Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 20 latka

Mam 20 lat i jestem w ciąży ! Życie zmarnowane ? Co robić ?

Polecane posty

Gość gość
14;54Dzifka bylo trzeba ze seksem czekac do slubu ,wszystkie jestescie dzifkami i nogi rozkladacie ,a potem pretensje tylko nie do siebie.W tak mlodym wieku to ja jeszcze bylam dziewica tylko patologia d**y rozdaje w wieku 16-20lat dzifki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten pode mną od ciebie człowieku,idź się lecz,dzifki to masz w burderlu. Śmieszy mnie co piszecie o porodzie we wczesnym wieku,to że kiedyś się rodziło w wieku 18 lat cz 20 nie znaczy że teraz tak się robi.Sorry takie poważne jesteście?A koleżanka która się bawi imprezuje to już jest patologią co?Bo wyście mialy wpadke z dzieckiem jak najwcześniej? według mnie autorka powinna urodzić i osobiście uważam że 20 latka czy nawet 24 latka to bardzo młoda osoba mimo wszystko a płodność po trzydziestce jest dalej.Odbieracie sobie młodość a potem się czyta artykuły że rodzenie,młodość spoko że to najlepszy czas a gówno prawda.Najlepszy czas na dziecko to jest jak się ma 25 albo 29 lat kiedy płodność jest również bardzo dobra i w sumie to jeszcze powiem tylko tyle na ten temat że naprawdę 20 to jest bardzo mało lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma reguł w takich sytuacjach. Wszystko zależy od postawy obojga rodziców. Moja kumpela w wieku 20 lat urodziła dziecko. Ona była śliczną dziewczyną. Mogła mieć każdego. Nie musiała tak szybko zaczynać dorosłego życia. Jej facet był o 5 lat starszy. Zaliczyli wpadkę. Wzięli ślub. Potem były kolejne dzieci. W sumie urodziła czwórkę. Jej mąż nadużywał alkoholu. Nie starczało im do pierwszego. Pożyczała pieniądze. Kumpela nie ukrywa tego, że zmarnowała młodość z tego powodu,że, "za szybko zaczęła". Teraz przebywa za granicą. Nadrabia stracony czas. W końcu żyje godnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajmij się załatwianiem sobie pomocy, nie martw się. Dasz radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

20 lat to bardzo młoda kobieta.Szkoda mi was że tak szybko robicie się dorosłe na siłę.Ja miałam 28 jak urodziłam i super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boze
Dnia 25.08.2015 o 18:31, Gość gość napisał:

Spójrz na to z innej strony. Z biologicznego punktu widzenia to najlepszy czas na rodzenie. I nie oznacza to, że będziesz miała nadwagę i rozstępy. W tym wieku szybko wrócisz do formy. Odbębnisz teraz, to będziesz miała spokój później 🙂 Masz dobrą sytuację więc spokojnie. Ludzie całymi rodzinami podróżują. Nie martw się, to nie koniec świata. Są niańki i przedszkole.

Co za bzdury. Biologicznie najlepszy czas kobieta ma również mając 25 do 30 lat. Nie da sie czytać tych waszych "pseudo mądrości " a później dziw sie babo ze chlop cie zdradza z nastolatka, skoro DZIEWCZYNY 19-24 letnie mają niby NAJLEPSZY CZAS. Mam w du** badania. Biologicznie najlepszy czas ma dziewczyna która miesiaczkuje od 3 lat i jest dojrzała fizycznie. W takim razie 15 czy 17 latki ( średnia 3 lat po miesiączce, gdzie dorastająca osoba staje sie nastolatkiem z krwi i kości,)  mają zachodzić w ciążę? Litości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Po ciul robisz gównoburze, stary temat wyciągasz. Dziecko autorki bedzie mieć już kilka lat. O ile żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×