Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiałaGurami

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku! grupa wsparcia

Polecane posty

Gość gość
5 lat temu miałam usuwaną torbiel endometrialną. AAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaGurami
AAA a po czym wnioskuje z ze nie mialas owulacji? Mnie oeparol na śluz pomigl fajnie :) wedlug mnie i testów owu i bólu owulację mialam wczoraj, a od dziś bola mnie piersi :/ na prolaktyne biorę castagnus 2 miesiąc wiec to prędzej progesteron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę olej z wiesiołka i też mi pomaga.Jutro będę dzwoniła i umawiała się na konkretny termin laparoskopii, trochę się boję:( Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 14 dc byłam u gina i pecherzyk 6mm. Mam regularne cykle więc nic z tego. Aż takie cuda się nie zdarzają. AAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, czy uwazacie, ze powinnam isc na usg, jezeli nie uda sie w tym cyklu i wyslac meza na badania? Mija rok od rozpoczecia staran. Nie mam tu w Wawie zaufanego gina.. Szukac jakiegos po prostu i opowiedziec mu wszystko..? Tez bym chciala monitoring cyklu.. Dobrej nocki Wam zycze, trzymam za Was kciuki :* Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola myślę że tak. Wyszukaj sobie jakiegoś gabinetu żeby zrobić monitoring i może akurat zaufasz ktoremus z lekarzy. Wyśle Cię na jakieś badania. Jakaś diagnozę trzeba zacząć. AAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaGurami
Klara ja mialam histeroskopie operacyjna i nie byli źle. I przy tym i przy tym jesteś pod narkoza. W ciągu 4 godzin od wejścia na iddzial by lam w domu :) AAA ti faktycznie 6 mm to owi mualabys dopiero za jakieś 5 dni po tym minimum ale kto wie, może lekarz nie dopatrzyl się innego? No ja mialam pozytywny test owu. Nie wiem organizm już kometnie od tych ziol swiruje, ale widać ze dzialaja bo cos się dzieje. Tak wiec skuteczność potwierdzona w badaniach praktycznych. U mnie 16 DC. Od 13 DC starania. Od jutra luteina. Dalej castagnus tylko po 1 tab. AAA i na śluz syrop guajazyl 2 godz przed stosunkiem. Ziola porcja mi się skończy la wiec nowa zaczne pić od okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biała a ty nie potwierdzasz owulacji u lekarza i tą luteinę bierzesz w ciemno tak? Mi lekarz powiedział ze przy laparo trzy dni będę w szpitalu leżeć . Ola, uważam że koniecznie musisz znaleźć dobrego lekarza, pokieruje tobą, podpowie co robić. W warszawie masz wiele dobrych klinik. Ja byłam w Bocianów w Białymstoku, w Wawie też jest ta klinika, tyle, że wizyta jest trochę droższa niż u zwykłego lekarza Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane, a więc objawy, nidługo po owulacji mega ból sutków i swędzenie co juz mnie zastanowiło, bo przed @ bolą całe piersi ewentualnie po bokach, później ból i swędzenie ustały i tak ok. 5 tc znowu zaczęły boleć i jest to ból bardziej odczuwalny niż przed @. Śluzu nie ma wcale, albo tylko trochę. Na początku moż ok. 4 tc wzdęty ból i lekkie zaparcie, lekkie pobolewanie jajników i momentami uczucie ciężkości w dole brzucha. A lekarz w zasadzie nie wytłumaczył, że nie było owulki, tylko jqa mu wspomniałam, że w zasadzie przy pierwszej ciąży też zaszłam biorąc luteinę i bromergon czyli na pewno od 15dc. A teraz w 15dc byałm na monitoringu i stwierdził i tak jak pisałam, 27mm pęcherzyk, który juz nie pęknie, a jednak musiał ;) byz może właśnie w tym dniu, w którym byłam na kontroli :D Teraz kolejna wizyta w 8tc. Pozdrawiam i 3mam kciuki za Was. Agnezz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedemcztery
Dziewczyny doradźcie, od dwóch miesięcy łykam olej z wiesiołka, piję siemię lniane a śluzu ani śladu, sucho jak na saharze podejrzewam że to wina stresu i wysokiej prolaktyny w tym miesiącu zaczęłam dodatkowo pić guajazyl, ale nadal nie pomaga, piję dużo wody, łykam też tran, już nie mam pomysłu co robić, w tym cyklu zaczęłam też brać Castagnus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co bierzesz na obniżenie prolaktyny? Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedemcztery
Na prolaktynę biorę ten Castagnus Prolaktyny wyszło mi 345 nmol/l niby norma jest 127-637, nic z tego nie rozumiem ogólnie cykl mi świruje, kiedyś miałam 27-28 dni jak w zegarku a obecnie od 22-26 dni, zero śluzu płodnego, sucho i tak jakby owulacji w ogóle nie było dopiero będę u gina, na razie zrobiłam cyto, TSH w normie, FH też niby OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedemcztery
W ogóle mam wrażenie że od czasu gdy staram się zajść w ciążę cały cykl mi się zaburzył, zerowe libido, bolesne stosunki, zero nawilżenia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na obniżenie prolaktyny brałam bromergon Agnezz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Laseczki :) ja dzis 21 dc, cykle 35-36. Kiedy testowac, za tydzien cos wyjdzie? Bol jajnikow nieziemski, ale na pewno jestem po owu. Rwanie takie wrecz. Ale cera juz gorsza, jak przed okresem.. Buziaki wszystkim :) ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaGurami
Klara tam gdzie chodze/chodzilam monitoring jeden to cena ok 300 zl wiec biorę luteine na oko sama, po teście pozytywnym po 5 dniach tak najbezpieczniej :) piersi bola, koniec starań, od jutra rano luteina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaGurami
A swoja droga Agnezz jest przy kladem ze moga przestać bolec piersi w ciąży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaGurami
Dziewczyny pomomozcie bo juz zglupialam :( po teście owi, bolu jajnika i bólu piersi (świecie ze juz bola) owulację mialam w sobote. Ale do tej pory mam śluz wysoce plodny! Czy to może być od tego ze wczoraj jeszcze wspolzylismy i macica wyrzuca resztki? Bo juz sama nie wiem czy jestem po owi, e skąd b piersi przed owu? Testy juz negatywne. Pomozcie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaGurami
Haaalo jest tu kto? A może to po syropie jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to śluz poowulacyjny? To normalne jest przecież Kochana. Trochę minie zanim "przemieni" się w niepłodny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaGurami
No może, w sumie wszystkie znaki mówią ze owu juz byla. Dzięki ;) no to od dziś luteina. Piersi bola,brzuch popobolewuje, masakrycznie dziwny cykl. Ps wyczytalam o jakiś super kroplach homeopatycznych na nieplidnosc :) później podań nazwę bo muszę znaleźć ale cos w stylu homessol s. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biała ja przed pierwszą ciążą i tak samo tera brałam luteine od 15dc do 25dc, @ miałam uregulowaną ale przez tab. anty, a zanim zaczęłam brać cykle miałam po 32-40 dni, więc uważam, że tez powinnaś brać w tych dniach cyklu, żeby unormować cykl. Wtedy łatwiej będzie ustalić owulację. P.S. Teraz piersi bolą mnie bardzo, ale na szczęście tylko jeśli dotknę :/ Agnezz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siedemcztery ja na obniżenie prolaktyny też brałam bromergon i castagnus razem, bo sam castagnus jest za slaby. Od odstawienia leków minęły cztery miesiące i prolaktyna moja jest w normie więc nie wiem jak to tak się dzieje, Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedemcztery
Dzięki za odpowiedzi. Duphaston (luteinę) bierzecie tylko do 25 dc a potem czekacie na @ lub jej brak ? Mi kiedyś gin zapisał by brać od 16 dc do 25dc, ale wtedy niby miało to podnieść progesteron, którego miałam za mało w drugiej fazie cyklu. Potem już nie brałam tego duphastonu bo mi się po nim jakoś dziwnie skracał cykl, po każdym cyklu z duphasonem okres przychodził o jeden dzień wcześniej, po trzech miechach miałam już okres w 25 dc więc nie podobała mi się ta tendencja i go odstawiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaGurami
Hej :) zagląda tu ktoś??? :) u mnie 18 DC, piersi bola od 3 dni, śluz dziwny ale to może od przekombinowaniu syropem :p i tak ten cykl za cyklem leci inic nie widać nic nie slychac..... nadziei coraz mniej. Ostatnio tak się rozmarzylam ze zajście w ciążę wprowadzili by w koncu w moje życie taki spokój, satysfakcję i NORMALNOSC, a tesknie za tym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominisiaUK
Ja chyba odpuszcze przymajmniej z tymi testami,kalendarzykami itp. Leczenie musze kontynuowac bo jesli nie naturalnie to za ok rok powinni nas skierowac na in vitro, ale to dlugi I meczacy proces. Zamierzam zrealizowac kilka zapomnianych planow, dziekuje Wam za Wasze porady -olejek z wiesiolka- bardzo mi pomogl przymajmniej juz tak nie boli przy starankach ;-) zycze Wam wszystkim owocnych staran, a jesli sie uda to dam znac, trzymajcie sie cieplo, buziaki ;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja laparoskopie mam 10 grudnia. Do tego czasu odpuszczam sobie starania na zawołanie. Pełny luz. Biała, u mnie też cykl za cyklem leci ale wiem ze w końcu się uda i identycznie jak ty myślę że jak już się uda to skończą się wszystkie moje problemy. Ciekawe jak to będzie. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaGurami
No masz chociaż satysfakcję ze cos robisz Klara ;) ja póki co mam satysfakcję z tych leków i ziol. Dziś wracając z pracy w tramwaju znowu myslalam o ciąży, otrzasnelam się i myślę - masakra ciąża w kolo w mojej głowie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolcia
Witam :) Byłam dzisiaj na usg i wyszło mi endometrium jednorodne 5mm i zastanawiam się czy to nie za mało :( Dodam że jestem w 10 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w 10 dc miałam endo 3,4 a potem juz 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×