Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewczyna3333

Problem z pieniędzmi

Polecane posty

Jeśli facet płaci za mieszkanie z toba 1200 zł jak wspominałaś. W pierwszym poście piszesz, że za mieszkanie samemu płacił 3x tyle, czyli 3.600 zł. To w jakiej on willi mieszkał ? A zarabia gdzieś ok. 4.000 zł. To za co on żył ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak swiat swiatem, to facet ma uatrakcyjniac zwiazek, to facet powinien byc strona aktywna, bo taka jest jego natura, to on zabiega x Tu masz 100% racji, ale jest jedno ale... to zabieganie dotyczy jedynie początku związku, gdy dojdzie do kopulacji taniec godowy się już kończy, bo taka jest natura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie prostytucja małżeńska. Ty mi kasę, ja ci d u p ę. Tylko po co p*********e o jakiś uczuciach jak tylko kombinujcie jak najlepiej tyłek sprzedać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Era sponsorów i utrzymanek z obrączką na palcu właśnie się kończy, dlatego te wszystkie małżeńskie galerianki tak ujadają. Niedługo to one będą musiały płacić żeby jakiś frajer zechciał z nimi być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kiedyś tak właśnie było, rodzice kobiet płacili przyszłemu mężowi, aby tylko od nich zabrał pasożyta i jeszcze za weselisko płacili :) To się nazywało posag, facet dostawał albo kasę, albo ziemię, za darmo nikt kobiety nie brał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I komu to przeszkadzało... :) A teraz nie dość że księżniczkę wyrwiesz z biedy to jeszcze gwiazdorzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale kiedyś tak właśnie było, rodzice kobiet płacili przyszłemu mężowi, aby tylko od nich zabrał pasożyta i jeszcze za weselisko płacili usmiech.gif To się nazywało posag, facet dostawał albo kasę, albo ziemię, za darmo nikt kobiety nie brał usmiech.gif xxx ale facet wtedy też musiał dużo mieć!!! gołodup/cowi nikt panny z posagiem by nie dał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez myslalam jak krytykantki na tym forum az poznalam goscia na takim poziomie, ktorego szuka autorka i jest mezczyzna przez duze M, mozna by duzo pisac, a i po co? nigdy nie oczekiwalam, nie wymagalam i to bylo zle, robi co chcieli, lecieli w kulki ile umieli, szkoda bylo czasu i zachodu, dzis z perspektywy czasu moge sie posmiac z niektorych akcji, jestem szczesliwa, ze poznalam mojego i wyszlo jak wyszlo, choc ile lez wylalam to moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz nie dość że księżniczkę wyrwiesz z biedy to jeszcze gwiazdorzy xxx a kto ci każe biedną dziewuchę brać? weź sobie taką co ci dorównuje majątkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale facet wtedy też musiał dużo mieć!!! gołodup/cowi nikt panny z posagiem by nie dał! x Nawet najbiedniejsi dostawali panny z posagiem, nawet dziś na wsiach niektórzy kontynuują tę tradycję, facet bierze od ojca dziewczynę, a w zamian dostaje ziemię, lub kasę na budowę domu. Mówienie że kiedyś facet byli inni, lepsi jest bzdurą... żona była po to aby siedzieć w domu, rodzić dzieci, gotować, prać, sprzątać, robić w polu, nie miała nic do gadania. Nawet do seksu nie bardzo się nadawała, od tego były burdele i faceci jawnie do nich chodzili, nikt się nie krył, a żony musiały to zaakceptować, ba... nawet nie miały wpływu na wybór męża, bo to ich ojciec o tym decydował za kogo wyjdą. Jedynie te lepiej urodzone ze szlachty miały coś do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bym się patrzył na stan konta to byłbym kobietą. Facet jednak wybiera taką która mu się podoba a nie taką z pełnym portfelem. Tyle że często właśnie później wychodzą takie kwiatki. Na początku słodka, miła a ledwie wyciągniesz taką z bidy zaraz zaczyna gwiazdorzyć i WYMAGAĆ jak co druga tępa dzida wypowiadająca się w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet najbiedniejsi dostawali panny z posagiem, nawet dziś na wsiach niektórzy kontynuują tę tradycję, facet bierze od ojca dziewczynę, a w zamian dostaje ziemię, lub kasę na budowę domu. xxx co brałeś? też chcę mieć taki odlot!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehe... coś mi się przypomniało odnoście posagów i pozbywania cię córek z domu. 3 lata temu pomagałem kuzynowi który mieszka na wsi wykańczać dom, wieczorami wpadał do nas sąsiad z jakiejś wsi obok, zdarzało się ze po pracy robiło się grilla i była przy tym wódeczka, lub bimber. Któregoś z wieczorów, ów sąsiad mojego kuzyna przy wódeczce zaproponował mi swoją córkę, bo jak stwierdził z dwoma cholerami (żona i córka) nie może już wytrzymać, a i też nikt córeczką się nie interesował, bo brzydka i gruba. Oferował mi 4 hektary ziemi, stary ciągnik Ursus, jakiś samochód, pomoc w budowie domu i że po jego śmierci cały jego majątek przejdzie na mnie i jego córkę :) Do dziś mnie to bawi jak sobie przypomnę tę sytuację :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka już miała swój ideał z dużą kasą, nie doczytalam, czy odpowiedziała dlaczego nie chciał z nią być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest jedna zasada Golodupcom mówimy NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 16;56 a co ty od siebie masz do zaoferowania? Ja mam duże pieniądze, kobietom nia żałuję, ale wymagam urody, obycia i szczodrości w seksie. Dopóki ze mną są, mają wszystko. Jestem monogamiczny, ale moje związki trwają góra pół roku i tu mam poblem, bo nawet te najpiękniejsze tak się przyzwyczajają do luksusu, że gdy zrywam znajomość, to nie potrafią odpuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka rzeczywistość, daję od siebie to i wymagam. Każda ze stron musi coś oferować aby związek był satysfakcjonujący, to chyba normalne. Tylko jest jedno ale, uroda nawet najpiękniejszej partnerki mężczyźnie spowszednieje, a kasa kobiecie nigdy! Stąd te histerie przy rozstaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej bawi, gdy przeciętne kobiety mnie kokietują widząc atrybuty bogactwa. Drogie Panie trochę realizmu by się przydało, bo bywa, że jesteście żałosne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo po prostu sa nieporozumienia na tym tle, bo ludzie nie odróżniaja normalnego zwiazku od bezinteresownej miłości, która nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 17;49 aleś naświetlił sprawę! Czemu PANIE tak ucichły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kwintesencja kobiecości, gościu celnie, oj celnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście, Pani 16:56 nie odpowiedziała co ma do zaoferowania. Może nie ma co powiedzieć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu, aleś uciszył towarzystwo, w jeden dzień 9 stron natrzaskały i nagle cisza, wszystkie paszteciki ucichły. Dobry taki głos rozsądku. Pewnie w realu nigdy taki szczery nie jesteś tylko czarujący, z gestem i charyzmą. Ciekawe co po takim związku z Tobą myślą te księżniczki na CHWILĘ. Ale jak to mówią kto się głupim urodził, ten mądry nie umrze, więc chyba nie ma nadziei, że ich życie czegoś nauczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego do Panów z kasą.******ajcie te szmaty ile wlezie i następna...nic na stałe...żadnych ślubów i innego g****a typu dzieci rodzina...baby sa tylko do ******** resztę zapewnicie sobie sami skoro udalo sie Wam dorobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×