Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy mając dziecko nie można brać ślubu w białej sukni ?

Polecane posty

Gość gość
Ja miałam białą piękną suknie i stroik na głowie z kwiatów pomarańczy , slub brany w Salerno. Ale ja byłam w prawie bo byłam dziewicą do ślubu , wycieruchy nie mają prawa zakładać do kościelnego ślubu bieli. Jest to przywilej dziewcząt ktore zachowały czystość do ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wole dziewczyne, ktora miala juz przede mna zwiazek lub zwiazki, wie czego chce i decyduje sie swiadomie i dojrzale na slub ze mna. Decydujac sie uczciwie i z milosci na malzenstwo i slub koscielny zasluguje sie na biala suknie. To nie jest wskaznik dziewictwa, tylko szczerosci. Co powiecie o dziewczynie ktora szczycac sie "dziewictwem" wiele juz wyprobowala i przezyla, oszukuje swojego partnera i wychodzi za maz tylko z wyrachowania, "bo tak wypada", aby nie zostac stara panna - i tylko czeka aby gdy tylko zalozy obraczke, pokazac partnerowi do czego tak naprawde jest (do placenia i utrzymywania) i co dla niej znaczy (nic).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoj dzien twoja suknia i twoj wybrany kolor... Durnie pisza glupoty o dziewicach teraz dziewice wtym wierku to maja czlonka w d... zamiast w c....... I taka jest dziewica na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 15 : 50 , o co Ci chodzi ? jak mam dziecko to nie mogę wziąć ślubu kościelnego czy co ?? Jeśli się ochrzczę i przyjmę sakramenty to wcale gorsza od Ciebie nie jestem . A ty taka niewinna czystość do ślubu zachowałaś ? Bo masturbacja i środki antykoncepcyjne też są grzechem , tak się trzymasz nauk ? Najłatwiej błędy komuś wytknąć ale u siebie się ich nie widzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopóki nie ma się dziecka to można się rżnąć na potęgę , i do ślubu idzie się w białej sukni , koleżanka z brzuchem brała ślub a matka katoliczka 3 razy dziennie w kościele , ona tak samo , nawet welon miała . Widocznie jak dziecka nie ma na świecie taka kobieta uznawana jest za czystą i niewinną ale jest lepsza niż ta co już urodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, bo kobiety lubią uchodzić za czyste, wiecznie dziewice, szanujące sie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie mozesz miec tyle dzieci ile liczy druzyna pilkarska. wszyscy jestemy grzesznikami i nie mam zamiaru ci dyktowac koloru sukni czy nalozenia welonu. chcesz brac slub cywilny prosze bardzo, nawet w bezie mozesz przyjsc. tylko jak wspominasz o slubie koscielnym to mam wrazenie, ze w ogole nie wiesz na czym on polega. wzielabys, ale nie masz sakramentow, pozniej ze twoja kuzynka nie chodzi do kosciola, swiadkowa nie bedzie, wiec wolisz slub cywilny. co to w ogole za argumenty? jesli jestes wierzaca, bierzesz sie za wszystko jak nalezy albo szkoda czasu na ten cyrk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia44
Nie słuchaj bredni, co Ci inni mówią inni .2 tygodnie wstecz byłam na weselu.Babka 28 lat dwoje dzieci dopiero teraz zdecydowali się na ślub.Ubrana w białej, długiej sukni z trenem, welon z tyłu upięty i tak poszła do ślubu.To jest Twój dzień i masz prawo wyboru.Skończyły sie czasy dla plotusnic i wsiowych baranic.Wszystkiego dobrego na nowej drodze Ci życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×