Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olle20

Zrzucamy zbędne kilogramy do zimy !

Polecane posty

Gość nanis
Hej, ja odchudzalam sie od czerwca do sierpnia i schudlam 10kg, Niestety do dzis te kg wrocily.teraz zaczynam diete od nowa, chce schudnac ponad 15 kg (z 70 na ok.51-54. Bede jeść trochę więcej (wtedy spozywalam 1100, teraz planuję 1300 kcal) + 4-5x w tygodniu 40 min biegania lub jazdy rowerem. Wychodzić z diety będę rozsądnie, dodając ok. 100 kcal tygodniowo. tak na dobrą sprawę to ja nie zrezygnowałam w sierpniuz diety, tylko miałam odpocząć na kilka dni, no niestety odpoczynek przeciągnął się do dziś dnia. Ale pocieszam się tym, że wytrzymałam 2 miesiące, nauczyłam się w końcu odchudzać, wcześniej nie wytrzymywałam dłużej niż 3 tyg. na diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jak jem chleb to tyje , nawet ten ciemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tego bo nie rozumiem w czym problem 333 www.youtube.com/watch?v=n08-SNPvLKk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olle20
Nanis, zapraszamy:) i trzymamy kciuki za dalszą walkę:) Ja też się trzymam, waga stoi w miejscu, ale nie poddaję się:) Dziś rosołek na obiad, więc rozgrzewająco. Choróbsko już prawie uciekło, więc aby się cieszyć. U mnie deszczowo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Adriana
Do której? Bo jak chodzi o sezon 2015/2016 to się dołączam. :-) Już nawet kupiłam foreverslim. Zobaczymy co to da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilkkA
no i jak wam minął kolejny dzien diety- u mnie juz koniec 4 dnia, brzuch mniejszy,spodnie luzniejsze, nadal zero cukru i wgl, nic mnie nie zlamie dzis na 1 sniadanie -2 kromki chleba zytniego z salata ,szynka drobiowa pomidorem i papryka na 2 kromka z pasta z chudego serka i ryby wedzonej, kawa z mlekiem obiad- krupnik z brazowym ryzem, bitki wolowe duszone z kasz gryczana i kiszona kapusta, przekaska- pol jablka i pestki slonecznika tylko nieduzo kolacja- salatka typu grecka-salata ogorek pomidor,rzodkiewka troche fety i czerwona cebula- i duzo duzo wody no a z racji,ze sobota to teraz wlane az 1 lampke wina czerwonego polwytrawnego :P Wasze zdrowko :) za wytrzymalosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilkkA
oczyw wszystko w ilosci wyznaczonej przez dietetyczke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maddi1000
Ja zaczynam za tydzień i robię sobie miesięcznego seta z ketoaktiv. Koleżanka w lecie schudla z tym 6 kg w niecały miesiąc. Na własne oczy widziałam i zazdroscilam jej tych batonow i deserkow tiramisu codziennie. Ani sie nie glodzila, duzo warzyw jadla, efektu jojo do tej pory nie ma. Kupilam sobie zestaw i wyprobowalam kilka smakołyków, batony rewelacja, omlety też. Taką fajne dietę powinnam przejść bez stresu, a do zimy juz bedzie rozmiat 36! Taki mam plan i nie omieszkam go zrealizować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam Kamilka jaka masz diete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebeka N
A ja zasrtanawiam się właśnie nad zakupem foreverslim... Uważacie, że warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oprka
ja wlasnie zaczełam diete detoksem. kupiłam soki curattio i jestem zadowolona bardzo z tego że nie chodze głodna, dostarczam witamin i moj organizm sie oczyszcza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olle20
Hej. Trochę się nie odzywałam, ale cały weekend byłam w rozjazdach, co związało się z chwilowym złamaniem diety... Ale nie żałuję, bo czas spędzony genialnie! :) Dziś wracam do gry :) Jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja weekend tez dietowo zaniedbałam, ale dzisiaj wracam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astra23
Ten u góry to mój post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilkkA
Czesc :) ! gosciu-mam diete 1300 kalorii Dzis 6 dzien, w weekend nic mnie nie zlamalo, w sumie wgl nie mam ochoty na slodycze, rowno co 3 h odczuwam delikatny glod wtedy kiedy mam wyznaczone jedzenie, ba, nawet wstawalam na 8 zeby zjesc, a uwielbiam z weekend z synkiem sapc dlugo wlasnie jem 2 sniadanko- chlebek z drobiowym pasztetem plus ogorek kiszony a popijam sokiem z warzyw,rano jadlam musli z kefirem, rybka i krupnik mam na obiad ma byc na obiad:) jestem z siebie dumna bo chyba nigdy tyle nie dawalam rady, ale patrze na tesciowa i wiem,ze warto , ale wlasnie wgl nie jestem glodna , i nie ma zbytnich wyrzeczen, dzis po nocy mialam na liczniku 64.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kamilka dzieki za odpowiedz a jesz na niej wszystko w ramach kacl? czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkaska26
Czesc dziewczyny! Udalo mi sie przeżyć drugi dzień diety. Od niedzieli podjelam to wyzwanie i nawet dzisiaj w pracy zjadłam jedna kanapke. Wiem ze Malo ale cóż... Moje dzisiejsze menu: Śniadanie dwie kromki razowca z serem białym i szynka 300 kalorii Śniadanie 2 winogron czerwony 250kalorii Obiad kurczak w curyy 400 kalorii Kolacja kromka razowca z serem białym i szynka 150 razem 1100 kalorii Cwiczylam 50 minut zumby :) trzymajcie się i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może warto slimcea zamówić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia368
Motywacja często może nie wystarczyć :) często brakuje wiedzy o tym jak skutecznie, zdrowo i trwale się odchudzić bez efektu jojo. Nie wiadomo co jeść i ile, dlatego ja wolę robić to ze wsparciem dietetyka, który rozpisze jadłospis specjalnie dla mnie z uwzględnieniem tego co lubię jeść :) odchudzanie nie może być męczarnią, polecam Wam Panią Olę dietetyczkę bo jest super i niedroga http://hh-life.pl/promocja-cenowa-na-diety-online/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tu tak cicho??? Jak Wam mija kolejny dzien diety, Ja juz 10 dzien- waga prawie 2 kg mniej, dzis rano 63.5, kurcze ale mi kopa to dało. Super:) ale przyznam sie,ze nie popelnilam zadnego grzeszku, zero slodyczy, cukru i alkoholu,ale nic mnie nie ciagnie,ba, czasem nawet nie moge wyrobic normy jedzeniowej-tzn.jem czasem mniej ni mam w diecie bo nie moge, chyba mi sie zoladek skurczyl wczoraj bylo juz po 19 a ja nie czulam glodu, jednak zjadlam polowe z tego co musialam, bo jednak w odchudzaniu wazne jest to,zeby nie czuc glodu i nie najadac sie do pelnej sytosci:) Wczoraj mialam np rano jajecznice 100 g plus pomidor i chleb, udko i surowka na obiad oraz rosół (alam sobie pelnoziarnisty makaron), jablko i jogurt, na kolacje mieso z udka tez i leczo ze swiezyh warzyw a dzis, kanapki na 2 sniadania tylko na 2 z zerem chudym i rzodkiewka, na obiad zupa jarzynowa plus gołabki (150 g) w sosie pomidorowym, na podjadanie slonecznik, jogort 0% i mrozone truskawki, kolacja tunczyk w sosie wlasnym plus groszek zielony i kukurydza , fasolka z puszki ; oczyw,stosuje zamienniki, np jak nie mam czasu zrobic miesa, to pieke rybe, jak ma surowke to nieraz robe warzywa -pokupilam duzo mrozonek , taniej wychodzi i wygodniej-mam marchew z groszkiem, szparagowa fasolke, zestaw jarzyn, warzywa na patelnie, czasem po prostu latwwiej i szybciej sie robi niz swieze warzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn to ja Kamila ta wyzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i dziewczyny chyba nie ma sensu wazyc sie co chwile, (co i mnie dopalo) bo mozna czuc stres, ja juz czuje po ubraniach ze sa luzniejsze, zwlaszcza w udach i w brzuchu, wgl brzuch mi sie zmnniejszyl, boje sie tylko nadciagajacem miesiaczki bo wtedy to i 3 kg mam wiecej ech... strasznie puchne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny i Kobiety ja proszę Was! Odchudzanie to temat stary jak świat. Obejrzyjcie odcinek wiem co jem na temat odchudzania. Nie odchudza Was proszki-suplementy! Chyba że Was portfel! Nie jedzcie słodyczy, na korzyść slodziutkiego jednodniowego soku marchwiowego (2,7), bułeczki świeżej (0,9) z maselkiem (2zl) i wartwa miodku (12zl), kupcie czarne slodziutkie rodzynki (2zl) mniam! Ja takie 100gram rodzynki mam na 3dni takie słodkie. Czerwona herbata w kostkach, (w aptece albo zielarskim za 17zl). Mineralka. Lecicie na tym 3 tygodnie + wszystko co chcecie ale NIE OBZERaC się do przesytu! 1-2 dni głodówki w miarę możliwości. W miesiąc schudłam na tym z 60kg do 55,7 :). Od 8 lat nie widziałam swoich bioder bez tłuszczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak pisały poprzedniczki, trzeba zrezygnować z niektórych "przyjemności", mnie najtrudniej było zrezygnować ze słodyczy, ale udało się ze green coffee k5, poczytaj sobie różne artykuły np z tej strony: wiecznaplaneta.pl mam nadzieje, że informacje tam zamieszczone troszkę pomogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się nie zgadzam - motywacja, szczególnie na początku każdej diety to podstawa sukcesu. Wiadomo, zależy to od osobowości, jaki motywator działa na poszczególna osobę, ale jest to ważny determinant. Poczytajcie sobie tu o mobilizacji do ćwiczeń - http://www.suplenatak.pl/jak-zmobilizowac-sie-do-cwiczen/, a zobaczycie, że to bardzo ważny aspekt każdego odchudzania:-) Ważna jest także suplementacja odpowiednia, bez żadnych sztucznych dopalaczy, odpowiednia dieta, bez żadnych odpalaczy oraz ćwiczenia, dopasowane do naszych możliwości - nie porywamy się z motyką na słońce! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NABÓR DO GRUPY TERAPEUTYCZNEJ Trwa nabór do grupy terapeutycznej dla osób z zaburzeniami odżywiania. W ramach grupy możliwe jest otrzymanie wsparcia terapeutycznego, podzielenie się z innymi swoimi trudnościami i wątpliwościami a także uzyskanie odpowiedzi na nurtujące pytania. Spotkania odbywać się będą we wtorki: 1, 8 oraz 15 grudnia 2015 roku o godzinie 17.00 w Pure Clinic przy ulicy Droga Męczenników Majdanka 181 w Lublinie. Czas trwania spotkania będzie wynosił 1,5 godziny. Udział w spotkaniach grupy jest bezpłatny. Osoby zainteresowane udziałem w grupie prosimy o kontakt pod numerem telefonu (81) 477-57-96. Czy ta grupa jest dla mnie? Jeżeli: • dbałość o szczupły wygląd jest dla Ciebie bardzo ważna • często kontrolujesz swoją wagę oraz kaloryczność posiłków • uważasz, że jesteś osobą otyłą pomimo znacznego spadku wagi • nie akceptujesz swojej sylwetki • odmawiasz sobie jedzenia i starasz się to ukryć przed innymi • zdarzają Ci się niekontrolowane napady objadania się • masz problemy z samooceną lub niskie poczucie własnej wartości • zamykasz się w sobie lub unikasz kontaktów społecznych • masz wątpliwości związane ze swoim sposobem odżywiania • chcesz skonsultować swoje nawyki żywieniowe • posiadasz doświadczenia związane z zaburzeniami odżywiania i chcesz pomóc innym nasze spotkania są właśnie dla Ciebie. Co może dać mi grupa? • możesz bez lęku opowiedzieć o swoich trudnościach i problemach • zostaniesz wysłuchany a nie oceniany • możesz skorzystać z doświadczeń innych • zostaniesz zrozumiany • nawiążesz kontakt z osobami borykającymi się z podobnymi problemami • uzyskasz siłę i nadzieję na rozwiązanie problemu • poznasz nowe sposoby radzenia sobie z własnymi trudnościami wypróbowane przez innych • uzyskasz wsparcie w rozwiązywaniu swoich problemów • zredukujesz lęk związany z problemami z odżywianiem • otrzymasz pomoc w przezwyciężeniu trudności związanych z chorobą • zobaczysz, że nie jesteś sam ze swoimi problemami! Spotkania grupy terapeutycznej będą prowadzić: Adrian Piasecki – psycholog i psychoterapeuta w nurcie psychodynamicznym Aleksandra Kuźnik – psycholog specjalności: psychologia rodziny Jeśli chcesz w spokojnej i bezpiecznej atmosferze podzielić się swoimi problemami i doświadczeniami zapraszamy do kontaktu. www.pure-clinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgaa938
Ja schudłam 32kg w 4 miesiące dzięki Afrykańskiemu Mango http://szczupla-kobieta.pl nigdy wcześniej jakoś nie udawało mi się ruszyć wagi stała w miejscu ciągle;/ ale dzięki African Mango schudłam i wyglądam nieziemsko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylowa712
Dzięki Olga;) po twoim wpisie zamówiłam sobie Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl zaczęłam kurację i schudłam już 6kg w 3 tygodnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×