Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupaly 28.08.2015

Polecane posty

Gość gość
łudzisz sie Widmo niepotrzebnie i nakręcasz na wyrost psycholku:D:D pamietaj ze jesteś na końcu kolejki do Want:D zaraz po Zimnym, Krwistym, Ajgorze i 3 pomarańczą a i tym spoza niby forum:D:D:D:D:D:D::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale oni tylko rozmawiają i nigdy nie dojdzie do spotkania debile na prochach wam bije na łby chore :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotkają czy nie spotkają nie ważne.widmo publicznie zarywa do want to co się dziwi ze wszyscy to widzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo ten wiersz jest piękny.czemu napisałeś go do want?pytam z ciekawości to nie jest złośliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olał cie bidulko na @ i pozostało ci hejtowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroszczę Want taki piękny wierszyk :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08.59 wklejaj mejle od widmusia i czub zawinie kite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo powinieneś wysłać swoje wiersze do jakiegoś wydawcy, serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słodko winna chyba trolluje czuba szyderą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzysztoff Widmo to mój ulubiony poeta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale p******i jesteście, przecież nawet taki przygłup jak widmuś załapie,że laska którą olał na priv sra na pomarańczowo z zazdrości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wiecie jak ma na imie ? Poczte ujawniacie, dno. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pocałunek nieśmiało lekko tak dotyka, ustami ust drugich i płynie muzyka. Co swoim żarem rozpala nam zmysły, jak strumieniem wpada ciało nasze czuje, och jaka słodyczą usta tak częstuje. Jak wypełnia wnętrze tym miłym doznaniem, co się w jednej chwili zachłannością stanie. Jest pieszczotą cudną rozkoszy nam daje, nawet gdy się skończy na ustach zostaje.😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawdę się pogubiłam, źle postąpiłam wobec Ciebie, natomiast przemyślałam swoje zachowanie. Gdyby nie zależało mi na wyjaśnieniu tego nie pisałam niczego. Chciałabym móc z Tobą porozmawiać, naprawdę będę czekać, tak jak Ty czekałeś na mnie, może kiedyś zasłużę tym, abyś zechciał chociaż porozmawiać. Nie mów nic...gdy opuszkami drżących palców pieścisz moje włosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_kreska_ 2014.09.08 Autorko to nie jest przypadek, ze najpierw ja, a pozniej Ty. Do mnie nie ma dojscia zbytnio, ale jezeli ktos az tyle trudu zadaje sobie aby wbic mi sie do kompa (co trwalo jakies dwa tygodnie) pisac do mnie w pasku przegladarki co dla przecietnego informatyka jest nie do przejscia, to to nie jest ktos wkurzony bo obrazilem go. Tylko zupelnie o cos inne chodzi. Dzisiaj znowu posiedze w nocy I napewne sie czegos dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_kreska_ 2014.09.17 @matuzalem -obrazasz kůŕěwko non stop, tylko robisz to w sposob kobiecy kamuflujacy I politycznie poprawny. Ale o subtelnym sposobie to ty smieciu pojecia nie masz. Jestes hipokryta stronniczym. Obiektywizm jest ci calkowicie obcy. Odwracasz kota ogonem ratujac sie manipulacjami jak juz jestes w narozniku. Na takich jak ty nie dzialaja argumenty slowne, tylko strzal na pysk z bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka Prz...... miasto: K..... ul. sandom..... 4/7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_kreska_ 2014.09.17 frida I fałka wspomaga tego smiecia jako goscie. Istny cyrk. Podstarzaly duren, pewnie urzedas pociska p*****ly na kobiecym forum z kompa sluzbowego I w czasie pracy. Ciekawe czy szefostwo wie, bo powinien wyleciec na zbity pysk z pracy. Obnazam frajerstwo I to was boli. haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@matuzalem -wyglada na to, ze nie potrafisz mnie zignorowac I dlugo jeszcze po moim wyjsciu obrabiasz mi gale, wiec ja bede cie ignorowal I staniesz sie dla mnie przezroczysty. Ale zanim to nastapi kilka slow dorzuce chociaz nie zaslugujesz na moja uwage. Przeanalizowalem pewne sprawy, wyciagnalem wnioski I stwierdzam, iz od momentu jak zauwazylem twoje sklonnosc***edofilskie, to biegasz za mna niczym pies za rowerzysta z uporem maniaka. Cos musi byc na rzeczy. Ja znam pewne mechanizmy, znam sie na ludziach I mnie nie oszukasz. Nie oszukujmy sie, cokolwiek bym nie napisal to ty I tak z uporem psychola szukasz punktow zaczepienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matuzalem0325 trolluje widmo z pomarańczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) Widmo widać niektórzy wszędzie widzą tylko flirt, romans i jeszcze wirtualne pary :-D podejrzewam, że mają tak smutne życie, że muszą interesować się tym, co robią inni na babskim forum, a nawet poza nim (takie uwagi juz pod swoim adresem tez czytałam :-P) Naprawdę mam gdzieś to, co piszą. Po prostu zero reakcji na to, a pisać dalej będę z kim będę chciała i o tym, o czym będę chciała :-) :-) :-) miłego i bardzo pozytywnego dnia :-) "miej oczy szeroko otwarte, a usta otwieraj powoli"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wylogowany matuzalem wklejkami spamuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_kreska_ 2014.10.06 no prosze jak k/u/r/w/i/s/k/o esbeckie juz weszy I te jego metody komucha. Ide rozj***c temat w ktorym to cos pisze, bo mnie na wymioty zbiera jak to zywe gowno jest bez karne tutaj.  P.S. ja ci k***o nie odpuszcze pewnych rzeczy I nic ci nie da dzwonienie na paly. Zreszta pedrylu juz zglaszales mnie na psy, a ja nadal tu jestem. Tyle I nie waz sie frajerska k***o odpowiadac mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_widmo_ 2015.05.18 On niech sie cieszy, ze tylko pojechalem mu od pedrylow bo jestesmy w sieci. Mogl mnie nie zaczepiac i mogl nie bawic sie moim kosztem. Niech sobie szuka osob do rozmow, bo u mnie juz nic nie ugra hipokryta. I wyj****e mam co ty zalinkujesz bo do niczego mnie nie przekonasz. Powtarzam, ze ja nie chce miec do czynienia z tym czyms i zabieraj mi to cos z tematu bo zwymiotuje na ciebie. Wyjdz mi stad raz i nigdy nie wracaj. Ja wiem z kim moge zadawac sie i wybieram ludzi z czystymi intencjami, a nie jakies gowno zywe ktore tylko czeka na moje potkniecie i bawi sie moim kosztem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecinada!! www.zenua.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk powinien zamknąć ten temat, bo zrobili z niego bajzel i smietnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×