Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupaly 28.08.2015

Polecane posty

Mówi się chytry jak lis, ale trzeba zmodyfikować chytry jak Wilk :-D Nie chce się dzielić władzą, a każdy władca jak wiadomo rządził mądrze i sprawiedliwie mając u boku wspaniałą mądrą kobietę :-D Mogę sprobowac, ale tylko pod warunkiem, że będziesz zaglądał, tzn. Bywał częściej :-) i oczywiście pod warunkiem, że nikt z uczestników nie wniesie sprzeciwu :-) Widmo - że co ten Wilk trenuje? :-P A już zaczynałam go lubić :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Want Ja jak przekazuje wykonywanie wladzy w czyjes rece sam sie podporzadkowuje na ten czas tej wladzy. Tak bylo z Widmo:0 Mozemy zrobic glosowanie kto jest za tym zebys przez tydzie sprawowala niepodzielna wladze na WPNK? Ja jestem na tak:) A za tydzien moze Little_My sprobuje na tydzien:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widmo błagam Cie, na Panią to trzeba mieć wygląd i pieniądze :-D Ja naprawdę nie wyglądam staro, mało tego zachowuje się bardzo przyjaźnie :-) Np.w pracy mam sporo młodszych kolegów głównie i jakoś nie boją się mnie i żaden nie wpadl na pomysł mówienia do mnie Pani :-) Szczerze nie czytałam Twoich wcześniejszych tematow, czy postów. Nie wiedziałam nawet, że masz czy miałeś drugi nick.dla mnie liczy się to, co tu i teraz ;-) Aaa i uważaj, bo jeśli zostanę mianowana zarządca choć na chwilę dla Ciebie wymysle specjalne kary za łamanie zasad :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Widmo _
władza na WPNK..hahahahha Wilku jaką ty masz władzę tutaj? jedyne na co masz tu wpływ to czy tu pisać czy nie:D wielka władza wilka:D:D:D:D czekałem na twoja decyzję Wolf czy mam władzę i mogę zarywać do wandy? jedyne o co cię proszę Wolf to pożyczenie libido w imię starego naszego romansu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bede mial kary wymyslane, tak Gadulo ?! Za lamanie zasad...czyli jezeli nie zlamie zasad, to nie moze byc kary. A za przestrzeganie zasad powinna byc nagroda, skoro sa kary przewidziane. Mobilizujace. :) Jesli Wolf proponuje glosowanie, to ja jednak zaryzykuje i jestem na TAK. No ciekaw jestem objecia przez Ciebie wladzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _widmo_
Chyba z goscia wjechalem niechcacy, ale nie widze jeszcze komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wilk 1946 Władca stolca
w ostatnim tygodniu 3 razy poczułem władzę nad stolcem:D sam zdecydowałem kiedy:D nie będziesz mi Widmo mówił gdzie i kiedy:( sam podejmuję tak ważne decyzje. WPNK............kawki? dla tych co szanują zasady Wika Want w prezencie:) na 2 baty, spust gdzie zechcesz:) Po wszystkim Widno i Want napiszą wiersze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×