Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny uzywajcie znaków interpunkcyjnych (,.?! itp ) bo niektórych wpisow czytać sie nie da....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Hej dziewczyny, ale się rozpisujecie - nie nadążam czytać :) U mnie nic ciekawego - żadnych nowych informacji :) Czekam na jakieś wieści od testujących - jest ktoś na przyszły tydzień? Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny!!! Dziś ładna pogoda ja pobiegłam do apteki po vicks'y dla męża , bo przeziębiony..:( ja czuję się dobrze , normalnie... już chyba skończyły się u mnie dni płodne , więc pozostaje czekać do 8 października... a co tam u Was?? Pozdrawiam, miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Witaj Alex35, tak Dziewczyny się rozpisały ja też staram się coś wtrącić ;) ,a co u Ciebie?Jak humorek?? To w tym tygodniu chyba u Ciebie starania? 3mam mocno kciuki ,by Wam się udało!!!Pozdrawiam serdecznie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Humorek nawet dobry :) Czy to już w tym tygodniu wypadnie, to w sumie nie wiem, bo dzisiaj jest mój 9dc, ale ja mam tak 31-32 dniowe. Więc teoretycznie owulacja wypada na 17-18dc. Czyli dopiero za tydzień :( Ale podziałać nie zaszkodzi wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
gość 321 To my mniej więcej jeden termin @ mamy :) U nas tak jak mówiłam, mąż bardzo chce już od dawna, ja mniej. Za miesiąc może 2 wchodzimy na nowe mieszkanie, ja do czerwca jestem związana nauką.... Ale no hmmm... trafił nam się jeden strzał (poprawiony później) i ciekawa jestem czy coś z tego wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita1244
Alex ja 3 października powinnam dostać @. Przynajmniej ostatnie 3 cykle na to wskazują. Przed ciaza to mialsm nawę 55dniowe cykle a teraz po ciąży i karmieniu piersią jakos mi pierwszy raz w zyciu sie wyregulowal cykl :-o takze ja na 3.10 wpisuje sie jako testujaca. Jest ktos jeszcze na te tydzień? Pięknej słonecznej niedzieli Wam życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Alex35 to fajnie , że humorek dopisuje :) to dłuższe masz cykle , ja mam krótnie 26dniowe przeważnie...Jasne , że nie zaszkodzi wcześniej działać ja 3mam bardzo mocno kciuki powodzenia :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Tak Anianiani 8 lub 9 październik.... , miło jak mąż chce :) ale Ty chyba nie jesteś przeciwna dzidziusiowi ?;) Jeśli nie, to 3mam kciuki ,by sie udało :) Pozdrawiam !!! Miłego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Po przeczytania Waszego forum stwierdziłam, że i ja się dołączę :) Będzie mi milej czekać na testowanie - dopiero na początku października. Oczywiście już dzień po "przytulankach" w czasie dni płodnych wynalazłam u siebie objawy, które, według internetu, wskazują na ciążę. Postanowiłam się więc nie nakręcać i poczekać na to co los przyniesie (choć tak ciężko)... Gratuluję mamusiom, a tym, które tak jak ja jeszcze czekają - dwóch kresek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
gość321 Przeciwna całkiem nie,ale jeśli się uda, to będzie istna gimnastyka artystyczna żebym dociągnęła wszystkie sprawy do końca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
anianiani - to ty rzeczywiście masz teraz dużo na głowie :) ja aktualnie też urządzam się w nowym mieszkaniu - plan jest, żeby na Boże Narodzenie się tam przenieść :) Nikita1244 - to już niedługo testujesz :) ja muszę czekać do 20.10 :( Trzymam za ciebie kciuki :) gość321 - no cykle mam długie, także jeszcze trochę czekania przede mną - oby szybko zleciało :) ZeberkaSz - witam :) i trzymam kciuki za testy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Witaj ZeberkaSz:-)juz mialas objawy zaraz po przytulankach?opisz jesli mozesz:-).Dzieki Dziewczyny za odp:-),fajnie wprowadzac sie do nowego mieszkanka:-)Milego wieczorku,do jutra:-*papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirti
Hej dziewczynki u mnie nadal nic, w sobotę miałam jedynie mala plamkę podbarwiona i tyle...jutro zrobię test i sie okaże czy są jakies szanse..ktos jeszcze w nadchodzącym tygodniu testuje? Justynka jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu321 już piszę :) Poszperałam trochę w internecie i były to raczej objawy owulacji, ale takie których jeszcze nie miałam. Dotychczas, jeśli już ją odczuwałam, zakuwał mnie jajnik i tyle... A w tym cyklu przez ponad dwa dni bolał mnie brzuch jak na @ i lewy jajnik też nie dawał o sobie zapomnieć. Moja wyobraźnia zaczęła pracować. Kurczę, ciężko jest, każdy, nawet najdrobniejszy objaw mi pasuje :D Nawet piersi mam jakieś dziwne xD Ale tak to jest jak się bardzo czegoś chce. To mój pierwszy cykl, w którym zaczęliśmy "robić" coś w kierunku dziecka. Aż boję się, co będzie dalej :) Mirti, ja odważę się na zatestowanie 2 dni przed spodziewaną @... Niby przed się nie powinno, ale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Lepiej testów nie robić przed terminem @, bo rzadko kiedy wychodzą, a można się tylko rozczarować - lepiej poczekać te 2-3 dni dłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Ale za to potem ile radości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
ZeberkaSz dzieki za odp:-)ja tez tak mialam w 1cyklu staran,tzn mialam wzdecia jakies i myslalam,ze to objaw,ale niestety:-(teraz juz 3cykl..poki co nic nie czuje..Ja w owulacje nigdy nic nie czulam i tak naprawde nie wiedzialam kiedy ja mam..ale teraz jak pisalam korzystalam z testow owulacyjnych,wiec chyba sa wieksze szanse..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Tez mysle jak Alex35,ze najlepiej poczekac do dnia@ i wtedy zrobic test,bedzie najbardziej wiarygodny..ja tak zrobie..a nawet poczekalabym dluzej..jesli 8go by nie przyszla..Pozdrawiam Dziewczyny,do jutra:-):-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynkaa1986
hej dziewczyny mialam dzis bardzo aktywny gosci a potem park I atrakcji cora sie wyslaalam ogolnie czuje sie dobrze ale Martwi mnie klocie w prawym boku jak by jajnik boje sie Zeby bylo ok a do wizyty musze po czekac z 12 dni a wy jak tam staranka trzymam kciuki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Mnie też ciekawość zżera, a tu jeszcze z 11 dni poczekać trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki :) Trochę się zastanawiałam czy pisać w tym temacie, bo Wy wszystkie pragniecie tych ciąż, a ja się o dziecko nie starałam ani go nie planowałam, ale postanowiłam, że jednak napiszę. Ostatnia miesiączka zaczęła mi się 19 sierpnia, cykle mam długie, 34-dniowe, więc kolejny okres miał nadejść ok. 21 września. Minął 21, 22, 23 września, a okresu ani widu ani słychu :P więc 24 września wieczorem zrobiłam test i... wyszły dwie mocne krechy. Rano zrobiłam kolejny - to samo - krwistoczerwone kreski. Mój mąż jest bardzo szczęśliwy, a ja... spanikowałam, bo to nie najlepszy okres na dziecko - ja szukam pracy, gdyż z ostatniej mnie zwolnili z uwagi na redukcję etatu, a mąż ma zamiar otworzyć własną firmę. Poza tym ja niezbyt potrafię i lubię się dziećmi zajmować i strasznie boję się, że sobie nie poradzę w roli mamy, chyba nie mam jeszcze instynktu macierzyńskiego :( (to będzie moje pierwsze dziecko). Z tych względów 2 dni przepłakałam, choć mąż stara się podnosić mnie na duchu i przekonuje, że damy radę. Kalkulator internetowy obliczył, że orientacyjna data porodu to 1 czerwca, ale pewnie to się jeszcze zmieni. Życzę Wam dziewczyny spełnienia marzeń o dwóch kreseczkach, a sobie... odnalezienia się w roli ciężarnej ;) Będę się tu czasem udzielać, buziaki. Paulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dopisać się do tabelki ;-) NICK........WIEK...CYKL...KTÓRA CIĄŻA...DATA TEST...DATA PORODU anka32,,,,,,,,,,,,,,,.,,33.,,,2....,,.3.....----,,,,,,--- -- justynkaa1986......29....2.,..,.. 2....-----25.09----- gracjana090515 ... 23....5 ...... 1 ....-----.....----- kasiula2015........... 31....9 .....--.....-----.....----- gość321 ........,,,,,,,, 33 ... 3...... 1... 8/9.10..---- Agaaa133 .......... .25 ......2.......1.....---.....----- gosc89 .. . ............26.......1......1......26.09.....---- Iwonqa .......,,...... 29 ..... 15 .... 1..,..----,,.....---- ja tez chce...........32.......5..... ..2 Polinna......26......1......1.....24.09.........01.06.2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Witajcie Dziewczyny,witaj Pollina fajnie,ze z nami bedziesz,gratuluje ciazy,chyba tak powiem,bo wiesz..ja tez jakos za dziecmi nie bylam dlugo a mam 33lata..jakos niedawno odezwal sie u mnie instynkt..nie ma co odkladac macierzynstwa,bo potem moze byc trudno zajsc.. Ja bym teraz chciala widzisz,a tu juz 3cykl staran,a myslalam ze to tak latwo.. :-(dlatego nie martw sie dacie sobie rade,super ze maz zadowolony! A do pracy jeszcze pojdziesz,nie martw sie. Moj maz tez jest na dzialalnosci. Trzymaj sie cieplo i dbaj o siebie,glowa do gory. A jak sie czujesz?mialas od razu jakies objawy?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Przepraszam,ze przekrecilam Twój nick Polinna.Mysle,ze potrzebujesz troche czasu i na pewno wtedy ciaza bedzie cie coraz bardziej cieszyc:-),zobaczysz i tego Ci zycze. Justynkaaa1986 nie mam pojecia,co ozn.to klucie po prawej stronie,ale moze lepiej zapytac lekarza?bedziesz spokojniejsza,takie jest moje zdanie.Ja poki co dziewczyny jak sie czułam tak nadal sie czuje,czyli zero objawow:-(,wiec pewnie znowu sie nie udalo:-(..choc jeszcze poltora tygodnia,to niby dlugo..Milego Dnia Wam zycze!:-)a jak Ty Gracjanko??:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirti
Hej dziewczynki ja odpadam rana powitala mnie @ powodzenia dla Was trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycjo110, Justynko1986 teraz nie jestem w ciąży, pisałam o styczniowym testowaniu, ale ciąża w 6 tyg skończyła się niestety. mimo wszystko najważniejsze jest aby nie poddawać się! Łatwo nie jest ale jeśli czegoś bardzo pragniemy to musimy spełniać marzenia, same się nie spełniają! Mirti uszy do góry, ja już się pozbierałam po pierwszym dniu @ i mam dalej plan działać w tym miesiącu, bo cóż innego mi zostało :) ZeberkaSz jak ja zaczęłam się starać to miałam wszystkie objawy ciąży co miesiąc tylko ciąży nie było ;) Ale to to chyba moja podświadomość, poza tym wcześniej aż tak mocno nie wsłuchiwałam się w swój organizm. Ale baaardzo dużo kobietek od razu zafasolkowuje wiec życzę Tobie abyś nie musiala się stresować co miesiąc aby ten był pierwszym i ostatnim cyklem starań :) Polinna witaj! Tak to bywa, że nie zawsze idzie zgodnie z naszymi planami. Musisz pomultku oswoić się z tą sytuacją a z czasem zakochasz się w dzidziusiu. Ale nie czuj się wcale winna, że teraz tego tak nie odbierasz, każdy jest inny, każda z nas jest na innym etapie życia i o czym innym marzy. Ważne, że Twój M Ciebie wspiera, dasz radę zobaczysz! :) A ja miałam intensywny weekend, w piątek po pracy wyjście z koleżankami, sob z rana robiłam badani krwi (dlatego dzień przed nie spożywalam %) ale musiałam wstać wcześnie a późno wróciłam, w sob odwiedzaliśmy rodziców a wieczorem była u mnie siostra, posiedzialysmy do 4,30 :D Wiec w niedzielę odsypiałam, a wczoraj przypadkowo zajechaliśmy do znajomych i tak do 22 posiedzieliśmy :) I po weekendzie, przynajmniej nie miałam kiedy rozmyślać ;) Uwielbiam weekendy tylko szkoda, że są tak krótkie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
witaj Polinna :) Ja na osi macierzyństwa stoję po środku między chcę, a nie chcę :P Trzymam kciuki, żebyś odnalazła spokój w nowej sytuacji. A u mnie jakiś katar się przyplątał. Już 3 dnień i strasznie mnie wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny pollina gratulacje mamy podobne terminy ja ] tak na 06 06 2016 iwonka myslałam ze jestes ale zycze ci tego kochana jak tam gosc 321 sie czujesz jak ci minął weekendzik ja mialam wczoraj gosci az do wieczorka udany choc padłam i ciezko bylo dzis wtsac u mnie narazie wszytsko ok oby zleciaoo do wizyty piszcie dzieczyny ktora testuje dzis lub na dniach ile nas juz jest iłego dnia kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×