Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupaly 28.08.2015

Polecane posty

Gość gość
Ale się Kreska wkurwił. Spam za spamem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnica jest taka, że Widmo spamuje jakimiś cytatami z anonimowych gości (pewnie sam fałszywie pruł się z pomarańczy), a my cytujemy Widmo w oryginale :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sugeruje zglosci temat do usuniecia i spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_kreska_ 2014.10.16 P.S. lepiej zeby nie przyszlo ci do glowy chlopie trollowac mnie na temacie wilka, bo nie ukrywam dojdzie do zniszczenia tematow gdzie ponoc masz tak wybitnych rozmowcow. Tak wiec miej to na uwadze I twoja pomoc z pomarancza. hehe Bo obaj wiemy, ze ja oddaje ciosy zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale sie matuzalem0325 wКurwił, sam siebie pogrąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matu po co wklejasz to gównо, kafe już nie takie numery widziało spamerku :d xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_kreska_ 2014.10.13 No przeciez wyzej napisalem przekaz dla frajerskich pal twojego pokroju gosciu. Jestes glupi, gluchy, czy masz daŁna, ze nie rozumiesz tego iz ja wiem co w glowach ludziom moze siedziec. A kobieca psyche juz dawno rozlozylem na czesc****erwsze. Uchyle ci rabka tajemnicy nawet I rzekne -emocjonalnie, psychicznie kazda kobieta bez wyjatku dopusci sie zdrady. Ide I nawet nie chce ogladac twoich wypocin, bo mnie nudzisz kaszalocie I nie potrafisz mnie zaskoczyc. I blagam nie odpisuj mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można tyrać i spamować capa matu, a i tak winny jest widmo. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_kreska_ 2014.10.13 I o to biega aby zniszczyc cie psychicznie gosciu. haha kilka slow konkluzyyjjy wywolalo w tobie poczatek destrukcji I to jest piekne. Zrozum osla lako, ze jak ci nie odpowiada dany kanal w TV. to wystarczy przelaczyc na inny. Czytaj: jezeli cos ci nie opdowiada na danym watku, to przenies sie na inny (i niech kto inny meczy sie z toba) lub zaloz wlasny temat w ktorym odnajdziesz sie. A za mna nie laz, bo nic nie zrozumiesz z moich przekazow pomimo, ze zanizylem poziom jak tylko to mozliwe. Krotko mowiac: tam skad ja wrocilem, to ty nawet jeszcze nie idziesz I watpliwe jest czy nawet sprobujesz kiedykolwiek. I powiem wprost: nie warto zadawac sie ze mna. Rozumiesz juz czy nie rozumiesz ? Znasz j.angielski ? Uciekaj stad migiem, bo do d**y nakopie I osmiesze totalnie przed publicznoscia. haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_kreska_ 2014.09.10 nie, nie znamy sie, nigdy nie rozmawialismy w realu. Jedynie mijalem Cie I tyle. Nie pochodze z Twoich stron, jedynie cos tam zalatwialem. Zreszta, pomysl po co mialbym mowic ze znam kogos z widzenia, a pozniej podczas ewentualnej weryfikacji sam bym sie wkopal. Pomyslalem, ze fajnie kogos z widzenia z reala spotkac w necie. Ale Ty to odebralas podejrzliwie. Dobra wystarcy. ide. OOOO Oczywiścia to manipulacja Widma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WILK_1946 dziś @Want Zyje ale nie ma czasu ani checi do zajmowania sie WPNK. Ale sam jestem ciekawy czy znajdzie sie grupa osob ktore chcialaby czasami sobie pogadac wedlug zasad WPNK. Jak beda przestrzegac zasad WPNK ja nie jestem potrzebny. Jesli nie bedzie takiej grupy osob zamkne WPNK i zglosze do usuniecia do czasu az bede mial czas i chec ja prowadzic xxxxxxx Obserwuję czasem Wasz temat i myślę że szkoda by było.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lata matu lata udaje frajera, jak mu zарiеrdоlе to sie nie pozbiera. hej matu z kurеwskiеgо rodu gdyby nie moja knażka to byś umarł z głodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_kreska_ 2014.09.14 Nie dotykam gowna, poniewaz to dla cweli zarezerwowane. Topiki pewne mam ochote spalic, ale poobserwuje jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk1946 2014.09.15 do Slodko Winna Na koniec sprawa Twojego trollowania na Moim temacie pod nickiem Gracja Wariacja, poniżej zamieszczam cytaty z Twoich wpisów żeby każdy sam mógł Sobie wyrobić o nich opinie jak już dzisiaj mamy taki dzień szczerości do bóluusmiech.gif 1. Gracja wariacja wczoraj I podobno owłosienie na piętach 2. Gracja wariacja wczoraj Zakazy, nakazy, a i tak go olewają. Ale podobno już chwilę siedzi na tym forum , tak? 3. Gracja wariacja wczoraj Wspólnota kojarzy mi się z jakimś haremem. Gdzie Ty jesteś Guru. Ustalasz zasady, wydajesz rozkazy.Musisz idealnie oddziaływać na swoich "podopiecznych sługusów" skoro się na to godzą. Czyżby jakieś "chwyty intelektualne" , a może spotykasz się z każdym w świecie rzeczywistym i tak mu/ jej rozum przetrzepiesz, że idą za Tobą, lgną jak ćma do żarówy? Duch, klimat, co to jest dla Ciebie? Jakie towarzystwo taka impreza, jaki Wódz taka cała Bacówka. To że chciałaś Sobie zbudować legendę nie uprawnia Cię do trollowania na Moim temacie. Masz swoje projekty rób je na własny rachunek nie obrażając nikogo. Oczekuję że Mnie za to trollowanie przeprosisz i obiecasz publicznie że już nigdy więcej się to nie powtórzy ani względem Mnie ani żadnej z osób na ERO które lubię i szanuję na ERO bo nie jesteśmy pionkami w Twojej grze tylko żywymi ludźmi ze swoimi uczuciami i masz obowiązek nasz szanować bo net to taka sama przestrzeń jak każda inna. I musisz w końcu zdecydować jesteś trollem i fałszywą kobietą która podszywając się pod inne nicki robi co się jej podoba nie zważając czy komuś sprawia przykrość czy go rani. Czy też jesteś otwartą i szczerą dbającą o uczucia innych twórczynią ciekawego tematu. Bo tymi dwoma osobami jednocześnie nie możesz być przynajmniej dla Mnie ale uważam że wyrażam opinie większości tych którzy Cie poznali, zaufali Ci i obdarzyli sympatia i wsparciem. Czekam na Twoje publiczne przeprosiny i jasną deklarację że to się już nie powtórzy ani jeśli chodzi o trollowania i wprowadzanie ludzi w błąd pod zmienionym nickiem do końca dzisiejszego dnia czy nocy jak wolisz. Nie posłuchasz tej grzecznej Góralskiej prośby która daje Ci szanse na odzyskanie naszego zaufania i odzyskanie naszej sympatii to będziesz dla Mnie wrogiem na Ero i to takim samym oszustem jak facet podszywający się po nickiem Maria348. a jak go traktuje to możesz sprawdzić. Bo możesz narobić więcej szkód od niego ze względu na swój talent który lepiej wykorzystaj do zarabiania pieniędzy pisząc książki erotyczne a nie testuj go na żywych ludziach Słodko Winna naprawdę dałaś d**y na całej lini nadużyłaś zaufania wielu ludzi i masz ostatnia szansę żeby to naprawić!!! A dlatego Ty jestes oskarżana o łamanie serc ??? 1. Bo inne kobiety albo nie posuwają się w swoich flitach erotycznych tak daleko 2. A jak się posuwają to szczerze na maila przed rozpoczęciem takiego flirtu informują o jego zasadach i na co może a na co nie może liczyć mężczyzna w realu i necie 3. Albo nie posiadają twojego talentu do tak sugestywnego flirtu i sexu netowego więc nie są groźne dla nikogo I piszę to wszystko śmiertelnie poważnie bo My Górale Bieszczadzcy nigdy w sprawach prawdziwej miłości i złamanych serc nie żartujemy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_kreska_ 2014.09.15 Autorko jak sie czujesz ? ale wiesz co zabraklo dobrej taktyki w tym dzialaniu ktore przeprowadzilas pod innym nickiem. Ale i tak dobry wystep. Jezeli ja mialbym Ci podpowiedziec cos, to nigdy, ale przenigdy nie przyznawaj sie do niczego. Nawet jezeli ktos zlapie Cie za reke, to mow ze nie Twoja, ze Twoja byla ladniejsza. Przyznawanie sie zapewnia zawsze kare, a odwrotnosc daje mozliwosc czmychniecia niczym lisica. Oczywiscie to tylko moja luzna mysl, bo nie jest moim celem demoralizowac kogos. To tylko info turystyczne. Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_kreska_ 2014.09.16 nie siebie probuje karac, kobieta potrafi miesiacami wytrzymac bez seksu ktory dla kobiety jest tzw.karta przetargowa. Kobieta dozujac, udostepniajac swoja c`i`p`e samcowi steruje nim, manipuluje aby wywierac wplyw na nim. To dlatego zawodowe k`u`r`w`y sa tak znienawidzone przez reszte kobiet, poniewaz samiec ma alternatywe udajac sie do prostytuty I juz za sto peelenow ma seks o jakim marzy. A jego partnerka stala juz nie ma nad nim wladzy, bo na nic zda sie zamek na jej c`i`p`e. haha (ale o tym sie nie mowi glosno, bo to taaakie niepasujace pod rameczki spoleczne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_kreska_ 2014.09.17 @matuzalem -zupelnie czym innym sie roznimy, ale taka kůŕwa jak ty pozbawiona honoru tego nie zrozumie. haha nie odpisuj mi. V Gosciu pajacyku na gumce od majtek, twoja reakcja utwierdza mnie w przekonaniu, iz robicie sobie wzajemnie laske z matuzalem. haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_kreska_ 2014.09.18 @lubie kiedy -udowodnij, iz to nie frida wyzywa Autorke I mnie rowna z ziemia jako pomaranczowa gosc. Przegladalem wasza aktywnosc I wyglada na to, ze kawal czasu temu juz bylyscie w dobrej komitywie, wiec sadze ze nie jestes obiektywna z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_kreska_ 2014.09.19 oj trolle ja bym wam dal popalic w innych warunkach...[cenzura piiiiiii] tekstami wykozaczonymi ktore nabylem od moich kumpli dresow po wyrokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_kreska_ 2014.09.25 Przychodzi mala dziewczynka do sklepu zoologicznego I mowi: -Poprosze tego czarnego kroliczka. -A nie ladniejszy ten bialy ? -Prosze pana, mojego pytona to wali jakiego on bedzie koloru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_kreska_ 2014.09.25 test: -Mamusiu, mamusiu moge ciasteczko ? -Alez oczywiscie synku wez sobie, leza na blacie. -Mamusiu, mamusiu ale ja nie mam raczek. -Nie ma raczek, nie ma ciasteczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_kreska_ 2014.09.25 Co to jest: -ma 30 cm. jest sztywne I sprawia, ze kobiety krzycza ? -Martwy noworodek V Co to jest ? cztery lapy I ludzka reka ? - zadowolony rotweiler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_kreska_ 2014.09.26 Twoim Towarzyszom I towarzyszkom zdarza sie mnie prowokowac, wiec powinni sie liczyc z tym, ze moga pojawic sie u nich lzy. Wiadomym jest, ze w potyczce ze mna moga doznac obrazen a nawet trwalych rys na psychice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dawaj więcej komentarzy kreski,Zajebiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość want to want me
Gość nieproszony - szkoda byłoby zamykać, czy szkoda żeby Pan Autor Wilk w nim nie pisał, bo uważa, że jest niepotrzebny? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilku, ja jestem chętna nadal być we wspólnocie :-) a Ty jesteś moim zdaniem potrzebny, chociażby do utrzymania porządku :-D Poczytałam ostatnio Wasze stare tematy i widzę że tu kiedyś naprawdę było fajnie, normalnie. Gdyby teraz tak mogło znowu być aż chciałoby się pisać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×