Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupaly 28.08.2015

Polecane posty

Gość gość
"matuzalem0325 2015.07.06 ...jakoś przeżyłem dodatkowe 4 osoby w mieszkaniu (w tym jeden rozkoszny przedszkolak...) str. 89 Tytuł: zapraszam na kawkę :D y To ku pamięci, bo widać że ktoś usilnie zmienia temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"matuzalem0325 2015.07.06 ...jakoś przeżyłem dodatkowe 4 osoby w mieszkaniu (w tym jeden rozkoszny przedszkolak...) str. 89 Tytuł: zapraszam na kawkę :D y To ku pamięci, bo widać że ktoś usilnie zmienia temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matu wraz z wylogowanymi pomarańczami zjadł troll temat wilkowi i to są fakty czarno na białym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matu wraz z wylogowanymi pomarańczami zjadł troll temat wilkowi i to są fakty czarno na białym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matu wraz z wylogowanymi pomarańczami zjadł troll temat wilkowi i to są fakty czarno na białym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matu wraz z wylogowanymi pomarańczami zjadł troll temat wilkowi i to są fakty czarno na białym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matu wraz z wylogowanymi pomarańczami zjadł troll temat wilkowi i to są fakty czarno na białym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matu wraz z wylogowanymi pomarańczami zjadł troll temat wilkowi i to są fakty czarno na białym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Want, przykro patrzeć, co Cię tu teraz spotyka, ale to norma tu (niech Cię pocieszy, że one/oni nie Ciebie upatrzyli personalnie, tylko tak mają). Nie zostało tu już wiele aktywnych kobiet, więc rzucą się na każdą jak hieny na żer. A jeszcze teraz ktoś posiadający portki potraktował Cię ciepło, to już w ogóle masz przerąbane ;) Atakowali/ły dosłownie każdą, która pisała regularnie, dłuższy czas z jakimś mężczyzną. A żeby twierdzić, że Widmo to Koke i cała reszta tych nicków, to trzeba się z głową na dupę pozamieniać :D Także to tego typu osoby :) Nie traktuj tego inaczej niż byś traktowała komentarze kogoś na oddziale zamkniętym ;) :P Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_kreska_ 2014.10.06 no prosze jak k/u/r/w/i/s/k/o esbeckie juz weszy I te jego metody komucha. Ide rozj***c temat w ktorym to cos pisze, bo mnie na wymioty zbiera jak to zywe gowno jest bez karne tutaj.  P.S. ja ci k***o nie odpuszcze pewnych rzeczy I nic ci nie da dzwonienie na paly. Zreszta pedrylu juz zglaszales mnie na psy, a ja nadal tu jestem. Tyle I nie waz sie frajerska k***o odpowiadac mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_kreska_ 2014.10.06 no prosze jak k/u/r/w/i/s/k/o esbeckie juz weszy I te jego metody komucha. Ide rozj***c temat w ktorym to cos pisze, bo mnie na wymioty zbiera jak to zywe gowno jest bez karne tutaj.  P.S. ja ci k***o nie odpuszcze pewnych rzeczy I nic ci nie da dzwonienie na paly. Zreszta pedrylu juz zglaszales mnie na psy, a ja nadal tu jestem. Tyle I nie waz sie frajerska k***o odpowiadac mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponieważ gęsina się leni... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@EVE 🖐️ Tak malo niebieskich to chyba na ERO jeszcze nie bylo:) Rozbawia mnie perspektywa ze w ktoryms momencie ci co hejtuja i trolluja zostana we wlasnym gronie:) A oni we wlasnym gronie smiertelnie sie nudza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie pomyślałeś że właśnie ci hejterzy najgorsi zostali??? Zawsze wszystko musicie przeinaczać? To min WY rozpiertoliliscie to forum. A ty Wilczy Nieodrodny wstydziłbyś się trzymając ten śmietnik pod taką nazwą na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.56 jeszcze dzisiaj twierdziliście że brakuje wam wilka. zdecyduj sie szmato wylogowana o co walczysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie było matu rozmawiali spokojnie, wrócił matu i jest chlew z pomarańczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę, dwa wpisy wyżej to Zwidek wyzywa od szmat. Brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WILK_1946 Zasady na WPNK takie same zero reakcji na wpisy z pomaranczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dwa wpisy wyżej to matu wyzywa facetów przebranych za kobiety od szmat. brawo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matu z niebieskiego udaje kulturalnego, a z orendża wyzywa kobiety od szmat jak słynny duch cafe aka janusze dusze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo, o której godzinie się zalogujesz na swój flagowy nick i pociśniesz gładką gadkę do zgromadzonych tłumnie osób? Nieszczęśniku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jestem od dawna na kafe 2015.02.07 matuzalem Zaprosiłes mnie kiedys na Twoo. O tym twoja zona to wie ? Brzydze sie takimi typami jak ty. Randek ci sie zachciewa ? Co taki facet od wiekow zonaty robi na takim portalu ? I ty sie wymadrzasz na erotycznym jak stary dobry wujek co udziela młodziezy porad. Wielki koneser rozmowy sie znalazl. Ale ty szambiarz jestes jak sam napisales. W pracy wielki chojrak, a w domu zonka pilnuje ? Mozesz nawet elaboraty madrosci tu wypisywac, dla mnie jestes zerem. Podejrzewam, ze gdybym to napisala twojej zonie to bys od jutra zostal bezdomny i ty piszesz o swojej godnosci ? Chyba ci sie pojecia p********ily..." x str. 5 Tytuł: ...podaruj sobie odrobine luksusu Autor:matuzalem0325

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jestem od dawna na kafe 2015.02.07 matuzalem Zaprosiłes mnie kiedys na Twoo. O tym twoja zona to wie ? Brzydze sie takimi typami jak ty. Randek ci sie zachciewa ? Co taki facet od wiekow zonaty robi na takim portalu ? I ty sie wymadrzasz na erotycznym jak stary dobry wujek co udziela młodziezy porad. Wielki koneser rozmowy sie znalazl. Ale ty szambiarz jestes jak sam napisales. W pracy wielki chojrak, a w domu zonka pilnuje ? Mozesz nawet elaboraty madrosci tu wypisywac, dla mnie jestes zerem. Podejrzewam, ze gdybym to napisala twojej zonie to bys od jutra zostal bezdomny i ty piszesz o swojej godnosci ? Chyba ci sie pojecia p********ily..." x str. 5 Tytuł: ...podaruj sobie odrobine luksusu Autor:matuzalem0325

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×