Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiałaGurami

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku! grupa wsparcia

Polecane posty

Gość Tonka1873
Wybacz, ale nie mogą zdenerwować mnie wpisy anonimowego człowieka, który w moim życiu absolutnie nic nie znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie spodziewałam się, że moja wypowiedź wywoła burzę w szklance wody. Mój wpis nie był atakiem na nikogo i nie miał na celu kogokolwiek obrazić. Wyraziłam tylko swoje odczucia. Wg mnie nie da się tak za pstryknięciem palca zmienić nastawienia i po kilku miesiącach, czy latach nieudanych starań, sprawdzania, testowania i całego tego szaleństwa, nagle zmienić front i "bać się" wpadki. Jeśli kogoś to uraziło, to bardzo przepraszam. P.S nie podpisuję się, ponieważ wpadłam w ten wątek gościnnie i chciałam się wypowiedzieć. Pozdrawiam i życzę pomyślności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypowiedź u góry to- gość z 20:47

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie spodziewałam się, że moja wypowiedź wywoła burzę w szklance wody. Mój wpis nie był atakiem na nikogo i nie miał na celu kogokolwiek obrazić. Wyraziłam tylko swoje odczucia. Wg mnie nie da się tak za pstryknięciem palca zmienić nastawienia i po kilku miesiącach, czy latach nieudanych starań, sprawdzania, testowania i całego tego szaleństwa, nagle zmienić front i "bać się" wpadki. Jeśli kogoś to uraziło, to bardzo przepraszam. P.S nie podpisuję się, ponieważ wpadłam w ten wątek gościnnie i chciałam się wypowiedzieć. Pozdrawiam i życzę pomyślności Gość z 24.10 godz 20:47

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu, dziewczyny. Czy nie da się po latach starań przestać chcieć? Da się :) po 3 poronieniach i krwotokach z tym związanych, oraz temacie lekarzy ze nikt nie daje mi do końca szansy na donoszenie ciąży przy mojej chorobie autoimmunoligicznej+ genetycznej mojego M da się :) nic na sile. Po prostu. Jak mialabym nauczyć się latać bez skrzydel? W końcu czlowiek zdaje sobie sprawę ze nie wszystko jest dla niego :) to bardzo prosty mechanizm. Może nie ze nie chce co jak pomyśle o ciąży (= poronieniu) WP Adam w panikę :) a innej wizji ciąży juz w sobie nie mam. I tak oto jestem dowodem na to ze ciąża by mnie więcej kosztów ala niż jej brak stad się nie staram. Ps. Praca naprawdę super złapał am ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie zamiescilo mojego wpisu a tyle się napisalam. Dużo zależy od tego czy po prostu nie zachodzimy w ciążę czy zachodzimy-ronimy-mamy krwotoki-tracimy prace:) gościu mnie to spotkalo 3 razy, o 3 za dużo. Nikt na sile reki w ogień nie pcha. Być może jestem tchórzem, być może za malo pragnelam dziecka by dla niego przejść to kolejny raz. Nie wiem. Wiem tylko co czuje tu i teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biała ja dokładnie wiem co myślisz. Ja miałam dwie nieudane ciążę. Jeszcze mam chęć spróbować tylko nie teraz, może za jakiś czas. Trzy razy to on jedna tragedia więcej niż u mnie więc domyślam się i w pełni rozumiem ze można przestać chcec. Na pocieszenie, pewnie juz on tym mówiłam tu, moja koleżanka donosiła dopiero szósta ciążę. Ale brała jakieś specjalne leki. Jak ją zapytam mogę ci napisać jakie to były. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BiałaGurami, rozumiem. Mimo wszystko jednak ja Ci życzę pięknej wpadki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaGurami
Od kiedy nie biorę tych lutein w 2 fazie cyklu wpadka wreszcie jest możliwa :p tak wczesniej wszystko bylo wyliczone, j AS obsesyjnie doszukiwalam się objawów. Teraz żyje spontanicznie :) ps. Ale kwas foliowy to muszę się znowu zebrać i zacząć brać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tonka1873
Ja mimo że chce mieć dziecko nic nie wyliczam. No ale u mnie się po prostu nic wyliczyć nie da. U mnie 5dc (oczywiście okres wywolany), dziś pierwszy raz zaczęłam brać clo. Zobaczymy co z tego będzie. Mam też plan awaryjny w razie braku ciąży. Idę pięknieć do ortodonty :) pozdrawiam Was serdecznie dziewczynki i nie dajmy się ponieść rozpaczy! Na pewno w końcu pojawią się upragnione dzieci, a najlepiej cała gromada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tonka, ja miałam identyczne z tym planem założenia aparatu, byl to dla mnie sposób na pocieszenie gdy nie moglam dlugo zajść. Nawet na jedna wizytę poszłam i jakoś później zaszlam, no i aparat musi poczekać :) życzę ci tego samego :) żebyś nie piekniala tylko tyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tonka1873
Dziękuję ślicznie :) wiadomo, że koszt aparatu i wszystkich wizyt to kilka ( kilkanascie) tysięcy. Wolałabym wydawać to na ciuszki, zabawki czy remont dla dzieci, no ale cóż. Trzeba się jakoś pocieszyc. Przynajmniej mąż będzie zadowolony, że ma piękną żonę. Choć wolałabym jednak to tycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w ciąży nie można mieć aparatu? bo ja też zastanawiam się nad założeniem. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klara w ciąży czesto się zeby osłabiają, nie wszystkim oczywiście ale lepiej nie ryzykować. Jak zaczną się psuć w czasie noszenia aparatu to nieciekawie by było Ogólnie też dziąsła się osłabiają itd. Lepiej to odłożyć i mieć pewność że ma się mocne zdrowe zeby przed założeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tonka1873
W ciazy mozna mieć aparat, ale przed założeniem trzeba zrobić rtg i odlew, a tego w ciąży nie można. Wiem również, że mało który ortodonta zgadza się na leczenie ciezarnej. Po prostu nie mają odwagi. Prawdą jest również to, że ciąża psuje zęby (choć jest to dla mnie nie do pojęcia, ale nie zagłebiałam się)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczynki, co tam u was, biała ty chyba w okolicach owu jesteś tak? Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu poniedzialek :D na szczęście ten tydzień ma po równo 4 dni pracujące i 4 dni wolne :) juz niedlugo święta, minie kolejny rok.... ależ ten czas ucieka. Nawet nie wiadomo kiedy zaraz będzie Sylwester. Co u Was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to 4 dni wolne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to mam jakiś dziwny ten cykl. W 12-14 dniach miałam piękny płodny śluz a od 15 nic. To nie mogła być chyba owulka bo to stanowczo za wcześnie. Ja powinnam dopiero mieć owulke dziś (18 dc.) jutro lub pojutrze a śluzu brak. Trochę jakby jajnik mi pobolewa. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tonka1873
Ale przecież owu mogła się przesunąć. Jajniki tez często kłamią :) ja idę jutro do gina zobaczyć, czy clo dziala. A tak w ogóle to żyje już świętami, wymyślam prezenty, dekoracje świąteczne. Jestem w swoim żywiole. I jestem szczęśliwa. A za chwilę przypomina mi się, że zaraz po świętach bym rodziła i marze żeby minął grudzień i styczeń jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestescie jebniete na punkcie bachorow ja p*****le jakby nie bylo zadnego innego celu w zyciu tylko bachor ja odpuscilam i zaraz w ciazy bylam a wy jak bedziecie tak codziennie o bachorze myslec to nigdy w ciazy nie bedziecie blokada psychiczna idzcie do psychologa psychiatry a nie tu zalicie sie albo ****ajcie sie juz a nie w klawiature leb do dziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu my to będziemy miały dzieci a nie bachory, szkoda ze tak o swoim mówisz. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I do tego mówisz ze jak odpuscilas to zaszlas, wiec juz zapomniałaś jak to było starać się. My doskonale wiemy, nie jedna z nas w ciąży juz była więc nie musisz nam mówić co trzeba a co nie. Każdy ma różne cele w życiu, my osiągnęliśmy juz wiele ale chem jeszcze powiększyć swoje rodziny i mieć dzieci a nie bachory. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta owu mogła się przesunąć i na tą chwilę wygląda mi na to ze była chociaż może to śmieszne ale w dniu owulacji zawsze wyglądam ładnie na twarzy, dziewczyny z pracy zawsze mi mówią, ale ty ładnie wyglądasz, chyba jesteś w ciąży, ja zawsze na to, do okresu jeszxze dwa tygodnie i takie sytuacje powtarzały się wiele razy aż w końcu załapałam ze te moje ładne wyglądanie to na owulke chyba. Dziś rano usłyszałam znów" jakaś ty ładna dziś, i to tak od rana w poniedzialek" hehe. Może coś w tym jest. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaGurami
Podobno w owu kobieta jest atrakcyjniejsza :) ja nie wiem ale chyba tez juz po owu bo to jakiś 16 DC a ja mam raczej wczesna. Tonka ja juz wcale nie myślę kiedy i ile by Mialy.... bo ich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tonka1873
Najgorszy moment to dzień, w którym miał się urodzić. Później już będzie lepiej. zawsze śmieszą mnie ludzie pokroju tego anonima krzykacza, który nas wyzwal i przeklinal. Jacy to muszą być nieszczęśliwi ludzie, których wszystko i wszyscy denerwują, a złość i zawiść wychodzą uszami. Naprawdę nie wiem dlaczego, ale śmieszą mnie, wywołują współczucie i chętnie bym ich przytuliła i pogłaskala po główce. Niedługo idę do gina i mam stres jak przed maturą choć to kompletnie bez sensu. Pozdrawiam Was i z całego serca życzę Wam ciąży, bliźniaczej! Jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tonka1873
Clo nie zadziałało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×