Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ewelina_94

Mamy na Luty 2016

Polecane posty

Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, Ola zapewne leży plackiem po cesarce te ileś godzin (12h?) Domi mówią ze uczucie niepokoju pojawia sie przed porodem wiec może może:) ja wczoraj byłam u gina malutka wazy 3300 ale ma długie nogi wiec trochę zafałszowuje wage pewnie troszkę mniejsza jest. Szyjka ma 1cm i przepuszcza opuszek:) Dzis mam podły humor bo pojawiły sie rozstępy kolo pepka dwa dni temu skora mnie tam bolała a dzis zobaczylam dlaczego. wiem ze wiekszosc ludzi uwaza ze nie ma sie czym przejmowac ale strasznie mnie to dobilo na koncowce:( chcialam z porodem czekac do 20 lutego, ale teraz chcialabym urodzic juz jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Kotulina nie strasz bo mnie też skóra boli i jeszcze tylko rozstępów mi trzeba na koniec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna Ty dopiero teraz przeczytałam ze u lekarza byłaś, oby Ci pomógł ten preparat co Ci dala:/ jeszcze kilka dni zostało to może sie polepszy... Tak naprawdę rozstępy mogą jeszcze miesiąc po urodzeniu wyjść, ale chciałabym żeby już ten brzuch sie więcej nie rozciągał:( może u Ciebie Ania ten ból to poprostu obolałe tkanki niekoniecznie od rozstępów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam termin niby na 19 a z usg tego pierwszego na 25 lutego. to tak czy siak już ciąże donosiłam więc jestem spokojna. A nie pokój wczoraj myślałam że mnie wykończy sama nie wiem czym się martwię. tak to chce już urodzić ale jak zostaje sama bez męża na noc to się boje :( jutro mam ktg mam nadzieje że mnie jakiś lekarz obejrzy bo mój gin jest na urlopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
No ja do terminu mam jeszcze 5 dni. W sumie u mnie nic się nie dzieje co by zapowiadało poród. W nocy spać nie mogę bo po pierwsze ciężko z brzuchem po drugie ten katar nie daje. A w dzień się snuję cały czas ani spania, ani leżenia na dłużej bo kręgosłup, ani pracy żadnej bo za wszystko co sie wezmę to mi nie idzie. Na jedno to dobrze, że jeszcze nie rodzę bo może uda się wreszcie podleczyć a z drugiej mam już dosyć wszystkiego i chciałabym żeby się wreszcie zaczęło i potoczyło swoim tempem. Myślę, że lekarka jak mnie dzisiaj zobaczy i zbada to stwierdzi, że czekamy ile się da. A brzuch mam taki jakiś pękaty, jak piłka i w nic się już nie mieszczę i tylko się drapię po nim bo mnie skóra swędzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIlona
Ja narazie brzuch bez rozstepow ale mam na biodrach :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Aniu tez mam nadzieje ze pomoze Ci to lekarstwo Roztepow nie mam i obym nie miala za to na udach celuit Mnie skura caly czas swedzi na piersiach i brzuchu ale to od ubrania podraznia mnie bo jak np leze w lozku i odkryje brzuch to nie swedzi Bylam u lekarza cos sie zaczelo dziac niby malo ale jak do tej pory byla cisza to i z tego sie ciesze a wiec: szyjka troche sie skrocila leciutkie rozwarcie zaczelo sie robic a maly tak nisko glowka ze lekarz mial problem by zmierzyc Teraz jesli nic sie nie stanie to za tydz kontrola pozniej w sobote 13 ktg i w poniedzialek 15 na wywolanie moj termin ostateczny jest na 11 Maly wazy cos kolo 3 kg wod mam duzo a lozysko w porzadku Oby samo sie zaczelo wiec na jutro w planach mycie podlog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Ja już tez po wizycie. Rozwarcie na palec, szyjka miękka. A najlepsze, że mały odwrócił się głową do góry :) Taki z niego ewenement. Jeszcze w niedzielę był ułożony główkowo, a dzisiaj miednicowo. W piątek idę na ktg i usg do szpitala i niewykluczone, że tam zostanę jeśli rozwarcie będzie większe. Póki co muszę się dalej kurować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania to jeszcze dziecko może się przekręcić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Domi teoretycznie nie, a praktycznie jak widzisz :) i to niemałe dziecko bo ma prawie 4 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Hej dziewczyny kotulinka jie martw sie ja mam caly brzuch w rozstepach z pierwszej ciazy a na dodatek porobily sie nowe. Ja cóż byłam dzisiaj w szpitalu zeby zrobili zapis KTG ale kazali przyjsc w piątek i pojechalismy dzisiaj tylko na marne. Ale przynajmniej spedzilismy z mężem troche czasu we dwoje :-) Aniu współczuję bolesci gardła mam nadzieje ze szybko przejdzie. Ilona też sie strasznie juz zaczynam stresować zwłaszcza że poniedziałek już tuż tuż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytałam się kiedyś lekarza w szpitalu o to to powiedział że teoretycznie może się to zdarzyć a praktycznie to bardzo rzadko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Mojej siostry kolezanka miala jeszcze lepiej ze maly tuz przed porodem jej sie jakims cudem przekrecil i musieli jej zrobic CC wiec niby nie powinno sie to zdarzac ale jednak czasami maluchy robia nam psikusa Aniu jest szansa ze jeszcze sie odwroci raz to zrobil to i moze znow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny, byłam na usg i tak się zastanawiam czy na 100% to synuś. Gin mówił że prawdopodobnie chłopczyk, mamusie które już wiecie jaka płeć porównajcie usmiech.gif http://zapodaj.net/8bfc49f0e5d8a.png.html <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMamaA
Zjadło mi posta :-( Brak sił na ponowne rozpisanie sie. Ciekawe jak tam Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi to chyba dobrze ze twardnieje, masz pewnie skurcze przepowiadajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Hej dziewczyny Smacznych paczkow:) Ja dzis o dziwo przespalam noc tylko jedna pobudka na wc i druga po 6 ale to moj z pracy wracal wiec i tak bym wstala Teraz troche sie pokrece i jeszcze pospie :) Domi jak mowi Kotulina to rodzaj skurczy tez tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Cześć Dziewczyny, No taki mały akrobata z tego mojego syna :) Przy cesarce to w sumie wszystko jedno jak jest ułożony (chyba). x domi to twardnienie to skurcze bo pytałam o to swojej gin. Mówiła, że one mogą stać się coraz bardziej regularne aż przejdą w typowo odczuwane skurcze porodowe. x Ja po wczorajszych lekach i zabiegach poszłam spać przed 22 co mi się ostatnio nie zdarzało i spałam jak zabita do 4 rano, wstałam wzięłam leki i znowu spanie do 8 :) Dzisiaj już jest dużo lepiej. Będę się dzisiaj kurować i mam nadzieję jutro pójdę w miarę zdrowa do tego szpitala. Może to rozwarcie się zwiększy i mnie już zostawią? Chociaż przez to, że mały odwrócony to nie napiera głową na szyjkę i mogę liczyć tylko na hormony. x No też się ciekawię co tam u Oli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) no wczoraj to co pare minut wieczorem twardniał. Ja też się przeziębiłam wyszło mi chyba bokiem wizyta u lekarza rodzinnego;/ wiecie co pomaga na ból gardła oczywiście nie szkodliwego dla dziecka?. No też jestem ciekawa jak tam Ola :) i jak jej dzidziuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Domi mi pomogły płukanki z wody i soli morskiej, wody i wody utlenionej, inhalacje i tantum verde spray bo tabletki do ssania tylko pogorszyły sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez stosowałam wodę z sola zawsze mi pomaga na gardło, a na zatoki ostatnio jak mi tak zawaliło strasznie ze nawet dotknąć nie mogłam zatok bo bolały okropnie to przykładałam rozgrzana poduszkę elektryczna do tych zatok i na drugi dzień przestało bolec i pościło. Domi a Tobie czop już wypadł czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Kotulina a Ty na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 20 lutego. Ale chciałabym urodzić przed terminem:) Domi tez ma podobnie termin dlatego pytam czy już czop odszedł, szukam nadziei na wcześniejszy poród choć czop itp. to i tak sprawa indywidualna :) Czy Wam dziewczyny tez się tak chce pic? ja od tygodnia wypijam 3l wody i ciągle chce mi sie pic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Kotulina ja mam termin na poniedziałek i czop też mi nie odszedł. Jak pytałam sióstr to mówią, że im odszedł dopiero jak zaczęły się regularne skurcze czyli na kilka godz. przed samym finałem. x Mi też się chce pić i jak zawsze miałam z tym problem tak teraz wypijam 2 butelki wody. Co więcej poprawił mi się apetyt a na wadze tego nie widać :) To oczywiście dobrze. Chociaż w ostatnich dniach przez to gardło prawie nie jadłam. Dzisiaj dopiero zjadłam ze smakiem śniadanie. Teraz czekam na pączka :) Nie mam siły robić domowych wypieków więc poprosiłam męża żeby kupił w mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×