Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Gość anianiani
Cześć dziewczyny. Nie jestem typową starającą się o dziecko. Wczoraj najzwyczajniej poszliśmy na całość. Najbardziej płodny dzień przy moich cyklach to prawdopodobnie jutro. Nie wiem co z tego będzie, na nic się nie nastawiam, ale kwas foliowy kupiłam :) Postanowiłam napisać, bo może jakoś szybciej zleci mi czas do 8/9.10 kiedy to wypadać będzie @. Mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko mojej obecności? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirti
Hej dziewczyny dopiszcie mnie do tabelki wiek 31 ciaza 2, bo z kom nie wiem jak. U mnie w pierwszej ciąży test pokazał 2 kreski 3 dni przed @ teraz zastanawiam się kiedy zrobić bo cykle mi się rozregulowały... Ostatnia @ 3 wrzesień standardowo bylo 26-27 teraz to czasem co 22 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonqa
Anianiani witaj! A ja kochane odpadam bo właśnie zaczęła @ się rozkręcać, wcześniej o dzień....ehhh Wczoraj czułam się fatalnie więc domyślałam się, że nic z tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaTeżChce
Hej :) możecie mnie również dopisać do tabelki. JateżChce....31...5...2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj nie podziałaliśmy :-( Ale ogólnie brzuszek mnie troche boli tak jakby na @, może nasze działania w niedziele i w poniedziałek były owocne... Witam anianiani to jesteśmy już trzy na 8-9 października trzymam kciuki, że będą dwie kreseczki zamiast @ Dziękuje gośc321 to będziemy razem testowac, chociaż ja to pewnie nie wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja odpadam wczoraj mój mąż dowiedział się, że jego kolega jest chory i musi jechać w delegację nie będzie go przez kilka dni, akurat w dni płodne jak pech to pech, ale za was trzymam mocno kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczka32
Witam dziewczyny, czytam wasz wątek od początku gratuluję przyszłym mamusiom i życzę powodzenia czekającym. coś o sobie - mam 32 lata i 4,5 letniego synka. Mąż nie che drugiego dziecka (duże problemy z moim zdrowiem w ciąży i bardzo ciężki okres niemowlęcy) chyba się chłopina zraził. :) Ja nie ukrywam liczę na jakąś wpadkę:) Nie zabezpieczamy się - nie mogę hormonów, a inne metody mi nie leżą. Ostatnio mam troszkę rozregulowane cykle od 27 dni do 33, ale ten to już przesada dziś jest 37!! dc i nic, robiłam test wczoraj i jedna kreska. Wg średnich wyliczeń owulacja powinna być ok 16-18 dnia, a wtedy na pewno kochaliśmy się z mężem. Dopiszę, że wyjątkowo nie bolą mnie piersi nic, a nic. Tylko czasami brzuch tak bardzo nisko. O pierwszej ciąży dowiedziałam się ok 30 dc. Nie wiem co mam o tym myśleć. Chyba jednak wizyta u lekarza będzie konieczna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Witajcie Dziewczyny!:-)Justynkaaa1986wczoraj znowu mialam test dodatni,wiec staralismy sie..mam nadzieje,ze zleci jak mowisz i tez niedlugo bedzie mi dane testowac..A piatek juz jutro!:-)oby test u Ciebie byl pozytywny:-)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Witaj Anianiani,fajnie ze z nami jestes:-)8/9pazdziernik?to tez mnie tak wypada:-)my od poniedz.intensywnie dzialamy,ale dzis chyba przerwa..;-)Oby nam sie udalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Agaaa133 tak super,ze jestesmy w 3ke w tym samym czasie Ty,Anianiani i ja:-),oby nam sie udalo i Wszystkim Dziewczynom tutaj:-).Myslisz,ze po staraniach juz tak szybko cos sie czuje??ja poki co nic nie czuje..Dlatego póki nic nie poczuje,nie kusi mnie ,by testowac.pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Witaj KULECZKA:-)fajnie,ze tu zagladasz,zostan z nami:-),oby i Wam sie udalo!Pozdrawiam serdecznie:-) MIŁEGO DNIA DZIEWCZYNY,CORAZ BLIZEJ WEEKENDU!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczkowa24
Test 4 dni przed @ negatywny. W sobotę kolejny zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczka32
Dziękuję za powitanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczka32
Dziękuję za powitanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczka32
Kurcze nie wiem dlaczego nie wyświetla całej mojej wypowiedzi. Czy którąś z Was miała ręką sytuację jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczka32
Zaraz zwariuje. Taką sytuację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc 321 dzieki mam nadzieje ze bedzie pozytywny promyczkowa 24 ja robilas 3 dni przed I mialam nefatywny a dzis 2 dzien mi sie spoznia wiec zrob w dzien misiaczku lub po Bo pewnie nie wykryl8 ciazy witamy now dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
To ja chyba teraz będę ostatnia z testowaniem :) Pewnie gdzieś ok. 20.10 to wypadnie :) Byłam pierwsza do testowania i pierwsza odpadłam, a teraz będę ostatnia :) My też już zaczęliśmy z mężem starania, chociaż to za wcześnie - to dopiero 6dc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośc321 no może se uroiłam bo tak bardzo chce dziecka, a mój partner... najpierw go namawiałam kilka miesięcy na dziecko, a teraz jak mamy największe szanse to on nie ma siły, ale staram się go zrozumiec. Te jego wahania poziomu cukru mają duży wpływ na nasze życie seksualne... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuleczka poczekaj jescze pare dni jesli masz do 33 dnia cykl zrob tescik to moze byc ciaza bo ja robilam test 3 dni przed @ i miałam negatywny test a teraz czekam do jutra czyli 3 dni po @narzie jej nie ma trzymam kciuki dziewczyny dopisujcie sie do tabeli bierzecie kopiuj tabela wklejacie na twoja odpowiedz i sie dopisujecie bo ja czasami nie moge i potem juz wiem czy wpisałam czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaTeżChce
Alex35 chętnie Ci potowarzyszę w oczekiwaniu na testowanie :) u mnie będzie to ok 18.10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Promyczkowa 24czyli jednak 4dni przed moze byc za wczesnie.Kuleczka 32 fajnie,ze z nami jestes:-).Alex35 no tak mozesz byc ostatnia jak na 20.10,ale najwazniejsze,by test byl POZYTYWNY!:-) To same mile chwile przed Wami:-),wiec zycze OWOCNYCH staran. Agaaa133,nie martw sie mamy jeszcze troche czasu do daty @,2tygodnie az,wiec spokojnie,nie ma sie co stresowac.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Dziewczyny dzis robie ostatni test owu...jak myslicie moze byc jeszcze pozytywny???jak dwa ostatnie byly???ja mysle,ze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie moge dodac nowych osob do tabelki spam mi sie włacza moze ktoras skopjuje i wpisze dzieczyny ania nowa i ja tez chce nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaTeżChce
u mnie też tabelka wyskakuje jako spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Ja z telefonu przewaznie wchodze na kafé ,wiec nie widze tabeli:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Miamia a co u Ciebie?jak sie czujesz? A jak Ty Gracjana?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×