiem co ze sobą zrobić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Oj Aniu to kiepsko a moze kapiel by pomogla troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Aniu to dobrze że dieta pomaga i nie musisz brać leków. Ja dziś w Pepco znów nakupiłam rzeczy dla Dzidzi bo akurat Pani rozkładała z kartonu dla noworodków ciuszki na zimę i były też za 20 zł ręczniki duże z kapturkiem :D i takie słodkie pluszowe spodnie dla Dzidzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Ola ja dziś też byłam w pepco i wiem o czym mówisz :) Z tym, że ja nic nie kupiłam ale oglądałam te same rzeczy :) x Leki tez brałam ale pomagałam sobie dietą i wierzę, że to też miało wpływ. x No właśnie chyba pójdę pod prysznic. Mam taki twardy i ciężki brzuch. Może rękawica do masażu i ciepła woda trochę pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Hej. Leżę sobie jeszcze w łóżku... Od wczoraj mamy telewizję... Z 16 kanałów. Bo ja bez TV żyję ;) no ale mąż podłączył na czas jak teraz siedzę w domu.... Aniu dieta jest bardzo ważna w leczeniu chorób. Mojemu Tacie nie pomagały na brak żelaza nawet zastrzyki bo potem żelazo znów spadało a odkąd pije kiszone buraki to wyniki piękne :D Kupiłam w pepco praktycznie same spodnie 62 ( beż, szare w paski, niebieskie pluszowe) i jedne turkusowe śpiochy bo na reszcie było coś w uniwersalnym kolorze :P tam przeważnie nie ma kolorystycznie wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Hej Ja tez leze moj zrobil dla nas kawke i teraz gra w fife :) Juz sie zastanawial czy przy maluszku tez bedzie mogl grac jak ten bedzie spac hihi Olu to obys cos znalazla ciekawego do ogladania :) choc z tym bywa ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Kasiu powiem Ci że nigdy mi nie przeszkadzało mi jak mąż gra ale ostatnio jak siedzi przed Wiedźminem to mnie ta muzyczka z gry tak drażni, że sama nie mogę już jej słuchać a co dopiero żeby dziecko słuchało w kółko tego samego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Olu mi tam tez nie przeszkadza moj zreszta czasami wylacza dzwiek jak ja jeszcze drzemam by mnie nie budzic mu chodzilo o to ze slychac dzoistyk jak troche stuka i moze malego budzic kurcze tak jak by chcial przwyczaic malego do absolutnej ciszy i wtedy nic by nie mozna bylo robic jak by spal zreszta w bloku to i tak nie mozliwe bo ciagle gdzies cos stuknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25marta01
Hej laseczki dawno mnie tu nie bylo. Jak Wasze samopoczucie i przygotowania do Swiat z brzuszkami? U mnie ok :) aczkolwiek mam straszny problem z pecherzem. Co 30 min jestem w ubikacji wysikam moze z 10-15 ml wstane z muszli poczym czuje ogromne parcie na pecherz i niekontrolowanie popuszczam krople, dwie. Ma ktoras podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Hej marta A u mnie ok ogolnie co do siku bywa roznie czasami wystarczy ze wypije czegos kilka lykow lub cos zjem i musze isc do wc choc przed chwila bym byla Co do popuszczenia jak do tad dwa razy mi sie tak zdarzylo w nocy ale to dlatego ze nie chcialo mi sie wstawac Na popuszczanie dobrze jest cwiczyc miesnie kegla to tez i po porodzie moze pomoc bo wtedy czasami problem sie zwieksza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Kasiu to tak nie jest bo dziecko już w brzuchu słyszy hałasy i się przyzwyczaja, co mają powiedzieć rodzice dzieci mieszkających przy lotnisku? ;) bardziej właśnie się zastanawiam jakie dźwięki będą "irytować" dziecko. Co do sikania - na razie mam jak przed ciążą. Dobrze że mi przeszło to przeziębienie szybko, to tylko dzięki temu że czwartek i piątek to wyleżałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Tez sie zastanawiam co moze malemu przeszkadzac i mam nadzieje ze nie bedzie tych rzeczy za duzo i w miare sporo rzeczy bede mogla robic jak bedzie spac by go nie budzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25marta01
Ale ja nie popuszczam bo za dlugo trzymam, tylko odrazu jak wstane z muszli i sie ubieram to juz czuje, ze te 2 kropelki leca.. gdzie na sile wyciskam te ostatnie krople jeszcze siedzac na ubikacji. nie wiem o co chodzi. W czwartek mam lekarza wiec mam nadzieje, ze cos na to poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Marta to najlepiej spytaj sie lekarza no chyba ze dziewczyny beda cos wiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Marta to raczej kwestia zwieracza albo początek infekcji. Raczej problem ze zwieraczem, starsi ludzie też mają takie problemy z dosikaniem się myślę że w ciąży też może taki problem się pojawić. Jedyne co to konsultacja z lekarzem i wkładki higieniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×