Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

moda na rodzenie dzieci po 30 stce

Polecane posty

Gość gość
No ale jak się nie zdecyduję wcale ma macierzyństwo nawet po 35 rż to tym bardziej wnuków się nie doczekam głupia babo :o a tak to chociaż dziecko będę miała więc co to za gadanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No widze, ze rozmawiam z kobieta ktora chce jak najlepiej dla Siebie usmiech.gif Bo ona jest najwazniejsza, bo dziecko to najlepiej wyrzucic jak najszybciej Sorry, nie moj poziom xxx następna matka polka męczennica nie rozumiejąca, że nie każdy kto nie żyje jak ona musi być zaraz dnem i złem wcielonym :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, ze chce dla siebie jak najlepiej, dla mojego dziecka także. Ale posiadajac dziecko nie zostałam automatycznie pozbawiona własnej osobowości, mam całe zycie niańczyć dziecko, a potem wnukim i tym tylko żyć? Sorry, ale nie każdy jest tobą, sa ludzie, ktorzy prócz dzieci (swoich czy wnuków) maja też jakies zainteresowania i chcą żyć jak ludzie, a nie umęczone kury domowe:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam kasę i mieszkanie dużo wcześniej ale po prostu tego parcia na dziecko nie czułam, bo chciałam się wyszumieć czyli trochę pozwiedzać trochę potańczyć :) bez planowania spakować się i czasem gdzieś uciec w góry, a zdobywanie awansów też mi dawało radość. Co w tym złego? Czy kobieta jak tylko wyjdzie z domu musi chcieć zapłodnienia i nawału obowiązków? czy tylko do tego się nadajemy? chcecie to sobie rodźcie dzieci nawet w gimnazjum ale dajcie innym żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są ludzie, w tym ja, którzy mają na koncie lata starań o dziecko, poronienia, śmierć dziecka kilka dni po porodzie. Czy takim ludziom powiecie, że są za starzy, bo mają, o zgrozo!, np. 33 lata? Powiecie,że to najpewniej kwestia "mody na rodzenie po 30-stce"? Nie znacie wszystkich historii, nie wiecie o wielu ludzkich dramatach, wiele kobiet "nie chwali się" poronieniem, ale najłatwiej bredzić, że to egoizm i moda na życie bez zobowiązań. Nie wiesz wszystkiego-nie oceniaj, nie pouczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodziłam po 30 bo tak chciałam. Mogłam decydować się na dzieci wcześniej, bo mieliśmy z mężem do tego warunki ale nie chciałam. Nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie moda tylko konieczność i zdrowy rozsądek. Poza tym są ludzie ktorym życie układa się dopiero w okolicach 40, moja dobra znajoma ma 43 lata, rozwiodla się z toksycznym mężem i dopiero teraz ma kochającego partnera też po 40 tce, oboje marzą o dziecku, to będzie ich pierwsze, i co może im zabronicie? Będą super rodzicami niezależnie od tego co tu wypisujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obrzydliwe są takie stare matki blech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś o swojej piszesz? bo ja nie zauważyła starych obrzydliwych matek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja nie żyje :-p a dla mnie to jest obrzydliwe i mam prawo tak sądzić dzieci się rodzi jak się jest młodym a nie 53 lata i babcia u 10 latka na wywiadówce obrzydliwe bleeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty też jesteś obrzydliwa i żyjesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jak można pisac o kobiecie 40 l że jest stara i brzydka, ile wy macie tu lat? 12?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ja jestem super i mam prawo do własnego zdania tak jak każdy :-) do tego jestem młoda bo dopiero 30 więc i wiem że koło 40 i po nie urodzę już dziecka bo już dzieci mam będą już odchowane a ja nie będę obrzydliwą babcią na zebraniu w szkole :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie napisałam że jest stara i brzydka ja uważam że świadomie nie robi się dzieci po 40 ja rozumiem wpadkę to ok ,ale inaczej mnie to brzydzi i to odnośnie mojej osoby a wy możecie rodzić i po 70 wali mnie to :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja starałam się i leczyłam przez 15 długich lat, a urodziłam w wieku 40 lat czy jestem bardziej obrzydliwa niż matki nastolatków w tym samym wieku? nie wiem ale wiem, że kocham moje dziecko :) Masz prawo do swojego zdania, natomiast moje zdanie jest takie, że ty dziewczyno jesteś wredna i pusta, a wychowanie z domu odebrałaś prymitywne i prostackie. Prostaczka jakich mało bleeeeeeeee brzydzę się takimi tłukami i prostakami bleeeeee :D :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie napisałam że jest stara i brzydka ja uważam że świadomie nie robi się dzieci po 40 ja rozumiem wpadkę to ok ,ale inaczej mnie to brzydzi xxxx a jak rozpoznajesz debilko kto wpadł, a kto nie? chodzisz po mieście i zaczepiasz ludzi? czy taka starsza mama z wpadką nie jest obrzydliwa? ma mniej zmarszczek czy co? Napisz coś więcej kretynko :D chcemy się pośmiać :P Dobrze, że twoja mama nie żyje, bo umarłaby ze wstydu, że takiego debila wydała na świat :P no wiesz każdy ma swoje zdanie jak sama powiedziałaś, a moje na twój temat jest właśnie takie kocmołuchu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja was tak nie zwyzywałam nie upodliłam i nie poniżyłam mam rozumieć że wy panie z klasą ;-p tak wyzywacie mnie prostaczkę za to że nie urodziłabym po 40 bo dla mnie to obrzydliwe nie mam zamiaru nikogo sprawdzać bo jak podkreśliłam dla mnie rozmnażajcie się i do 100 :-) dla mnie to obrzydliwe i możecie mnie tu zwyzywać od niewiadomo jakich dla mnie takie cha/mki nie mają znaczenia bo mądry człowiek przemilczy i przyjmie do wiadomości a taki jak wy no właśnie sam sobie da wizytówkę :-) miłego wieczoru dojrzałym mamusiom życzę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dojrzałe matki JEZUSIE jakie słownictwo pewnie po zawodówce nie wie co to prezerwatywa i zegar biologiczny rany no rzygnę tęczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wyzywacie mnie prostaczkę za to że nie urodziłabym po 40 bo dla mnie to obrzydliwe xxx hahaha widzisz tłuku jakim tłukiem jesteś? nie za to cię wyzywamy, nie myśl, że nas twój rozród obchodzi :D a pisanie blech i bleeeeee to jest poziom kretynów, takie jest nasze zdanie chyba mamy do tego prawo? dobranoc prostaczko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moja mama żyje żartowałam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok obleśne i obrzydliwe bleee blecchhchhc rzyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu nie pisz nasze bo jesteś 1 gościem i takich jak ja jest o wiele więcej nie rób z siebie teraz jakiegoś dalajlamy bo my ci doopy nie wyliżemy za rozród przed 50 no sory :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja starałam się bardzo długo o dziecko. Urodziłam w wieku 39 lat i co, jestem przez to złą matką? Co jest obrzydliwego w macierzyństwie niezależnie od wieku? Jesteście matkami, a piszecie takie przykre rzeczy, że aż człowiekowi się ciężko na duszy robi. Jak wy dzieci wychowacie z takimi poglądami i jadem sączącym się na wszystkie strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobra spokojnie przepraszam ,ale moje zdanie jest takie że ja bym już w tym wieku nie urodziła i to są tylko moje poglądy w życiu bym tak dzieci nie uczyła i nie mówiła im że matka starsza jest gorsza matko nie myślałam ze ktoś na takim portalu aż tak się przejmie anonimowym wpisem ale ja potrafię przyznać się do błędu po prostu źle to ujęłam sory :-) dla mnie możecie i do 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No faktycznie, napisanie że późne macierzyństwo jest obrzydliwe to przecież nic złego, weź się nad sobą zastanów czasem, a co zrobisz jak np w wieku 38 lat wpadniesz? Ja byłam pewna, że nigdy nie urodzę dziecka, a los spłatał mi niespodziankę. Usuniesz, żeby nie być obrzydliwą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gimbusy idźcie już spać bo jutro rano szkoła :P Pozdrówcie swoich obrzydliwych rodziców :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja urodzilam majac 43 lata i jestem szczesliwa,znam tez kobiete ktora urodzila majac 48 i to jest z wykształcenia lekarka,pomysłałby ktos lekarka a powinna się znac przeciez na fizjonomii itd a tu wpadka no i ma teraz fajną zdrową dziewczynke i co powiecie?? Pewnie pisza tu z takim jadem osoby ktore same nie mają dzieci i pisza to zzazdrosci albo powpadały majac 16 lat i przez to się nie wyszumiały i maja zal do całego swiata. Jasne ze lepiej byc madra dojrzała mamuską ktora się wyszalala zza młodu i teraz cała swoją uwage i milosc poswieca dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy jesteście p/o/j/e/b/a/n/e i tyle to forum w necie a przejmujecie się jak ch/u/j no i laska uważa że obrzydliwe i ok no i co nie zmieni zdania czemu was to tak dotyka tu są wieczne wojny o kp o porody o wielodzietność k/u/r/w/a nawet o parówki z biedry brak słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlaśnie co z tym złego ze dla kogoś tam jest obrzydliwe rodzenie po 40 stce ? Ma prawo tak myśleć .Ja tez wolałbym urodzić w wieku 17lat niz 40l bo dla mnie to zwyczajnie za późno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź 48 lat soru jedno zdanie OJP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×