Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupaly 28.08.2015

Polecane posty

Gość _widmo_
Droga Want to want me...na wstepie mego listu pragne Cie przeprosic dlatego, ze jestes narazona na nieprzyjemnosci z mojego powodu. Moim celem nigdy nie bylo szukanie partnerki na kafe, a jedynie rozmowy w znosnej i normalnej atmosferze poniewaz w realnym swiecie nie mam w ogole kontaktu z polakami za sprawa terenu na jakim przebywam. Dziekuje, ze jesteś normalna i da sie z Toba rozmawiac w przyjemnej atmosferze. 🌼 ;) Nawet tutaj nie mam jak Cie obronic, co mnie irytuje poniewaz nie wyobrazam sobie aby ponizano/obrazano kobiete z ktora spaceruje niezaleznie od relacji jakie nas laczylyby w realnym swiecie. Czasami zaluje, ze nie przebywam w Polsce/Europie, gdyz, poniewaz nawet w takim syfie jak tutaj dostrzegam fajne, sympatyczne kobiety o intrygujacych osobowosciach z ktorymi chetnie spotkalbym sie w realnym swiecie chocby na kawe czy jakakolwiek niezobowiazujaca rozmowe na luzie. Mam tutaj gdzie zyje pewne znajome/kumpele, ale jednak to jest inna mentalnosc i jednak Polki nadal wydaja mi sie fajniejsze nie tylko pod katem osobowosci. Moge tylko domyslac sie komu tak bardzo przeszkadza moja obecnosc na ERO i za wszelka cene ten osobnik stara sie mnie wyeliminowac z obiegu. Dla mnie to "cos" nie istnieje, bo od dawna neka mnie psychicznie wspomagajac sie swoimi znajomymi z goscia. Zalogowac sie nie maja odwagi, bo wydaloby sie ze sa zaprzyjaznieni i robia sobie wirtualnie laske. Zapewniam Cie, ze jakiekolwiek komentarze na Twoim temacie z gościa ktore mi przypisuja, NIE SA MOJEGO AUTORSTWA. To jest jakas intryga aby mnie dobic i jestem bezradny w tej sprawie bo nie mam tutaj jak walczyc. Chodzi mi po glowie przeniesienie sie na inny dzial np: PL. poza granicami. Co Ty na to idziemy ? Bo im chyba chodzi o to aby wykurzyc pewne jednostki z dzialu ERO, a mnie wcale nie zalezy na tym ero, a bardziej zalezy mi na znosnych warunkach. Duzo normalnych kobiet chocby Little, Eve, Muszka, Kalpa juz nie zaglada na WPNK pewnie majac dosc tej chorej nagonki i toksycznego klimatu gosci/trolli. Milego reszty dnia dla Ciebie, a ja zjawie sie nie wczesniej jak noca Twojego czasu bo mam duzo na glowie obowiazkow. Czesc. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt tu nie przychodzi, bo każdy ma dość TWOJEJ Widmo paranoi, przestań manipulować bo nie wychodzi ci to. Gość ma rację, wilk1946 powinien zamknąć ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo to Kryptonim Ćma. Pisał na temacie Samansary i Imperium. Spamował 8 Tematy. Człowiek o kilku maskach. To Ty kreskio zniszczyłeś ten temat .. Może zmień leki na silniejsze? I mam prośbę odpiertttol się od Matu. Do pięt mu nie dorastasz bo jesteś NICZYM!!!JEZELI NIE PRZESTANIESZ GO WYZYWAC TO NAPISZĘ SKARGĘ NA CIEBIE .. MOZE CIE ZBANUJA!!!! BO TO TY SPAMUJESZ GĘGĘ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk był jaki był, ale to co Widmok zrobił z jego tematu to wstyd po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matu każdego zje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odp********e sie wylogowane szmaty od Want, widma i wilka. co wam przeszkadza jak pisza,macie przecież swoje temaciki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.24 brawo, bo tu jakaś zmowa milczenia panuje a ten hipokryta Krecha lży i wyzywa i mysli że robi to bezkarnie. Dziwne że Matu go jeszcze nie zgłosił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.18 o to wam chodzi aby zamknąć temat i wyjebać wilka z ero:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kryptonim ćma nikogo nie obrażał u samansary debilu już nie zmyślaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka Przyst** miasto: Krosno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo miał odejść kiedyś bo jakaś laska z innego forum mu zakazała pisać hahahaha czyżby z Krosna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dno a pod nim 2.metry mulu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matu zgłasza ludzi do zbanowania, a to wstrętny konfident :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo po co wyzywasz się z oranje? nie takie numery Cafe widziało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś uwaga !! matuzalem0325 zgłasza do zbanowania ludzi którzy są mu nie na ręke. Wygadał sie konfident z pomarańczy na temacie wilka i nawołuje do hejtu. xx Jasne, jasne Zwidmuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matuzalem0325 konfident donosi do administracji aby zamykać ludziom usta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odp********e sie szmaty od want ! i zająć sie własnymi d****i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matu przestań gwałcić przedszkolaków obrzydliwy pedofilku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwujacy
Jako kryptonim nie obrażał, ale wcześniej jako Kreska robił to notorycznie. Zresztą jako Widmo robi to do dziś:O To posądzanie matu o pedofilię : to już dno, ale czego się spodziewać po Kresce? Wszystko jest do sprawdzenia, wierzcie mi nie ma rzeczy niemożliwych. Nie kumam co mu zrobił Matu? Matu to bardzo inteligentny człowiek, nie zauważono, żeby kogoś zaczepiał. Kreska ubzdurał sobie, że go Matu wyzywa i troluje. Co siedzi w twojej pustej głowie? Kamienie czy ćmy? Za dużo maryśki i leków. Wilk niech wraca i zgłasza temat do usunięcia. Jak widac jemu również przeżarło sie to forum 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matuzalem nie dość że pedofil,to jeszcze donosiciel :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz udaje biednego misia manipulant :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
troll matu zniszczył ERO :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matu niepotrzebnie broni sie z pomarańczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kreska dawaj @ od Słowianki, podobno pisałeś do niej ?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwie się tym , którzy do teraz łapią się na manipulacje Kreski-Widma. Dobrze, że Matu ma cierpliwość bo już powinien mieć bana dawno. Ohydne manipulacje/ Pana z Kanady/ i jego taktyka kija i marchewki w pełnej krasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwujacy
Z gracją i szykiem obciągam z połykiem menelom na dworcu PKP:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat zgłoszony do usunięcia rozejść sie z(j)eby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matu może sobie zgłaszać do bana każdego kto nie liże mu rowa :d xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×