Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupaly 28.08.2015

Polecane posty

@Widmo Dlatego twierdze ze do czasu zmiany p[olityki Kafe tworzenie ciekawych tworczych tematow jest niemozliwe miedzy innymi z powodow ktore wymieniles. Dlatego bywam teraz naprawde sporadycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Widmo Jak popatrze wstecz to naprawde widze ze sporo ciekawych osob przewinlelo sie przez WPNK ale wszyscy wczesniej czy pozniej rezygnowali bo przy takiej ilosci hejtu bywanie na WPNK po prostu przestalo byc przyjemne. A ja nie bylem wstanie zaoferowac im zadnej innej ochrony i wsparcia poza solidarnym ignorowaniem. W ten sposob sa niszczone tez inne tematy i ludzie odchodza dlatego ERO wyglada jak wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Widmo _
czekalem na twoja decyzje Wolf, zrezygnujesz a ja obejme temat:) jestes zbyt mierna osobowoscia by to ciagnac dalej, tylko moja charyzma i leki temu pdolaja, pozucilem ojczyzne bo mnie wszyscy wytykali palcami a prokuratura interesowala sie moimi atakami agresji na kobiety. Wiem ze masz ochote na Wanto to want me bo pisales mi to w mailu ale ona juz jest moja, wiesz doskonale jak lubie latwe kobiety i proste w obsludze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Oj już tak nie przejmujcie się tym, nad czym nie macie kontroli :) Po prostu trzeba ignorować i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieproszony ja tu co prawda piszę od niedawna, ale to fajne miejsce wg mnie i jakoś tak dobrze się tu wraca, ludzie którzy tu piszą mniej lub bardziej regularnie są naprawdę wyjątkowi, indywidualni. Fajne jest to, że nie trzeba w 100% zgadzać się we wszystkim z Wilkiem ani też go rozumieć, aby spokojnie i milo tu pisać. Nie wyobrażam sobie tematu bez autora choć wiadomo czasem każdy ma dość i musi wziąć urlop od kafe :-P Ciebie zresztą też zapraszamy. Może rzeczywiście jak zbierze się grupa ludzi, którzy będą chcieli pisać i będą potrafili zastosować się do zasad, Temat się utrzyma a pomarańcze wreszcie odpuszcza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paweł, ja Ciebie namawiam abyś był częściej. Lubimy gdy jesteś :-) zobacz, że gdy naprawdę solidarnie olewamy pomarańcze jest tu miło i normalnie.jak Widmo będzie reagował na wpisy delikatnie go poddusimy i bedzie spokój :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ja p*****le. Widmo obrońcą kobiet :D:D:D:D:D:D Najlepszy kawał, bije wszystkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widmo sam jesteś gadula :-D No dobrze, wyczułes mnie idealnie :-P Panowie to ja mam taki pomysł, może ja będę rządzić tematem, co Wy na to? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WILK_1946 dziś @Want Mialem kiedys marzenie dotyczace WPNK chcialem stworzyc miejsce gdzie tworzylyby sie autentyczne wiezy miedzyludzkie i rozmawialiabysmy z szacunkiem dla odmiennosci swoich pogladow na tematy zawarte we wstepie do WPNK ale moim zdaniem dopoki kafe nie zdecyduje sie na likwidacje pomaranczy nie wprowadzi zasady ze jednoIP jeden nick nie przyna tworcom tematu narzedzi do zarzadzania tematem tak by mieli mozliwosc go ksztaltowac zgodnie ze swoja wlasna wizja jest to niestety niemozliwe. dzisiaj tworca nie ma nawet mozliwosc***ilnowania porzadku na temacie bo jedynym narzedziem ktorym moze sie poslugiwac jest nie rozmawianie z tymi ktorzy nie akceptuja zasad jakimi chce sie kierowac na temacie. A to zdecydowanie zbyt malo zeby moc tworzyc tworcze ciekawe tematy Ale kluczowa jest tu postawa wlasciciela Kafe ktory musialby chwilowo zrezygnowac z pogoni za klikalnoscia za wszelka cene a skupic sie na jakosci uczestnikow. xxx Zgadzam się z tym co napisałeś w stu procentach. Ale póki tego nie da się przeskoczyć to i tak nic nie zrobisz. Można tylko próbować przeczekać aż przyjdą lepsze czasy, o ile w ogóle przyjdą. Są tu jednak ludzie którzy Ciebie szanują. Nie zapominaj o tym, bo to dużo znaczy. Przynajmniej ja tak uważam, ale myślę że w tej kwestii jesteśmy zgodni. Spadam już z Twojego tematu i nie przeszkadzam...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Widmo Ja przyjmuje zasade ze rozliczam ludzi tylko z tego na WPNK co pisza pod swoim stalym nickiem bo pomaranczy po prostu nie czytam. Oczywiscie ktos moze z pomaranczy zachowywac sie inaczej ale to bez znaczenia jesli nie czyta sie i ignoruje wpisy z pomaranczy:) Przeczytales maila ode mnie z 23.08.2015 bo nie chcialbym pewnych spraw omawiac publicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×