Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Matki dlaczego nie pilnujecie w sklepach swoich dzieci?!!

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Rewelacyjna jesteś :)) jakby ta dama wagowo na lektykę nie pasowała, to koniecznie ślady koślawych stóp całować :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mówię dzień dobry, nie zagadam bo nie jestem typem osoby która rozmawia z obcymi, ale staram się być miła. Żadna praca nie hanbi. Wyzywanie się na kimś obcym to zero klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:29 napisałam za co sie oberwało owej kasjerce (za brak kultury, za stanie jak widły w g... nieporadność i niekompetencje) i potrafię odróżnić kasjera danego sklepu, od takiego zwykłego worka albo innego z agencji. Jesli brak specjalisty na dziale to ja nie bede latać jak kot z pęcherzem w poszukiwaniu go a udam sie do kasy gdzie jest pracownik i jesli to wykracza poza jego kompetencje niech wezwie kogoś bardziej ogarniętego. Proste i logiczne. Stwierdialam fakt ze jest niekompetentna. Klient wasz pan i juz sie nie rzucaj kasjerko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasjer to kasjer. Nie musi się znać. Ma tylko nabić na kasę. Zwłaszcza w sieciowych sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś czy ty jesteś tą Mariolką, której mąż ma warsztat Panicz&company? takie jak ty są najgorsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ojejku nie posraj sie księżniczko :) i skąd ten pomysł , ze jak ktoś sie z Toba nie zgadza to z automatu jest kasjerka ? W przeciwieństwie do Ciebie księżniczko szanuje każdego człowieka który uczciwie pracuje i ooooo zgrozo takie sytuacje jak Tobie mi sie nigdy nie zdarzaja :)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaaa
Dzieci jak dzieci :) Ja nie pracuję w sklepie ale jak popatrzę na zachowanie niektórych dorosłych.... biorą coś rozmyśla, się i rzucają gdzie popadnie, zdarza się znaleźć mrożonkę w chipsach, to dopiero jest chamstwo i marnotrawstwo bo ta mrożonka (JEDZENIE) idzie już do kosza jak tak można robić? Nie szanują cudzej pracy, ani ludzi, ta księżniczka od kasjerów też, ma się za nie wiadomo kogo a tak na prawdę wyżej sra niż dupę ma i może chciałaby być kimś ważnym ale sobie może posmrodzić tylko innym pod nosem i to ją boli Hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wiesz, dla tej lafiryndy kasjerka to podgatunek, niższa kasta i Paniusia szlachcianka, wyznająca zasadę klient nasz Pan (i władca) musi być obsłużona niczym królowa angielska. Ona płaci, ona wymaga. Qrwa co za prostactwo z sianem z butów i ściskiem silikonów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś zobacz sobie na swój pierwszy post ośle co napisałaś, a potem podskakuj! dopiero potem napisałaś, że kasjerka była w tej trójce, że przy kasie cię jednak olała, a nie że się nie znała i tak im bardziej ci się obrywa tym bardziej, że zmieniasz wersje i dalej nie możesz pojąć, że kasjerka nie ma się znać na każdej pierdółce w wielohektarowym sklepie budowlanym :o skąd ty jesteś tępoto? z Wywiejewa Górnego i do miasta raz na 100 lat jedziesz? a już ten zwrot kasjerko klient wasz pan świadczy o tym jakim buraczydłem jesteś, bo tego typu teksty to już dawno ani śmieszne ani w dobrym tonie nie są. Jak ktoś się nie zgadza z twoim debilnym myśleniem to znaczy, że się rzuca i jest kasjerką? Weź cebulo nie rób z wielkiego halo z tego, że po klapę do sedesu pojechałaś. Tak bajkopisarko już na pewno ty się wielce powitałaś i NIKT ci nie odpowiedział i może jeszcze cię tam pobili.... :o weź już skończ się ośmieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zwykły burak nie baba, arogancka strasznie, typ "co ja to nie jestem". Każdy kto był chociaż raz w takim sklepie orientuje się jak one funkcjonują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedawczynie uciszcie się już.WIększość z was jest wredna i na dodatek obgadujecie klientów.Jesteście od obsługiwania jak doopa od srania,a jak się nie podoba, to jest w chooy chodników do zamiatania.Nie kłopoczcie się z odpowiedziami ,bo to wszystko co mam wam do powiedzenia.Nara tępaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SPACJA. Po kropce jest spacja. Uwielbiam jak ktoś kogoś od tępych wyzywa, a sam mądrością nie grzeszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedne kasjerki robią 12h zmianę, wątpię by miały ochotę siedzieć na kafe. I nikt cię nie zmusza do chodzenia tam gdzie jest niemiła obsługa. Ja omijam takie sklepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jadę po kasjerkach to znaczy się jestem kasjerką hahahaha :D Ty się ucisz cebulo, bo każdy wie jak markety budowlane funkcjonują, a ty dalej biedoto umysłowa idziesz w zaparte :o Do garów cebulo, a kasjerkom to ty możesz pozazdrościć, że pracę mają i własną kasę i nie muszą swojego Janusza o 10zł na rajstopy błagać jak ty to robisz pasożycie :D Jedzie to to, pogardzane popychadło od garów i kibli oderwane do miasta i rżnie panią aby się dowartościować :P jakie to smutne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie używa spacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie prosta zasada, chcecie by was szanowano, szanujcie innych. kropka, spacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szanuję, ale to nie moja wina, że pani sklepowa zostawiła podstawy kultury w domu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odezwała się full kulturka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten temat był o czymś innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie!matki maja gdzies co ich dziecko robi!tez mnie to denerwuje,zwracam uwage,ale nie zawsze to przynosi skutek..ale...jak kiedys dziecko łeb rozwali,to moze inaczej do tego podejdzie:-):-)taka mam nadzieje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak rozwali to to będzie na ludzi pracujących w sklepie. Żeby się cokolwiek nauczyła dziecko powinno coś zepsuć, im droższe tym lepiej. Oczywiście wszystko dokładnie nagrane przez kamery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hah ale detektywki z was! A i kultura pozostawia wiele do życzenia! Ja pisałam o tej sytuacji w leroy merlin, napisałam w PIERWSZYM poście kto stał w świętej trójcy przy wejściu i Pani (przez wielkie P) takze tam była. Pozniej poszłam do kasy wiec ta sama pani. Proste i logiczne, ale do tego trzeba miec minimum ciężkiej zdolności jaka jest czytanie ze zrozumieniem. Wy jej nie posiadacie :D Obrzucacie mnie błotem bo stwierdziłam prosty fakt-bydło a nie obsługa. Same zachowujecie sie nie lepiej-ja nie pisze ze jestescie kretynkami, idiotkami, księżniczkami i jak wy sobie tam jeszcze stukacie. Coz, cebulactwo to akurat z was wychodzi jak i ta słoma co wam wystaje. Internetowe napinaczki! Post w którym ktoś pisze ze kasjerki sa tam jak doopa od srania jest nie moj a wy dalej rwiecie włosy z pi:zd;y. Jakbyście sie nie skapnęly to ja robie spacje po kropce wielkie wirtuozki w dziedzinie gramatyki. Jak nie potrafiliście sie odszczekać tamtej to na interpunkcje wjazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wątki poboczne przerosły wątek główny 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naucz się pisac ze zrozumieniem:O Napisałaś, ze stała w tej trójce ekspedientka, a potem, ze kasjerka nie umiała odpowiedzieć na twoje pytanie. Skąd mamy wiedzieć, że to jedna i ta sama osoba? Poza tym dobrze ci ludzie napisali, że obowiązkiem kasjerki jest kasowanie produktu, nie musiała znać odpowiedzi na twoje pytanie, a twoja pogarda to po prostu brak klasy- tego się nie da nauczyć i dlatego nawet nie masz pojęcia o co tutaj ludziom chodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no juz juz kseżniczko :) bo ci żyłka w dupsku pęknie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no już nie przeżywaj, bo bulgoczesz jak kocioł kapuchy :D wiemy wiemy głupia baba z kasy nie wiedziała czy do twojego drewnianego sracza za stodołą będzie pasowała luksusowa różowa klapa z ebonitu. Tak masz racje powinna to była wiedzieć, wszak każdy głupi wie, że nie, bo do drewnianej wygódki pasuje tylko ta wycięta dziura bez żadnej klapy i powinna ci była doradzić jakiś dobry papier ścierny do oszlifowania drewna wokół dziury coby drzajzgi nie wlejźli w twój luksusowy, jędrny, ślachetny tyłek :D Tak! racja była po twojej stronie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie wy ludzie kupujecie że napotykacie na takie wstrętne dzieciaki. Ja wolę prywatne sklepiki. Może są małe, ale towar podaje SPRZEDAWCA i nie ma koooorffff..a problemu ze godzinę po sklepie biega bachor rozwydrzony. Sramen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś aaaaaaaaaaaaa ale sie uśmiałam hehehe dzięki za poprawienie humoru :) :) Swoja drogą ja nie skąd w ludziach to przekonanie ,ze jak ktoś pracuje w markecie to MUSI wszystko wiedzieć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre, jak taka wykształcona osoba może czegoś nie wiedzieć, tylko pytać tempą kasjerke,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjdź za mnie, uwielbiam Cię!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×