Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fikuMikuu

Straciłam już wszelką nadzieje na Bruneta

Polecane posty

Gość gość
to c***j ci w doope

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak już przestane wyglądać jak menel to strace zainteresowanie. w każdym razie było miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może wolisz złodziei i bandytów. bo ponoć wyglądam też jak bandyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki troche zabidzony i wychudzony. wychudzony bandyta menel. widywałem brzydszych od siebie z fajnymi laskami. może to przez te blizne? jak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możliwe, że odrzuca kobiety moje podobieństwo do pewnego aktora który zmarł na raka. w dodatku wyglądam strasznie staro. na 40 lat. ile to sie człowiek może dowiedzieć nawet nie pytając o takie rzeczy od obcych ludzi. patrick shwayze sie ten aktor nazywał. pewnie podobieństwo jest tylko w jakichś cechach charakterystycznych ale całokształt jest gorszy. w końcu nie każdemu nieznajome kobiety nie pytane opowiadają jaki jest stary i brzydki. masz jakąś teorie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musze być naprawde ochydny wiesz? siadasz sobie w samolocie obok kogos i sie dowiadujesz, że wygladasz strasznie staro. tak na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja nie chce nikogo niczym zainteresowyować. chciałbym tylko żeby ludzie zachwywali swoje wrażenia dla siebie. czy ja każdemu grubasowi wytykam jaki jest gruby? albo grubasce? aleee pani jest grubaaaa. musiała pani dużo jeśc. dzień dobry:) jest pani podobna do tej aktorki nooo. marlin monroe 4 doby po śmierci jak opuchła i zaczeła śmierdzieć, dowidzenia. milo było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym nie jestem jakoś wyjątkowo szpetny jak człowiek słoń powiedzmy. otaczają mnie ludzie bardziej rzucający sie w oczy i nikt im jakoś nie piertoli: ale ma pan krzywego nochala. albo pejsy do ziemi. a mnie koorfa ciągle jakieś nie pytane kooorfy opowiadają o swoich wrażeniach jakby była to najważniejsza dla mnie i dla nich rzecz pod słońcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczynamnie to wkoorfiać. nie interesuje mnie co o mnie myśli dzifka tylko ile bierze od godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tobie sie tak przedstawiłem żeby ci opisać co mnie spotyka i zapytać o przyczyny. bo to jeden menel jest na świecie? jakoś nigdy nie widziałem żeby mu wszyscy opowiadali o tym jak wygląda. albo że jest niewiearygodnie stary bo wygląda na 35 albo 40 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co mam sie publicznie popłakac czy ją udusić? o co tu chodzi? ile razy jeszcze spotkają mnie takie szczere wyznania miłosne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie mnie za kretyna?to jakiś eksperyment? pewnie bacznie śledzi jego prrzebieg banda skretyniałych studentów, których jak dorwe to pozabijam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymarzony
charakter bruneta? nie wiem o co ci chodzi, ale stwierdzam że nie jesteś mnie warta, do widzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może koorfa miałem wyskoczyć z tego samolotu w locie?!:D polski terrorysta porywa samolot i otwiera właz w locie po czym wyrzuca przez niego najepaną kretynke z cyckami na wierzchu!!! to byłby news.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie to chyba ten ostatni scenariusz odpada ze względu na niechybną śmierć wszystkich pasażerów łącznie z elementem inicjującym w każdym razie odkoorfta sie od mojego menelstwa i starczego wieku wreszcie bo mnie to nie rusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio wam tak wyszło ze sie tym załame? to chyba macie problemy z analizą danych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze że nie oglądam tv bo pewnie na koniec każdej prognozy pogody ostrzegaja kiedy będę sie poruszał ulicami i gdzie oraz z jaką prędkością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj w na obszarze północnej polski przewidujemy niewiarygonie starego menela wyglądającego na 35 lat. menel bedzie poruszał sie z prędkością pięciu kilometrów na godzine w kierunku południowo wschodnim w godzinach porannych. prosze wziąśc ze sobą torebki na wymiociny i koleżanki do dzielenia sie uwagami i wytykania palcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i skończcie już robic cyrki z ta dziewczyną. nie obchodzi mnie ona. możecie ją nawet udusić. zwisa mi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na reszte waszych kooref też mam wyjepane. wyrównałbym nalezności dla nich bo nie lubie być nikomu nic winien ale ze troche przez was też straciłem to jestesmy kwita. nie podsyłacie mi więcej żadnych dzifek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość26
"Nie mam ochoty na rozmowę z Tobą. Nie lubię jak obcy facet zwierza mi się z jakis dziwnych rzeczy, dałam ci do zrozumienia że to nei temat na tego typu rozmowy. " x tylko że nikt nie ma ochoty na rozmowę ze mną i nie mam się komu zwierzać, sama się tutaj zwierzasz, uznałem że jesteś inteligentna to możesz mi coś podpowiedzieć na przykład komu mam się zwierzać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FM to rozwydrzona suka ktora sama nie wie czego chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto by chcial takiego maszkarona jakim jestes buhahabuahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tylko że nikt nie ma ochoty na rozmowę ze mną i nie mam się komu zwierzać, sama się tutaj zwierzasz, uznałem że jesteś inteligentna to możesz mi coś podpowiedzieć na przykład komu mam się zwierzać ? " Psychologowi? Albo komuś kto cie zrozumie (w podobnej sytuacji co ty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość26
fiku możesz mi polecić jakąś książkę którą każdy facet powinien przeczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, nie jestem facetem. Doradzę ci czego nei czytać - "50 twarzy Greya". Faceci czytają taki bzdety i potem zachowują się jak idioci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd ty niby wiesz jak zachowują się faceci skoro wszyscy omijają cię szerokim łukiem? Z wpisów na kafeterii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×