Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiałaGurami

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku! grupa wsparcia

Polecane posty

Gość gość
Mi lekarz powiedział że zdrowy jajnik przejmuje zazwyczaj pracę tego nieczynnego i u mnie rzeczywiście to się sprawdziło, bo miałam trzy pod rząd potwierdzone owulki ze zdrowego, także AAA masz naprawdę więcej szans niż 6... w roku Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba zgubiłam gdzieś optymizm. Muszę go poszukac. Ale wiecie co, w następnym cyklu idę na monitoring. AAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaGurami
No i u mnie kłania się 11 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaGurami
Klara czemu nie zatestujesz???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze mówiąc to nie chce mi się oglądać jednej kreski po raz setny. Jeszcze testy mi nie doszły, jak nie dostanę @ do piątku to zrobię. Ale coś brzuch przestał mi boleć i zaczynam martwić się tą wizytą. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaGurami
Powiem Wam ze tyle plodnego śluzu co mam teraz nie mialam chyba nigdy, oeparol dziala! I Zola tez :) warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To działaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, u mnie dziś 36 dc w którym lekarz stwierdził brak owulacji, 19.09 brałam ostatnia tabletkę luteiny i @ nie przyszła, lekarz stwierdził, ze do soboty mam jeszcze czas, wczoraj zrobiłam test i są 2 kreski, ale naczytałam się, że pozytywne testy tez potrafia być niewiarygodne :( Zrobie jeszcze dla potwierdzenia jutro drugi test. Wczoraj pobolewał mnie lewy jajnik i brzuch mam wzdęty. Nie wiem czy to objawy zbliżającej się @ czy może to drugie ;) pozdrawiam Agnezz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale super, idź na betę koniecznie zaraz i wszystko będziesz wiedziała. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnezzz To lekarz ci kazał brać luteinę po stwierdzeniu cyklu bezowulacyjnego? Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nazikowska co u Ciebie? Jak po transferze, kiedy testujesz? Dziewczyny,przyszła @,pierwszy raz z niej się cieszę. W sobotę jedziemy do kliniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ucina mi posty! Czyli dziś 1 dzień cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi ucina posty, jak wstawiam jakies buźki. I ucina do tego momentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klara, tak własnie lekarz kazał mi w 11 i 12 dc staranka, a w 15 dc byłam u niego i stwierdził, że pęcherzyk Graffa ma 27mm i już nie pęknie, wtedy kazał mi brać luteine 2 x dziennie do 25 dc. i bromergon. Podejrzewam, że luteine kazał mi brac na wywołanie @, bo mam raczej nieregularne ze względu na podwyższoną prolaktynę. Zastanawiałam się czy iść na betę, ale nie chcę się niepotrzebnie nakręcać, bo rozczarowanie nic miłego, a że byłam w sklepie to nie mogłam się powstrzymać i kupiłam drugi test ;) Agnezz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym na betę od razu szła. U mnie w szpitalu nawet po południu można zrobić. Bym nie wytrzymała. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wydaje mi się, że jednak to nieprawda skoro lekarz stwierdził cykl bezowulacyjny :/ Jutro rano zrobie test i wtedy będę wiedziała, jesli znowu będzie pozytywny od razu pojadę na betę. Agnezz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaGurami
Agnezz pozytywne się nie mylą :D chyba ze bralas jakiś lek z hsg ale brom.... chyba tego nie ma :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnezz, rano od razu daj znać ale myślę, że można Ci już po cichu gratulować. Na innych forach było wiele przypadków ciąż w cyklach niby bezowulacyjnych, lekarze się czasem mylą. Mi raz w 14 dniu powiedział że to na pewno będzie cykl bezowulacyjny a w 21 była owulka. Ja łykam przeciwbólowe tabletki i uciekam spać bo brzuch boli. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnezz biegnij na betę. I czekamy na wynik :-) AAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny, czy moge dolaczyc? Staram sie z mezem juz 1,5 roku. W poniedzialek ide do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie. Hej. Opowiedz coś więcej o sobie. AAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 4-letnia corke, ktora (o dziwo) byla nieplanowana i ot tak zaszlam w ciaze. Mam 28 lat. Teraz staramy sie juz 1,5 roku o rodzenstwo dla niej i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, nie wytrzymałam i drugi test zrobiłam po południu. Znowu pozytywny :) Klara jak tak analizuje to z pierwszą córką zaszłam właśnie między 15 a 25 dc biorąc luteina. Czyli później niż lekarz zakładał. Wizytę mam w sobotę, jak zdarze to jutro pojadę na betę. Pozdrawiam kochane i trzymam kciuki za pomyślność. Agnezz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaGurami
Gratuluje!!!! Dziewczyny w tym tkwi często caly szkopul, Agnezz odpuscila bo myślą la ze i tak nic z tego..... i jest :D życzę nam wszystkim takich cykli " bezowulacyjnych". Nareszcie jakieś dobre wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość savia
Są dwie kreseczki na teście owulacyjnym. Działamy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnezz i jak beta? Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jejku nawet nie wiecie jaka się poczułam podbudowana.....zupełnie jakby to był mój test i moje dwie kreseczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaGurami
Dziewczyny Wy tez tak macue? U mnie 12 DC, coraz mniej śluzu plidnego a test owu coraz ciemniejszy.... jeszcze nie pozytywny a u mnie coraz mniej sluzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka202
Hej Dziewczyny. U mnie 2 dc. Bardzo krotki cykl miałam 26 dni. Nie wiem czemu tak. Poprzedni 31dni. Zawsze byly regularne a teraz w caly swiat. No ale "nowy miesiąc nowe szanse "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×