Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Matka mojego partnera nie zdodziła się na nocleg...

Polecane posty

Gość gość

Oboje z partnerem jesteśmy po rozwodach. Ja mieszkam z córką z małym mieszkaniu, On był zmuszony wrócić do dwu pokojowego mieszkania matki, byłą żona opóźnia spłatę mieszkania jak może... Partner często nocuje u mnie, mój pokój jest przechodni i to trochę krępujące dla dorosłej córki. W weekend zaplanowaliśmy wspólny wieczór u niego i chciał, żebym została na noc. Jego matka powiedziała, że nic do mnie nie ma...mogę przychodzić w ciągu dnia,ale bez noclegów. Zabolało mnie to, bo mam swoje mieszkanie od 20 lat i nigdy nie chciałabym mieszkać u kogoś, tu chodziło o jednorazowy nocleg. Rozumiem,że to jej mieszkanie,ale powinna też zrozumieć nas,mamy po 45 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie matka partnra jest co najmniej dziwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może boi się opinii sąsiadów, syn po rozwodzie i nowa baba nocuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postaw się w jej sytuacji. Dla CIebie obecność córki jest krępująca, a co ma powiedzieć matka której syn bzyka laskę za ścianą? http://www.walkonvogue.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potraktowała cię jak gówniarę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obecność córki nie jest krępująca, tylko to, że idąc do kuchni musi przejść przez mój pokój... Tak-moralność pani Dulskiej, udajmy, że osoby po 40-tce piją kawkę w pokoju i dyskutują... seksu zero, bo jak tak można, a nocleg miał być jednorazowy-żadna norma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. W weekend zaplanowaliśmy wspólny wieczór u niego i chciał, żebym została na noc. x jak to u niego ? skoro mieszka u matki to zaplanował wspólny wieczór w mieszkaniu matki . A że matka sie nie zgodziła ? co w tym dziwnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niczego nie udawajmy ale pieprzmy sie mieszkaniach obcych ludzi .... jacyż jesteśmy wyluzowani ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry, pieprzymy się tam gdzie mamy ochotę,a Ty tylko u siebie w domu pod kołderką? Jakież Twoje życie erotyczne musi być zachowawcze... Nocleg nie równa się seks... Czasem jest potrzeba przegadania tematu, przytulenia się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alium to stara k****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobita wstydzi się sąsiadów i moze boi byłej synowej, jak napisałaś moralność dulskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stara ku...??? super podejscie do tematu, wspolczuje autorce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby miał możliwości finansowe wynająć zrobiłby to :( Płaci 800zl alimentów, dodatkowo po ponosi połowę kosztów wyjazdu dziecka na obozy czy dodatkowe zakupy,a ex opóźnia spłatę mieszkania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w szoku. Właścicielce mieszkania nie pasowało nocować obcą osobę i narażać się na skrępowanie jej obecnością. Co w tym dziwnego? Autorko masz 40 lat, a zachowujesz się jak 4 latka. Pretensje to mniej do siebie. Brak wychowania i szacunku dla matki twojego niesamodzielnego "chłopaka" nie wróży dobrze na przyszłość. Czy będziesz szczęśliwa z kimś, kto mieszka z mamusią i już jedna kobieta mu podziękowała. Jego matka może mieć złe doświadczenia i nie chce uczestniczyć w życiu uczuciowym syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak łatwo oceniać innych...akurat pani ex nie podziękowała, a on jej. To On zostawił pani i dziecku mieszkanie,a owa pani spłaca mojego partnera. Jestem z nim szczęśliwa i to jest najważniejsze, za odpowiedzi dziękuję... Mam swoje mieszkanie i tj najważniejsze,a partner z czasem też kupi :) z mamusia partnera jestem w dobrych kontaktach, także jak na 4 latke jest ok :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie trochę śmieszne żeby 45 letnia stara rura mająca SWOJE wlasne mieszkanie, nocowała u faceta, który mieszka z matką. Tak patrząc na to z boku to faktycznie jest to idiotyczny pomysł. Skoro masz swoje mieszkanie, czemu facet nie przeprowadzi się ciebie tylko mieszka z mamusią? coś czuję że to maminsynek i to było powodem rozpadu jego małżeństwa. On się w ogóle powinien wstydzić w tym wieku sprowadzać do siebie lafiryndy na noc. I co byście się pieprzyli za ścianą, obok jego matki? stara i głupia, 45 latka chcąca iść spać do domu faceta z jego matką... śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie do końca ok, bo skarżenie się w twoim wieku na matkę " partnera", tak jakby ona miała obowiązek cię nocować jest szczeniackie. O dobrych stosunkach, to tylko możesz pomarzyć, bo masz do niej już żal, a ona nie godząć się na twój nocleg też pokazała, że nie jest tak zachwycona tobą jak byś chciała. Nie widzę tutaj przyszłości, chociaż wróżką nie jestem i chciałabym się mylić, bo nikomu źle nie życzę, zwłaszcza właścicielce mieszkania, która chce mieć spokój na własnych śmieciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby miał możliwości finansowe wynająć zrobiłby to smutas.gif Płaci 800zl alimentów, dodatkowo po ponosi połowę kosztów wyjazdu dziecka na obozy czy dodatkowe zakupy,a ex opóźnia spłatę mieszkania xx hehe ale sobie faceta znalazłaś, żal... płaci alimenty, nie ma swojego mieszkania, mieszka z mamusią, dzieciaty, kasę jaką ma to wydaje na swoje dziecko, wiesz co ja bym na takiego nawet nie nas\rała, ale widocznie tylko taki cię chciał. Skoro masz 45 lat to możesz sobie poszukać 50-60 latka który ma swoje mieszkanie i dorosłe dzieci, jest po rozwodzie czy wdowiec, a ty sobie wzięłaś jakieś bele co mieszkające z matką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stara rura, lafirynda -wow..a co 45-latka to do trumny gnoju? wyobraź sobie, że nie... Zamieszkamy razem jak kupi mieszkanie czyli niebawem... Czytaj chłopie ze zrozumieniem, ex została we wspólnym mieszkaniu, które wg prawa w Polsce musi spłacić i robi to, bo musi :) nocleg to seks? nie można spać? no cóz wspólczuje ,ale gnojek to gnojek jedno ma w głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry kobito ale masz 45 lat, ty już się sypiesz, on jest równolatkiem i woli młodsze, długo nie pociagniecie razem. Nie wiem co on w tobie widzi, chyba kasę, bo wszystko mu sponsorujesz i pewnie pożyczasz biedakowi pieniądze. No i masz mieszkanie, pewnie dlatego z tobą jest. Jedną kobietę już porzucił, z tobą zrobi to samo, pamiętaj. A sam fakt, że 45 letni stary byk zaprasza do matki do domu obcą babę na noc też już świadczy o nim... Ja bym się wstydziła spać w domu z rodzicami chłopaka mimo że jestem sporo młodsza od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otóż owa mama, z którą mam wg Ciebie nie takie super stosunki, dzwoni do mnie codziennie, radzi się, o noclegu zapomniała... ja również byłam ciekawa opinii innych i jestem pod ogromnym wrażeniem :) W zyciu nie liczy sie tylko kasa, kocham mojego 45 latka takim jaki jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
młodsza KOBITO, ależ kasy we mnie nie widzi, sypie się? ano jak chce to się sypie, bo oboje lubimy spełniać swoje fantazje :) młodsza kobito ja nigdy nie sponsorowałam żadnego faceta :) Współczuje Ci młodsza KOBITO jadu fuj, Ciebie ktoś tyka...tyka...tyka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamieszkamy razem jak kupi mieszkanie czyli niebawem... xxx ledwo jednej się pozbył a już drugą na chatę będzie brał? chyba tylko po to,żebyś mu sprzątała i rachunki płaciła - będzie go stać na utrzymanie tego mieszkania skoro wszystko co zarobi oddaje dzieciom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
założę się że gdyby była Pani w związku małżeńskim z owym Panem, teściowa nie miałaby problemu. Wielu rodziców nie godzi się na spanie w jednym łóżku, parom bez ślubu. Myślę że każdy ma swoje zasady. Moja teściowa też miała z tym problem przed ślubem, uszanowałam to i jeszcze przeprosiłam, w końcu tojej dom i jej zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecku jednemu i nie oddaje, placi alimenty, bo kocha córkę, często spędzamy razem weekendy. Czasem w czwórke... Ludzie? wy widzicie tylko sponsoring? wykorzystywanie drugiej osoby? zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzmy sobie szczerze, tak całkiem szczerze, po co 45 latkowi 45 latka? na serio myślisz, że on z tobą będzie? pozna sobie jakąś 30 latkę szybko i z nią kupi mieszkanie, a nie z tobą. A ty jesteś tylko tymczasowa. Nie po to taki bydlak się rozwodził, żeby sobie brać starą babę. A że jego mamusia codziennie do ciebie dzwoni to wiesz, do jego ex żony tez pewnie na początku dzwoniła udając miłą, a potem pokazała swoje prawdziwe oblicze: zaborczej mamusi synalka i zniszczyła mu małżeństwo, po rozwodzie synalek wraca do zawsze kochającej i czekającej na niego mamusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak "kocha córkę" że porzucił jej matkę i kochana córeczka wychowuje się w rozbitej rodzinie? i kochany tatuś ma nową doopę? rzeczywiście wielka miłość do córki :) ale słaby ten facet, porzucił żonę i wziął sobie starą babą zamiast 30 latki... pewnie dla pieniędzy jest z tobą i taka prawda. No napisz ile mu kasy pożyczasz i że płacisz za niego na randkach? :D aha i nie zapomnij go zameldować do siebie do mieszkania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego żona ma go spłacać? Żałosny facet ;-( może wypadałoby zostawić mieszkanie dziecku a nie wydzierać kasę na kawalerkę dla kochanicy ? Swoją drogą partia bidna ;-( Ale chyba Ty też za wiele nie masz do zaoferowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, chciałaś porady, to masz. Wszyscy są zbulwersowani twoim zachowaniem i pretensjami do matki partnera. Przyjmij więc, że twoje pretensje są nietrafione, a chłopak wg wszystkich nieodpowiedni. Przestań też pluć jadem na ludzi, bo usłyszałaś coś nie po twojej myśli. Zastanów się nad sobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×