Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiałaGurami

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku! grupa wsparcia

Polecane posty

Gość Tonka1873
A co to znaczy, że luteina blokowała Ci okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś mnie dIs brzuch pobolewa, boje się tego pierwszego okresu po poronieniu. Podobno mocno boli. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Hej dziewczyny w tym całym staraniu się o dziecko, ja popadam w paranoje .. ochota na seks .. jak u was ochota na seks . u mnie to powoli obowiązek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdarzało się wiele razy ze kochaliśmy się bo trzeba było. Nawet kłótnie były jak ktoremus sie nie chcialo no i zmuszalismy sie poprostu. Tylko ze nie tedy droga. Jak odpuscilismy starania sex stał się znów przyjemny. A podczas spontanicznych zbliżen bez liczenia dni cyklu dwa razy zaszłam w ciążę. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tonka1873
Klara, to nieprawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klara nie bój się. Ten pierwszy okres jest bardziej bolesny niż inne ale z tabletkami da się przeżyć. Ja dostalam ten pierwszy po lyzeczkowaniu we wtorek przed pracą... A nie miałam nic przeciwbólowego, nie moglam wziąć wolnego to poszlam. Po drodze kupiłam jedna i już mnie po jakims czasie przestało boleć i dalam rade. Ten bol utrzymywal sie 3 dni a zawsze byl 1 dzień, gora dwa, no i okres byl chyba 2 dni dluzszy niz zwykle. Nie jest zle, dasz rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tonka1873
Ja nie miałam bolesnego okresu po lyzeczkowaniu, ani moja siostra, matka, 5 kolezanek i lekarz tez nic na ten temat nie mówił. Pierwsze słyszę, że okres po poronieniu boli bardziej. Poronienie boli to jest fakt (nie zawsze na szczęście choć ja myślałam że umrę z bolu), ale że okres...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tonka1873
Zresztą jaki mały jest ból fizyczny w porównaniu z bólem psychicznym po utracie dziecka. Fizycznie boli chwile, psychicznie chyba Już zawsze będzie bolalo. Przynajmniej ja wciąż na samą myśl o tym placze i chce umrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje zas byly prawie "zabojczo"krwotoczne, i tylko to mnie przerazalo. Ale ja mam problemy z krzepliwoscua to inna bajka. Wszystko trzeba przetrwać. Czemu wiem ze nie jestem w ciszy? Tak mi się wydaje bo by lam 3 razy i za każdym razem wiedzialam, mialam plamie nie implantavyjne i czulam ze jestem. A teraz czuje się nijak :) po czekam do czwartku, jak nie będzie okresu to zrobię test i tyle choć .... wiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biala Coś mi się wydaje że ten tescik będzie pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tonka1873
Ale nas trzymasz w niepewności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biała jak tam? Czujesz zbliżający się okres? Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też ostatnio się zbliżał, już czułam prawie jak leci i nie przyszedł w końcu. Może u ciebie tez tak będzie. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tonka1873
No Biała liczymy na Ciebie, któraś z nas musi w tym roku zajść w ciążę :-) wszystkie nie możemy mieć takiego pecha. Ja właśnie biorę luteine na wywołanie okresu, jak wszystko dobrze wyliczylam i nie będzie niespodzianek to w listopadzie pierwszy cykl clo. Może się uda, a może nie. Miałyście robione amh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezzzka_90
gośćKasia niestety u mnie też kiespko, my chodzimy do kliniki leczeni niepłodności. Nasz gin mówi, zebysmy próbowali zluzować, ale sama wiesz jak jest ;) Szczerze? Ja próbuje urozmaicać, starania o maluszka sa przyjemne - to tak to wykorzystuje. Masz jakies sposoby ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biała jak tam? U mnie dziś 1 dzień cyklu. Noc nieprzespana. Wzielam juz dwie nospy i nadal boli mocno. Zbieram się do pracy jakoś ciężki dzień mnie czeka Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnie Kasia
Hej . Ja czekam na 1 dzień cyklu wywołanego luttagenem ... później szpital i badania .. jak ja się boje ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia a co za badania cie czekają? Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaGurami
Część ;) u mnie tez 1 DC. A co do pecha to nie wiem który większy w moim przypadku teraz :D zajście czy nie zajście. Zmienilam prace (na wymarzoną) ale umowa taka podrząd na dopiero pod koniec grudnia początek stycznia :) ciąża wszystko by przekreslila wiec powiem Wam ze mialam stres a jak nastolatka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnie Kasia
Hej Klara. na skierowaniu mam napisane że badania pod kierunkiem niepłodnośc****erwotnej, oj nie chce takiej diagnozy . a no i pytanko mam mam okres wywołany luttagenem 200mg 1 tabletkę na dobę przez pięć dni .. no i wzięłam miałam dostać miesiączki do 4 doby od ostawienia .. a ja nie mam już 6 dobę .. co to może być mam zacząć się martwić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BiałaGurami, próbujesz oszukać samą siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu cóż za refleksja :D. Watpie po moim ataku paniki na spozniajacy się okres czy próbuje ale każdy może mieć swoje zdanie :) do forum jestem przywiązana dlatego tu wchodze chic nie planuje jeszcze w tym roku zajść w ciążę :) of course nie zabezpiecza się jakimis tabletkami itd bo ich zresztą nie mogę brać :p ale nawet jak bym mogla to bym nie brala. Tyle czasu się nie udawali ze bez starań i seksu w określone dni sue nie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też uważam ze biala tak pisze bo może zwyczajnie zwalić ze niby Nowa praca i teraz nie może sranie w banie gdybyś była w ciazy zostawilabys wszystko byle mieć dzidzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tonka1873
Nie rozumiem po co takie komentarze. Moze Białej to pomaga kiedy tak mówi, nie wiecie co tak naprawdę czuje. Ja w mojej rodzinie mowie ze absolutnie nie chce mieć już dzieci, nikt prócz męża nie wie ze marze o tym w każdej minucie mojego zakichanego zycia. Nie czuję potrzeby się przed kimś innym obnażac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się wydaje że teraz tez nie chce ciąży bo się zwyczajnie boje. Miałam również stracha czy dostanę okres po lyzeczkowaniu bo raz nam zdarzyło się zapomnieć i się kochaliśmy pomimo zakazu. Biała nie zwracaj uwagi na te wpisy. Dziewczyny jeśli już piszecie coś takiego to miejcie odwagę podpisać się pod swymi słowami. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie rozumiem takiego zakłamania. Po co gadać że nie chce dzieci skoro o niczym innym nie marzę. Ja też wiele lat się starałam i zawsze mówiłam że się lecze i nic poza tym nie tłumaczyłam się ale po co kłamać ze nie chce dzieci ? Przecież i tak wszyscy znają prawdę bo tak naprawdę ile osób nie chce ich mieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tonka1873
No to Ty. A ja nie mówię. Czy to, że człowiek inaczej robi i myśli niż Ty znaczy, że to co Ty robisz jest bardziej prawidłowe ? To jest Twoja sprawa co i komu mówisz. Ja nie mam zamiaru się przed wszystkimi obnażać i tłumaczyć w kółko. Ani nie mam zamiaru z nikim innym dzielić się moim bólem. Świetnie, że Ty potrafisz powiedzieć- leczę się i koniec tematu. Gratuluję Ci, aczkolwiek pozwól ze ja będę sobie radziła z moim problemem na własny sposób używając jak ty to nazywasz 'zaklamania' co jest oczywiście bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wsciekaj się wsciekaj bo prawda w oczy kole. Ja jak urodziłam mała to wszyscy cieszyli się ze mną a nie musiałem się tłumaczyć ze niby nie chciałam a jednak mi się odwidzialo.przecież to głupie a potem co będziesz mówić że wpadluscie i niech już będzie, dziecinada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×