Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ewelina_94

Mamy na Luty 2016

Polecane posty

Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co z tymi postami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola napisz jak tam w szpitalu, jestesmy ciekawe czy wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Aniu u mnie nocka tarka sobie bo jak przed 5 sie obudzilam tak przed 7 zasnelam na jeszcze troche No oby lekarz pomogl. Ci i mezowi Ola zdawaj relacje co tam u was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotulina
Ola trzymam kciuki:) ja mam dziś wizytę u gina to sie coś więcej w końcu dowiem:) Ania współczuję samopoczucia, oby szybciutko Ci minęło żebyś do końca tyg poczuła sie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Hej. Nadal w dwupaku, lekarze chyba nie chca czekac az akcja się rozkreci tylko przy cholestazie będą mnie ciąć, przynajmniej lekarz prowadzacy ma taka chec i przysłali do mnie psycholog żeby się podpytala co ja na to :P Ponoć to baaaaardzo niebezpieczna choroba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to juz powoli witamy pierwsze dzieciaki z naszej grupy ! :D powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Czekamy na decyzję za wynikami z żółci czy coś takiego. Generalnie skurcze nadal takie same, regularne i wychodzą tylko na KTG nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Olu to trzymamy kciuki by bylo po twojej mysli Kotulina powodzenia na wizycie daj znac co ci powie ,ja mam jutro wizyte :) Ewelina odezwij sie co tam u was Domi a ty jak sie czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Melduje się dziewczyny :-) Ola czekamy na wieści. Aniu co do bycia na czczo przy CC ja przy pierwszym porodzie nie bylam bo CC byla nagła. Wiec nie masz sie czym martwić. Ja jutro jade do szpitala na KTG mam nadzieje że zbada mnie moja gin bo ma akurat dyzur. Chyba przyplątała mi się jakaś infekcja :-( Bo upławy mam bardzooo brzydkie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Kasia ja też mam jutro wizytę. Dzwoniłam do swojej gin i kazała mi przyjść. Ewelina niestety ja tez biorę leki na infekcję :( a w ogóle to własnie wróciłam zaopatrzona w inhalator i jakieś ampułki do inhalacji bo żadnych leków na te zatoki mi nie dadzą tylko jakieś same ziołowe więc mam nadzieję, że chociaż te inhalacje pomogą. Na szczęście z mężem lepiej bo wreszcie nie ma gorączki, zjadł cos normalnego, ba! w ogóle zjadł sniadanie i nawet cos wspomina o obiedzie więc chyba zdrowieje :) Aby do końca tygodnia i będzie lepiej. Przynajmniej tak myslę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ewelina :) juz zaczynalam sie martwic Aniu to jutro wypytaj o wszystko by byc spokojnie przygotowana do porodu i dobrze ze cie przyjmnie choc za to ze jej nie bylo i tak powinna I skoro maz nie ma goraczki i glodny to raczej dobry znak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIlona
No to juz sie paczkow w czwartek nie najjecie ! :D Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
No i jednak przyspieszamy poród. Prawdopodobnie CC... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ilona jak dzis czy jutro urodza to jest szansa ze na jednego paczka beda mogly sobie pozwolic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Olu a to dzis czy jutro beda robic i odzywaj sie jak tylko bedziesz miec sily i znajdziesz chwilke czasu Twoja niunia bedzie pierwsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Ola dawaj znak co z Tobą i jak maleńka :) x Mi inhalator chyba uratuje życie normalnie :) Jak ja bym wiedziała wcześniej, że to takie będzie skuteczne to bym nie czekała tylko w te pędy zakupiłabym ten sprzęt. Wreszcie oddycham! A mąż pojechał po zakupy na obiad - będzie gotował :) Chyba będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Aniu to super ze inhalator pomaga i mama spokojna i dzidzia :) i ze z mezem wyraznie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
No aż mi się humor poprawił. Co prawda dopadła mnie zgaga ale już trudno, jakoś trzeba dać radę. Najwyżej po obiedzie wezmę rennie. Aby do jutra, mam nadzieję, że się już obudzimy w lepszej kondycji, potem wieczorkiem wizyta i sią wszystko wyjaśni. Chociaz powiem szczerze, że stresuje mnie nie tyle sam poród co rzeczywistość po porodzie i jak to będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Aniu mam tak sama ze zaczynam coraz bardziej o tym myslec z jednej strony juz bym chciala urodzic a z drugiej boje sie jak to bedzie potem czy podolam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Ola powodzenia:) pierwsza dzidzia nam się urodzi :) . A mnie bardzo boli podbrzusza nie mam siły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Ola powodzenia i jak najmniej bólu życzę kochana. Odzywaj się w miarę możliwości. Myślałam że mój Filip bedzie pierwszy a tu prosze :-) Aniu cieszę się że u was powoli przeziebienie przechodzi i że jutro masz wizyte trzymam kciuki oby wszystko bylo dobrze. Kasiu nie ma sie co martwić podołasz napewno :-) Domi współczuje bólu podbrzusza. Mnie od kilku godzin brzuch boli jak na okres. Wziełam nospe i czekam aż przejdzie. Jutro KTG zobaczymy czy sie jakieś skurcze piszą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIlona
A jak cisnienie Domi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Domi tez wspolczuje bolu mnie tylko czasami pobolewa za to co chwile dzis twardnieje mi brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciśnienie może być byłam u rodzinnego i mam w razie co wziąść pół tabletki depogyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIlona
To dobrze, ze dali ci ta recepte :D Mnie tylko boli krocze dziecko sie opuszcza chyba :) Czekam na odzew Oli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie chyba też zbliża się poród. Może ola ma już cc i dlatego milczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Też myślę, że Ola już po i teraz próbuje ogarnąć nową rzeczywistość :) x domi to dobrze, że to ciśnienie się uspokoiło. Ciekawe czy sie u Ciebie coś rozkręci? :) x No a my czekamy. Ciekawe, która następna? Ja miałam w planach czyszczenie dywanu i fug ale dałam sobie spokój bo nie chcę prowokować :) Już wolę poczekać z tym porodem aż całkiem mi odpuści ten katar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×