Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ewelina_94

Mamy na Luty 2016

Polecane posty

Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinka to już jesteś o krok:) jeszcze sie okaże ze wszystkie urodzicie w poniedziałek i będę sama ze sobą pisać;) Ania u mnie tez sutki zrobiły sie przez ostatnie dwa tygodnie baaardzo wrażliwe ja będę masować dopiero za tydzień zobaczymy jak pójdzie. póki co tylko masaż krocza i nóg bo krew strasznie zalega:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Kotulina nie bedziesz sama bo u mnie bole sie wyciszyly Sutki masowalam bo tak mnie jakos szczegolnie nie bola dopiero po masazu zaczely pobolewac ale nic dzis znowu sprobuje dobry trening nim maly bedzie je lapac :) Gozej ze pewnie jak trafie do szpitala to bede bez neta bo tu mam wifi i zanudze sie tam bez was nim maly sie pojawi bo licze sie ze moga nie wywolywac odrazu a i nawet jesli to i tak moze to troche potrwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam szczęście i WiFi jest więc aż tak się nie nudzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Hej dziewczyny. U mnie już po mierzeniu Ciśnienia, Temperatury i serduszka małego. Aniu ja mam taj jak Ola najpóźniej w poniedziałek mam mieć CC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Wiec najpozniej w poniedzialek przywitamy kiloro dzieciaczkow :) Domi fajnie z tym wifi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Dlatego ja sobie włączyłam pakiet internetowy w tel. na czas szpitala. Zawsze jak trafiałam do szpitala to mój mąż dbał o pakiet internetowy i jakieś nowe książki. Nie przepadam za kolorowymi gazetami. Obawiam się, że tym razem niekoniecznie będzie czas na czytanie ale internet się przyda :) x No ja się nastawiam na to cc w poniedziałek ponieważ antybiotyk i inne leki działają. Dzisiaj już lepiej spałam i obudziłam się wreszcie bez bólu gardła. Jeszcze trochę nos zawalony i trochę kaszel ale do opanowania :) Wreszcie czuję, że jest dobrze i do poniedziałku z tego wyjdę. x Dziewczyny brałyście ze sobą jakieś jedzenie do szpitala? Bo ja sobie zakupiłam wafle ryżowe, herbatniki i wezmę jeszcze kilka kromek chałki. Tak na wszelki wypadek jakby szpitalny kleik ryżowy był niezjadliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś do domku idę; ) mały waży tak w okolicach 3.700

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIlona
Domi! To duzy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dwa dni temu miał 3.200 i komu tu wierzyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Domi ponoć szacowana waga z usg to jest +/- 200 gram. Ale w praktyce to różnie bywa bo np. synek mojej siostry miał ważyć max 4,5 kg a ważył 5,200. Także nigdy nie wiadomo jakiego brzdąca się spodziewać :) Fajnie, że weekend spędzisz w domu. Mam nadzieję, że następny pobyt w szpitalu to już będziesz rodzić :) x Mój mąż wietrzy mieszkanie i pierze pościel żeby pogonić zarazki :) x A w ogóle to śmiesznie bo dzisiaj ma ur. babcia, jutro siostra męża, a nasz syn w poniedziałek jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem :) Będzie taki urodzinowy maraton rodzinny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Domi fajnie ze do domku idziesz :) Co do wagi zalezy od sprzetu i zawsze nalezy brac poprawke nawet moj lekarz mi mowil ze moze byc troche plus minus do podanej przez niego wagi Wiec wage bedziemy znac po porodzie ;) Aniu tez myslalam nad pakietem ale szkoda mi troche na kilka dni dodatkowe 10 zl wydawac gdybym jeszcze wiedziala ile bede w szpitalu a tego nikt nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różnie to bywa z ta waga:) oby 2 tygodnie do porodu zostało ;) była dziewczyna kolo mnie leżała 2 dni z bólami a dziś rano cc jej zrobili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Kasia ja za pakiet płace 9 zł na miesiąc. Raz na jakiś czas można wydać. x Czy Was tez wkurzają te teksty - wasz ostatni weekend sam na sam, wyśpij sie teraz bo potem będziesz mogła zapomnieć, zjedz coś tam teraz bo potem możesz zapomnieć o takich rarytasach itp. Mnie to już męczy bo jeszcze nikt sie nie wyspał na zapas, a decydując się na dziecko chcieliśmy być we trójkę więc jestesmy przygotowani na to z czym sie wiaże posiadanie dzieci. Przynajmniej teoretycznie :) Pewnie duzo rzeczy nas zaskoczy albo czasem przerośnie ale niestety takie dobre rady i złote mysli póki co tylko draznią. x A już wczoraj tekst mojej szwagierki to mnie rozwalił bo gadałyśmy o kosztach leków i rzeczywiście wspomniałam, że przez tydzień wydalismy sporo pieniędzy a ona odparowała, że dopiero mam sie nastwic na wydatki jak sie mały urodzi bo dzieci ciągle chorują i moje pewnie też będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Dziś mam mieć test stresowy z oksytocyny. Jeśli nie wywoła porodu (mam skurcze i rozwarcie na 2 palce- potrzebne jest na 5) to dadzą mi spokój i już jutro CC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Ola no ciekawe jak będzie. A jak czujesz - wolałabyś sn czy cc? Pytam bo już trochę jesteś w tym szpitalu i pewnie wymęczona tym czekaniem, badaniami itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Olu dolaczam do pytania Ani :) Aniu u mnie na szczescie takie teksty nie padaja co najwyzej ja sama sie smieje ze np teraz zjwm cos niezdrowego bo pozniej raczej nie czy ze pospie sobie dluzej ale rozomiem ze to denerwujace bo mnie tez by denerwowalo a tekst z lekami to pezesada a nuz twoje malenstwo bedzie zdrowe to zazdrosc zezre i zycze Ci by bylo zdrowe zreszta by wszystkie nasze malenstwa byly zdrowe :) Mnie tylko czasem moja przyjaciulka straszy z niespaniem i czy pamietam jak to bylo z jej mala ale to tak bardziej w tonie wesolym ze smiechem a nie zlosliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Hej dziewczyny i jak tam samopoczucie :) Ola urodzilas moze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Właśnie leżę i próbuje boli jak japikole... Ale idzie na razie wytrzymac bez zzo. Próbuje się czymś zająć ehhh. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Olu trzymamy trzymamy moze uda Ci sie naturalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Ola to powodzenia, mam nadzieję, że będzie na tyle znośnie, że dasz rade do końca bez znieczulenia :) Kurczę, fajnie doświadczyć czym jest poród. Nie chcę tu powiedzieć, że cc odbiera kobiecość i macierzyństwo bo absolutnie tak nie jest ale sn to jednak sama natura i myślę, że doświadczenie tego jest w jakiś sposób dla kobiety wartościowe. x Ja się nawet wyspałam. Budziły mnie bóle brzucha jak na okres ale były na tyle mało uciążliwe, że po jakimś czasie znowu zasypiałam. Teraz brzuch już mam w miarę miękki więc pewnie przepowiadające. Zamierzam dzisiaj mieć jakąś zachciankę kulinarną ale jeszcze nie wiem jaką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Aniu ja sie od wczoraj zajadam salatka Tunczyk ,makaron gotowany akurat swiderki kukurydza,papryka czerwona troche majonezu i przyprawy :) Co do porodu masz racje obydwa sa tak samo wazne ale fajnie choc troche doswiadczyc naturalnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMamaA
Cześć :-) melduje sie juz z córeczka przy boku ;-) urodziłam w piatek po 18 przez cc. Córeczka ma 54 cm i równe 3 kg Mimo, ze cc juz dzis mam nawal pokarmu i czekam aż maz dowiezie laktator bo mała nie wyrabia z jedzeniem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
gośćMama gratuluję! :) Mam nadzieję, że czujesz się dobrze i szczęsliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Mama gratuluje coreczki a wiec juz mamy pieewszego maluszka Fajnie ze masz pokarm Zyczymy szybkiego powrotu do domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMamaA
Miałam kryzys gdzieś po 24 godz. od cc Przeciwbólowe przestały działać a zagapilam sie i za późno wzięłam następne. Dzis juz jest ok. Moja mała kruszynka wynagradza mi wszystko! Cudownie mieć ja po tej stronie brzuszka :-) to taki mój mały kolejny cud. Braciszek juz nie może sie jej doczekać. Z racji ze pierwsze rodziłam sn ciagle wszyscy mnie pytają co lepsze. Moim zdaniem i tu i tu swoje trzeba przecierpiec, ale jest to bol zapomniany :-) widok tej małej kruszynki dodaje skrzydeł :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Mama gratulacje kochana :-) Zdrówka dla ciebie i córeczki oraz Szybkiego powrotu do zdrowia :-) Ja jutro rano CC . Boje się przeokropnie. Rano czeka mnie lewatywa i na porodowke... Odezwe sie jak dojde w miarę do sb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Mama bardzo Ci zazdroszcze ze juz jest z Toba mala i jeszcze raz gratuluje :) Ewelina trzymaj sie jutro i powodzenia i mysl ze juz jutro zobaczysz swoja kruszynke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×