Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baron pancerny

Trzeba przywrocic dawny porzadek. Facet poluje na mamuta, kobieta pali ognisko.

Polecane posty

Gość gość
baron jesteś tak niepewny swojej orientacji, że boisz się małżeństw gejowskich? a co przyjdzie do ciebie gej z pierścionkiem zaręczynowym i ulegniesz? dużo takich propozycji masz ze się czujesz molestowany. Zobaczysz ptaszka i boisz się że ci się spodoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do szkoly specjalnej chodzilem ruro bardaszana no to widać , że jesteś na poziomie "szkoły życia", czyli podetrzyj się po sr..u, jak kupić mleko w sklepie, jak przejść przez ulicę. Może jakiś prostszy temat wybierz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że zabranie przemoca dziecka od kochającej matki taaaa, domy dziecka pełne sa dzieci zabranych kochającym matkom....tak k...kochającym , że nic tylko się na nich wzorować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taninka
Baronie imponujesz mi coraz bardziej jestem pod wrażeniem :) Twoja żona musi być szczęsciarą :) Rzadko można dziś spotkać mężczyznę z zasadami na poziomie cieszę się że jeszcze tacy są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tej żonce współczuję...w życiu nie pozwoliłabym facetowi wejść mi na głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taninka
Baronie gdzie Twoja żona Cię spotkała? Gdzie można poderwać takich jak ty? ;) Już myślałam że naprawdę nie ma na świecie prawdziwych mężczyzn z zasadami a tu proszę proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja żona musi być szczęsciarą biedna kobieta małych potrzeb, ale co kto lubi. Ja tam nie chciałabym faceta, który uwielbia pouczać i moralizować ludzi, zobaczysz jaki upierdliwy i przykry dziad będzie z niego na starość. nie chciałabym też faceta, który na forum wyciąga szczegóły nocy poślubnej, dobrze że pozycji nie opisał. Słabe to jak na faceta, męża i ojca, kiedyś to zrozumiesz dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baronie gdzie Twoja żona Cię spotkała? jak odpisze ze na skwerze w Pacanowie to będziesz tam stała jak prostytutka do emerytury licząc , że drugi taki przyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego od razu ze skrajności w skrajność? Kura domowa lub karierowiczka? A może warto znaleźć złoty środek, tj. kobieta pracuje po 4-6 godzin dziennie lub wykonuje zlecenia i trochę więcej zajmuje się domem i dziećmi , a mąż po pracy zajmuje się domem i dzieckiem? To chyba sprawiedliwy układ? Mi taki układ na razie się sprawdza, rozwijam się i mam czas na wiele rzeczy, POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ gość dziś w życiu nie pozwoliłabym facetowi wejść mi na głowę. x Kolejny przykład słownictwa nowomowy. Wejść na głowę. A nie przyszło Ci do tej "głowy", że w małżeństwie wcale nie chodzi o wchodzenie na głowę? Małżeństwo jest jak statek na falach życia. Każdy statek ma jednego tylko kapitana. Mądry kapitan podejmuje mądre decyzje i zawsze słucha jeśli zastępca ma coś ważnego do powiedzenia i wprowadza korekty kursu. Czemu statek ma jednego kapitana? Bo jakby miał dwóch kapitanów albo od razu dziesięciu, to każdy kapitan mógłby wydawać swoje decyzje, często sprzeczne z decyzjami innych kapitanów. Taki statek nigdzie by nie dopłynął. I o to chodzi masonerii. Żeby małżeństwa nigdzie nie dopłynęły. Żeby je rozbijać! Dlatego tak wściekle uderzają w kobiety, kreując medialne obrazy niezależnych zawsze szczupłych bizneswoman. Niestety, jakże wiele kobiet ulega tej indoktrynacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie małżeństwo to wspólne decyzje bez żadnego kapitanowania żaden facet nie będzie za mnie podejmował życiowych decyzji. żaden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baron pancerny
@ gość dziś "dla mnie małżeństwo to wspólne decyzje bez żadnego kapitanowania" x Czysta definicja malzenstwa gender. Maz i zona sa unisex i nawet ich decyzje sa tez unisex. Jednakowosc. xx xx "żaden facet nie będzie za mnie podejmował życiowych decyzji. żaden." x Dlatego nadal jestes samotna albo po rozwodzie albo masz meza pantoflarza. Unijny standard malzenstwa gender.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:40 mam partnera, z którym potrafię rozmawiać, argumentować i wspólnie podejmować najbardziej właściwe decyzje :) małżeństwo to nie "dowództwo i poddani" i basta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ gość dziś "mam partnera, z którym potrafię rozmawiać, argumentować i wspólnie podejmować najbardziej właściwe decyzje" x Kolejny przykład durnej nowomowy: mam partnera, mam partnerkę, partnerzy, związki partnerskie, itd. Ludzie, partnera to można mieć co najwyżej do tańca. Kiedyś kobieta/dziewczyna miała: - chłopaka; - narzeczonego; - męża. Dziś ma partnera. Ch*j wie co to ma oznaczać. Kochanek na boku? Kobieto, Ty nawet nie widzisz jak bardzo masz wyprany mózg. Nie obraź się za te słowa. Przysięgam, że nie chcę Cie obrazić. Ja po prostu stwierdzam fakt - masz wyprany mózg. Wyprany z normalności, a zamiast niej wtłoczono Ci ideologię gender. Wszyscy równi, wszyscy jednakowi, wszyscy unisex, on i ona to partnerzy. Żyjesz tą nowomodą. żyjesz nowomową, oddychasz nią, a najgorsze, że uwierzyłaś, że wykreowane przez media spaczone postawy są normalnością. Otóż nie są normalnością. Nigdy nie były. I nigdy nie będą. Ja o swojej kochanej żonce nigdy bym nie powiedział partnerka. Ona mnie też nie nazywa partnerem. Tylko, że my jesteśmy normalni. Jesteśmy mężem i żoną. Żyjemy w normalnym sakramentalnym związku małżeńskim, złożyliśmy sobie przysięgę wierności małżeńskiej, przyjęliśmy z miłością dzieciątko dane przez Boga, zamierzamy je dobrze wychować, itd. Tak, tak, wiem... wg Ciebie dziecko to zbędny balast do kariery. To idź i karieruj się nadal. Może dobrze, że żadne dziecko nie będzie miało takiej matki jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój mózg jest wyprany, bo nie zgadzam się na to, by facet podejmował za mnie decyzje? mój mózg jest wyprany, bo nigdy nie chciałam dzieci, jeszcze nim termin "gender" stał się popularny? mój mózg jest wyprany, bo chcę czerpać przyjemność z życia, które jest krótkie, nauczyć się wielu rzeczy, być może czegoś dokonać? to ja bez problemu mogę mieć tak wyprany mózg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z innej beczki autorze - dlaczego , przy całym swoim uwielbieniu dla podziału ról na damskie - męskie oczekiwałeś ,że twoja zona miałaby wrzucać / zrzucać węgiel ?:) kobieta przy węglu ? dżender jak cholera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazula
Mądra kobieta wybierze sobie na męża mądrego mężczyznę i nie będzie się musiała bać ,że kiedykolwiek on podejmie niewłaściwą decyzję, a nawet gdyby kiedyś się pomylil to mądry facet jest również odpowiedzialny ,a kobieta ma spokój. Głupie baby biorą na męża głupca i jeszcze muszą pomagać mu myśleć bo bidaczek sam nie zdolny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponadto jako inżynier lotnictwa masz dość słabą wiedzę z zakresu spraw typowo męskich - jak choćby wybudowanie domu a nowoczesnych technikach ogrzewania nie wspomnę- choć podstawowa wiedza na ten temat aż sie wylewa z netu . . Czy nie jest po prostu tak ,że podejmujesz decyzje , które sa po prostu łatwiejsze - dla ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie on oczekiwał, że jego anty-unisexowa żonka będzie nosić węgiel? allium, masz linka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co robi mądry kapitan jeśli jednak okaże się ,ze podjął niewłaściwą decyzję ? czy nie powinien sam ponieść jej konsekwencji a nie rozkładać jej na cały dom ? Bycie kapitanem to nie tylko prawo decydowania ale również obowiązek ponoszenia konsekwencji tych decyzji . A jak wiadomo - nikt nie ma monopolu na zawsze dobre decyzje ---więc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ allium dziś z innej beczki autorze - dlaczego , przy całym swoim uwielbieniu dla podziału ról na damskie - męskie oczekiwałeś ,że twoja zona miałaby wrzucać / zrzucać węgiel ?usmiech.gif kobieta przy węglu ? dżender jak cholera x Nie ja oczekiwałem tylko wcześniej mieszkałem w domu, takim opalanym węglem i wiem jak to się odbywa. Rano jest nienagrzane. Facet skoro świt rusza do pracy. Pracująca w domu kobieta może pozwolić sobie na luksus pospania nieco dłużej lecz w końcu kiedyś wstanie i stwierdzi, że jest zwyczajnie zimno w chałupie. Trzeba coś zrobić, żeby było ciepło. Co? Ano napalić. Facet tego nie zrobi, bo od kilku godzin jest poza domem. Krasnoludki też raczej nie napalą. Wniosek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiałem się zimy i nie chciałem skazywać mojej kochanej żoneczki na palenie w piecu w domu, wrzucanie węgla, itd. Niby można zainstalować ogrzewanie olejowe ale dość chłodne--- proszę bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głosuję na KORWiNa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Allium zarżnęłaś autora znowu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego , przy całym swoim uwielbieniu dla podziału ról na damskie - męskie oczekiwałeś ,że twoja zona miałaby wrzucać / zrzucać węgiel ? X i nie chciałem skazywać mojej kochanej żoneczki na palenie w piecu X Gdzie on oczekiwał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ allium dziś i co robi mądry kapitan jeśli jednak okaże się ,ze podjął niewłaściwą decyzję ? x Po pierwsze, dlaczego zakładasz, że moja decyzja była niewłaściwa? Po drugie, czy wiesz jakie były uwarunkowania finansowe? Masz pojęcie ile kosztuje kupno domu i jego wyremontowanie łącznie ze miana całego systemu ogrzewania? Po trzecie wreszcie, ogrzewanie olejowe jest zimne. Spalanie oleju jest w miarę normalne max. do temp. 20 stopni. Próba ustawienia ogrzewania powyżej tej temperatury pociąga za sobą nieproporcjonalnie wielki wzrost kosztów. Ogrzewanie porządne porządne przy srogiej zimie i małym dziecku to już katastrofalne skutki finansowe. Pisałem, że godnie zarabiam, a nie, że jestem milionerem. Jak widzisz zanim podjąłem decyzję dokonałem gruntownego rozeznania zarówno wtórnego rynku nieruchomości jak i prognozowanych kosztów ogrzewania. Podjąłem decyzję taką jaką podjąłem. Wybacz allium ale nie przywykłem tłumaczyć się swoich decyzji przed osobami trzecimi. Mimo to nakreśliłem Ci z grubsza jak wyglądał proces decyzyjny, abyś miała wyobrażenie, jak wygląda podejmowanie normalnej decyzji w normalnej rodzinie. Żonka ma trzypokojowe mieszkanie z balkonem. Wiem, że marzyła o domku ale na razie jest, jak jest. Aby choć częściowo zaspokoić Jej marzenia dotyczące własnego ogródeczka, to rozglądam się za działką ogrodniczą i ewentualnie domkiem letniskowym na jej terenie. Jest sporo ofert więc i jest w czym wybierać. Może jeszcze nie dziś kupię ale może na przyszły rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko, że my jesteśmy normalni. cóz za poczucie humoru panie baronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pojęcie :) a pisząc o nieodpowiednich decyzjach nie odnosiłam sie do konkretnych twoich decyzji ale do całokształtu twoich wypowiedzi o byciu kapitanem . I tak jak pisałam - nikt nie ma monopolu na zawsze dobre decyzje - ty też , choć chyba nie dopuszczasz do siebie takiej możliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ogrzewanie olejowe w rankingu kosztów idzie chyba w jednej parze tylko z ogrzewaniem elektrycznym Czyli najdroższe . Twoje rozpoznanie jest więc delikatnie mówiąc mocno wybiórcze skoro nie poznałeś innych możliwości przed podjęciem decyzji. Być może twojej żonie imponuje twoje przekonanie o własnych racjach ale ma ono dość kruche podstawy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×