Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupaly 28.08.2015

Polecane posty

Gość gość
Kurwa, jeszcze wam sie nie znudziło j****e nołlajfy. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hura jest matu i przejmuje tematu. wilk, widmo won z ero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matu każdy to wie. I dlatego Widmek tak sie wścieka i próbuje zakłamywać rzeczywistość ku uciesze użytkowników :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matu nie ma szacunku dla samego siebie. Po co lata za wilkiem i widmem skoro nie trawi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo-Krecho dlaczego edytujesz hurtowo swoje posty? czyżbys się czegos wstydził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie zamierzam przejmować niczyjej tematu. Wróciłem z urlopu, przywitałem się i próbuje zorientować się o czym się tu dyskutuje ale póki co nie ma jakiegoś ciekawego problemu do dyskusji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty od wklejek, a dlaczego nie wklejasz komentarzy gdzie wiedmowi jechali po rodzinie ? wiem wiem nie wypada wam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matu dałeś znowu d**y bo miałeś już widmo w narożniku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ jest Matu :D Ten temat to rozterki Widma :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie macie dystansu matuzalemki, ale co sie dziwić skoro ero waszym domem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matu cienki bolek jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie te brednie wypisuje Widmo z oranje. I każdy to widzi i wie ale nie tyka gófffnnna bo śmierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś obserwujacy dziś Jako kryptonim nie obrażał, ale wcześniej jako Kreska robił to notorycznie. Zresztą jako Widmo robi to do dziś To posądzanie matu o pedofilię : to już dno, ale czego się spodziewać po Kresce? Wszystko jest do sprawdzenia, wierzcie mi nie ma rzeczy niemożliwych. Nie kumam co mu zrobił Matu? Matu to bardzo inteligentny człowiek, nie zauważono, żeby kogoś zaczepiał. Kreska ubzdurał sobie, że go Matu wyzywa i troluje. Co siedzi w twojej pustej głowie? Kamienie czy ćmy? Za dużo maryśki i leków. Wilk niech wraca i zgłasza temat do usunięcia. Jak widac jemu również przeżarło sie to forum >>>> gość dziś Dziwie się tym , którzy do teraz łapią się na manipulacje Kreski-Widma. Dobrze, że Matu ma cierpliwość bo już powinien mieć bana dawno. Ohydne manipulacje/ Pana z Kanady/ i jego taktyka kija i marchewki w pełnej krasie. >>>>>> obserwujacy dziś Jak to lubisz to śmiało, jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma... ładnie sie podszyłeś, baw sie dzieciaku bo chyba juz po lekcjach v v Za chwilę Kreska wpadnie i napisze, że vałka trudniła się prostytucja jak studiowała, widziałam ja jak przechodził w Warszawie na ulicy i wyświetlił się jej profil na jego przeglądarce. Koke, Canisie, Władco lalek, Ajgorze, Gościu De, Niemoralny Absztyfikancie, Nowy w Mieście- Zejdz już ze sceny. Jako Władca lalek zniszczyłeś Wersety Kobiety z Wachlarzem. Będąc w kolejnym wcieleniu zniszczyłeś temat Wilka. O wyzywaniu i spamowaniu Ciotek już nie wspomnę. >>>>>>>> Wiem i już dziś Krecha/Widmo dobił Wilka. Koń trojański na tym temacie. Wilk głupi nie jest. Wiedział tylko tolerował. Jak widać niepotrzebnie. >>>>>> gość dziś Dziwie się tym , którzy do teraz łapią się na manipulacje Kreski-Widma. Dobrze, że Matu ma cierpliwość bo już powinien mieć bana dawno. Ohydne manipulacje/ Pana z Kanady/ i jego taktyka kija i marchewki w pełnej krasie. >>>> >>>> To ku pamięci, bo widać, że ktoś usilnie zmienia temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15:23 sam byłbym wdzięczny gdyby ktoś wkleił fragmenty w których tak strasznie dreczono miesiącami kreskę i jak mu to jeździłem po rodzinie... ...może to i dla kogoś jest daniem d**y, ale mnie kreska i jego działalność na kafe nie przeszkadza :) ...po prostu jest dla mnie ciekawe przyglądanie się jego tutaj funkcjonowaniu. Ten sam powtarzający się motyw... poznawanie się, zaprzyjaznianie się z kolejną osobą ....i z czasem rozmywanie się znajomości. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tutaj za wszelką cene chce zniechęcić want do widma. Ta sama manipulacja co z wilkiem. :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matu nołlajf j****y całe dnie jątrzy na ero :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troll matuzalem0325 każdego zje kto jest mu nie na ręke i należy o tym przypominać ku świadomości użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie lizać o***t matu,albo pomarańcze was zjedzą 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widmo :-) absolutnie nie masz za co mnie przepraszać, ja się nie gniewam i nie obwiniam Ciebie za to, że ktoś po mnie "jedzie" ;-) Ja juz pisałam o tym na Forum, ale powtórzę, bo może ktoś nie doslyszal, że również nie szukam tu partnera, bo mam faceta, z którym jestem szczęśliwa i go kocham ;-) chyba wszystko mamy wyjaśnione, a kto chce niech nadal dorabia sobie swoje chore teorie :-D Z Tobą świetnie mi się pisze i nie mam zamiaru rezygnować z tego, bo ktoś tego oczekuje szczególnie, że mój mężczyzna wie o forum :-) nie znaliśmy się wcześniej, ale nie mam zamiaru ani czytać ani tym bardziej analizować tych wszystkich bzdurnych tekstów i oskarżeń, które ktoś pisze pod Twoim adresem.nie interesuje mnie zdanie pomarańczy :-) Podsumowując jeśli masz ochotę, pisz tu u Pawła lub u mnie, ja zawsze chętnie z Tobą pogadam, po prostu tu jestem, bo należysz do nielicznego grona ludzi, z którymi warto się zadawać (przynajmniej tak Cię odbieram na obecną chwilę), pozdrowionka ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy pomarańcz który nie zgadza sie z matu jest widmem. Matu wszędzie widzi widmo. Paranoja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"matuzalem0325 2015.07.06 ...jakoś przeżyłem dodatkowe 4 osoby w mieszkaniu (w tym jeden rozkoszny przedszkolak...) str. 89 Tytuł: zapraszam na kawkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"matuzalem0325 2015.07.06 ...jakoś przeżyłem dodatkowe 4 osoby w mieszkaniu (w tym jeden rozkoszny przedszkolak...) str. 89 Tytuł: zapraszam na kawkę :D y To ku pamięci, bo widać że ktoś usilnie zmienia temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Want tu był spokój ale syf się zrobił odkąd tu przylazłaś. Szukasz kolejnego hóójjjja do dóópy?? Zniszczyłas temat Wilkowi. Mamy cie za to pocałować czy przekazać koronę? Waruj na swój temat i tam czekaj aż miska się napełni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"matuzalem0325 2015.07.06 ...jakoś przeżyłem dodatkowe 4 osoby w mieszkaniu (w tym jeden rozkoszny przedszkolak...) str. 89 Tytuł: zapraszam na kawkę :D y To ku pamięci, bo widać że ktoś usilnie zmienia temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"matuzalem0325 2015.07.06 ...jakoś przeżyłem dodatkowe 4 osoby w mieszkaniu (w tym jeden rozkoszny przedszkolak...) str. 89 Tytuł: zapraszam na kawkę :D y To ku pamięci, bo widać że ktoś usilnie zmienia temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"matuzalem0325 2015.07.06 ...jakoś przeżyłem dodatkowe 4 osoby w mieszkaniu (w tym jeden rozkoszny przedszkolak...) str. 89 Tytuł: zapraszam na kawkę smiech.gif y To ku pamięci, bo widać że ktoś usilnie zmienia temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"matuzalem0325 2015.07.06 ...jakoś przeżyłem dodatkowe 4 osoby w mieszkaniu (w tym jeden rozkoszny przedszkolak...) str. 89 Tytuł: zapraszam na kawkę :D y To ku pamięci, bo widać że ktoś usilnie zmienia temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"matuzalem0325 2015.07.06 ...jakoś przeżyłem dodatkowe 4 osoby w mieszkaniu (w tym jeden rozkoszny przedszkolak...) str. 89 Tytuł: zapraszam na kawkę :D y To ku pamięci, bo widać że ktoś usilnie zmienia temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś obserwujacy dziś Jako kryptonim nie obrażał, ale wcześniej jako Kreska robił to notorycznie. Zresztą jako Widmo robi to do dziś To posądzanie matu o pedofilię : to już dno, ale czego się spodziewać po Kresce? Wszystko jest do sprawdzenia, wierzcie mi nie ma rzeczy niemożliwych. Nie kumam co mu zrobił Matu? Matu to bardzo inteligentny człowiek, nie zauważono, żeby kogoś zaczepiał. Kreska ubzdurał sobie, że go Matu wyzywa i troluje. Co siedzi w twojej pustej głowie? Kamienie czy ćmy? Za dużo maryśki i leków. Wilk niech wraca i zgłasza temat do usunięcia. Jak widac jemu również przeżarło sie to forum >>>> gość dziś Dziwie się tym , którzy do teraz łapią się na manipulacje Kreski-Widma. Dobrze, że Matu ma cierpliwość bo już powinien mieć bana dawno. Ohydne manipulacje/ Pana z Kanady/ i jego taktyka kija i marchewki w pełnej krasie. >>>>>> obserwujacy dziś Jak to lubisz to śmiało, jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma... ładnie sie podszyłeś, baw sie dzieciaku bo chyba juz po lekcjach v v Za chwilę Kreska wpadnie i napisze, że vałka trudniła się prostytucja jak studiowała, widziałam ja jak przechodził w Warszawie na ulicy i wyświetlił się jej profil na jego przeglądarce. Koke, Canisie, Władco lalek, Ajgorze, Gościu De, Niemoralny Absztyfikancie, Nowy w Mieście- Zejdz już ze sceny. Jako Władca lalek zniszczyłeś Wersety Kobiety z Wachlarzem. Będąc w kolejnym wcieleniu zniszczyłeś temat Wilka. O wyzywaniu i spamowaniu Ciotek już nie wspomnę. >>>>>>>> Wiem i już dziś Krecha/Widmo dobił Wilka. Koń trojański na tym temacie. Wilk głupi nie jest. Wiedział tylko tolerował. Jak widać niepotrzebnie. >>>>>> gość dziś Dziwie się tym , którzy do teraz łapią się na manipulacje Kreski-Widma. Dobrze, że Matu ma cierpliwość bo już powinien mieć bana dawno. Ohydne manipulacje/ Pana z Kanady/ i jego taktyka kija i marchewki w pełnej krasie. >>>> >>>> To ku pamięci, bo widać, że ktoś usilnie zmienia temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"matuzalem0325 2015.07.06 ...jakoś przeżyłem dodatkowe 4 osoby w mieszkaniu (w tym jeden rozkoszny przedszkolak...) str. 89 Tytuł: zapraszam na kawkę :D y To ku pamięci, bo widać że ktoś usilnie zmienia temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×