Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupaly 28.08.2015

Polecane posty

Gość gość
Młody i już tak zdemoralizowany :O ale dobrze sie czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Want Mialem kiedys marzenie dotyczace WPNK chcialem stworzyc miejsce gdzie tworzylyby sie autentyczne wiezy miedzyludzkie i rozmawialiabysmy z szacunkiem dla odmiennosci swoich pogladow na tematy zawarte we wstepie do WPNK ale moim zdaniem dopoki kafe nie zdecyduje sie na likwidacje pomaranczy nie wprowadzi zasady ze jedno IP jeden staly nick nie przyzna tworcom tematu narzedzi do zarzadzania tematem tak by mieli mozliwosc go ksztaltowac zgodnie ze swoja wlasna wizja jest to niestety niemozliwe. Dzisiaj tworca nie ma nawet mozliwosci /pilnowania porzadku na temacie bo jedynym narzedziem ktorym moze sie poslugiwac jest nie rozmawianie z tymi ktorzy nie akceptuja zasad jakimi chce sie kierowac na temacie. A to zdecydowanie zbyt malo zeby moc tworzyc tworcze ciekawe tematy:) Ale kluczowa jest tu postawa wlasciciela Kafe ktory musialby chwilowo zrezygnowac z pogoni za klikalnoscia za wszelka cene a skupic sie na jakosci uczestnikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćonawilczyca
Wilku proszę Cię zostań i odpowiedz czy mam u Ciebie szansę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćonawilczyca
Wilku moge zadzwonić nawet dzisiaj a kawa nawet jutro jak mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscondlawant
Want ty masz na serio faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wandzia co tydzień się zakochuje w innym bolcu:( teraz wybuch miłosci bo się stary adorator odezwał i tak wielka miłość że po randce wpada na f8 po kolejne bolce:D:D:D podziwiam cię Wandzia za brak sumienia:( widac że c***a tobą zawładneła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilku myślę, że rzeczywiście brak możliwośc***isania z goscia czy w ogóle bez logowania mogłaby załatwić problem. Wiadomo, że zdarzalyby się pewnie marginalnie sytuacje obrażania z niebieskich nicków, ale pewnie nie byłoby to takie męczące jak to, co obecnie dzieje się na ero. Naprawdę szkoda, że nie można tu normalnie pisać tym bardziej, że na Twoim temacie pojawiają się bardzo ciekawi i pozytywni ludzie, których z tego, co zauważyłam momentami po prostu wykańcza ten hejt lub spam. Nie każdy natomiast potrafi jak Ty nie zwracać uwagi i ignorować takich osobników ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
want to want me dziś Gość nieproszony - szkoda byłoby zamykać, czy szkoda żeby Pan Autor Wilk w nim nie pisał, bo uważa, że jest niepotrzebny?  xxx I jedno i drugie po trochu. Czasem tu zaglądałem i mam o Was pozytywne zdanie. Fajnie tu mieliście ale inni zazdrośni jak zwykle przeżyć nie mogli i jest to co akurat tu widać. Tak to przynajmniej wygląda dla kogoś kto stoi z boku i nie udziela się w temacie. A temat Wilka bez Wilka? Niby bez sensu. Ale tylko wtedy jeśli Wilk potrzebuje urlopu co może wyjść mu na dobre. Kto wie... Nie znam Wilka i nie miałem okazji zamienić z nim choćby jednego słowa. Ale uważam że jest tu potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk1946 2014.12.04 Wystarczyloby zebysmy wspolnie bez wzgledu na to kto kogo lubi albo nielubi postawili wlasciela Kafe przed wyborem albo banuje chamow po IP i daje takie narzedzia Tworcy Tematu albo zmieniamy forum W spolce gieldowej rzadzi kasa!! Wilk mial taki okres w zyciu ze byl dyrektorem w takiej spolce i ma wiecej kontaktow z tego okresu niz wam sie wydajeusmiech.gif Licza sie ci od studenta w gore a naprawde ci co pracuja a ich jest najwiecej wsrod tych 80% kulturalnych na ERO bo oni maja kase na zakup produktow i uslug tutaj oferowanych a na tym zarabia na wplywach z reklam wlasciciel Kafe i o tym z nim bede wlasnie rozmawialusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif Oo kasie i tylko kasie jak moze byc jej wiecej i jak chamy okradaja go z niejusmiech.gif Jestem juz umowionyusmiech.gif I chetnie sie zgodzili na to spotkanie w realuusmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Want Tu nie trzeba stawiac hipotez wiadomo jak wprowadzenie goscia wplynela na jakosc Kafe bo do 2012 r. nie bylo mozliwosc /pisania z goscia i Kafe bylo zupelnie innym miejscem oczywiscie nie idealnym ale podobno naprawde milym i tworczym. Wprowadzenie goscia motywowane pogonia za klikalnoscia za wszelka cene zniszczylo kafe i to nie jest moja opinia bo ja jestem krotko ale opinia tych ktorzy sa tu od lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Want by sobie z tym nie poradziła bo by nie mogła sobie słodzic z oranga i wysławiac się pod niebiosa jako to jest fajna i atrakcyjna:( tłusta baba z marnym cycem w avku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _widmo_
Want to want me -Czesc Gaduło. ;) -nawet przez chwile nie uwierzylem w te brednie na Twoj temat tworzone przez fobików. Zeby na podstawie samej rozmowy niezobowiazujacej w sieci kojarzyc pary i przypisywac samcowi seks z kobieta z ktora owy tylko rozmawia w normalnej atmosferze, to to jest poziom ponizej podstawowki. W realu sie nie spotkalem z czyms takim, a bywalem juz nawet w innych kulturach. Szkoda, ze gimbusow tutaj nie ma ( maja lepsze rozrywki) bo poziom tego portalu bylby o niebo lepszy. Serio, gimbusy wykazuja sie chociaz kreatywnoscia i fruna jak plomienny sztandar co wyklucza nude. Podziwiam Twoj zapal w celu tworzenia WPNK, ale po prostu duzo kobiet porzuca swoje niebieskie szaty nie wytrzymujac naporu fobików. Administracja kafe nie pomoze i jest dorzniecie tych co zostali. Jedynym plusem w budowaniu WPNK, moglaby byc kobieta ktora bylaby pewniakiem i z taka samiec cos zbuduje. Wszyscy ci wielcy i ci ktorzy cos osiagneli zawsze wspomagali sie kobietami. Na zasadzie ona szyja, on glowa w sensie mądra samiczka stosuje metode "kropla drazy skałe" i malymi krokami naprowadzi samczyka aby ten wspinal sie ku wladzy. Jednoczesnie przymykajac oko na jego potkniecia, bo kazdy bledy popelnia i liczy sie efekt koncowy ktory wienczy dzielo. To jest wyzsza jazda ktora wymaga odpowiednich ludzi do celow wyzszych jakkolwiek to brzmi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brednie lekomanie Widmo? poczytaj tematy wandy jak codziennie na temacie robiła laskę innemu durniu bez zycia, ojczyzny i przyjaciół:D:D Codziennie innego przepraszała i z innym chciała być:) teraz się niby bidulka w jeden dzień zakochała tylko po to by całą dobę tu spędzić w poszukiwaniu nowego bolczyka:D:D broń teraz chory socjopato swojej wybranki:) za dwa dni jak bedziesz ładnie pisał to o******** tobie i sierściuchowi na temacie:D ta ladacznica lubi publicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie, tylko bez nerw... gość się wczuł wziął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×