Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Gość Gracjana090515
Cześć dziewczyny! :) Jeszcze raz dziękuje za gratulacje :) Za wszystkie testujace na dniach dziewczyny trzymam bardzo mocno kciuki!!! :) Kasiekk09 szkoda, ze sie nie udało! Następnym razem jak sie zdecydujecie napewno sie uda trzymam kciuki!!! :) Claudiee90 gratulacje z racji zostania ciocia!!! :) Agaaa133 gratulacje i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! :) Anianiani dopóki nie ma @ jest nadzieja. Mi tez najpierw wyszla jedna kreska a po tygodniu dopiero druga, trzymam kciuki! :) ZeberkaSz gratuluje! Z całego serca! Cudowne uczucie... Justynka1986 u mnie dzien porodu to mniej wiecej D 6.6-10.6-2016 nie wiem dokładnie. Dziewczyny, Alex35 niespodzianka sie udała!!! Przyjechał mąż zaswrwowalam mu obiad i pózniej podalam mu deser. Małe pudełko czekoladek, jak otworzył przyklejona w srodku karteczka: będziesz tata! A w środku małe skarpetusie 50% mamy, 50% taty. Oczywiście test z II kreseczkami. Jakie było jego zaskoczenie! Zamordowalo go! Dopiero pod wieczor tak naprawdę to do niego dotarło i sie bardzo cieszył! :) nawet zwraca sie juz do mnie w liczbie mnogiej.. Cudowne uczucie! Wszystkim wam tego życzę!!! Z całego serca!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK...CYKL...KTÓRA CIĄŻA...DATA TEST...DATA PORODU anka32 ................... 33 / 2 /3 /--- / --- justynkaa1986 ....... 29 /2 /2 / 25.09 /06.062016 gracjana090515 ..... 23 /5 /1 /04.10 /6-10.06.2016 kasiula2015 ........... 31 /9 /-- /--- / --- gość321 ................. 33 /3 /1 / 8-9.10 /--- Agaaa133 ............... 25 /2 /1 /--- /---- gosc89 .................... 26 /1 /1 /26.09 /--- Iwonqa .................. 29 /16 /1 /22.10 /--- ja tez chce ............. 32 /5 /2 --- /--- Polinna .................. 26 /1 /1 /24.09 /01.06.201 6 ZeberkaSz ............ 26 / 1 /1 /5.10 / -------- Alex ........................ 35 /4 /3 /20.10 / --- Jaga.......................33/1/ 2/ 30.09/4-8.06.2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Witajcie Dziewczyny!:-) Agaaa133 gratuluje!Wszystkiego Naj na Nowej Drodze Zycia!!:-)czyli mam szanse mowisz,choc nadal brak objawow,a do @3dni?8my sie zbliża..czekam dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Anianiani,moze za wczesnie zrobilas test?poczekaj jeszcze..3mam kciuki,by sie udalo:-)! ALEX35 ja myśle,ze dziś lub jutro bedziesz miała test dodatni,3mam kciuki mocno i zycze milego ,owocnego starania;-)i dziekuje,żeTy za mnie 3masz:-*:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
ZeberkaSz ,super!!!Gratuluje!!!:-) Justynko1986 dziekuje,ze na mnie czekacie,jak nie przyjdzie 8to test zrobie 9 lub 10,boje sie,ze bedzie 1kreska;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Gracjana,ale super mieliście z mężem niedzielke!!Fajny pomysł z tymi czekoladkami,skarpetusiami i testem:-),nie dziwie sie,że męża zamurowało:-):-*:-*Miłego Dnia Dziewczyny!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Gracjanko, justynko1986 i wszystkie Dziewczyny ,ktorym sie udalo jak sie czujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Miłego popołudnia Dziewczyny,u mnie zaraz zacznie sie ruch w pracy,ale zajrze tu wieczorkiem:-)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc 321 nawet tak nie mysl beda 2 kreseczki dołaczysz do nas jkochana zeberka na kiedy tak ok masz termin porodu wpisze do tabelki cie napisz ile lat cykl ktora ciaza i termin mniej wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jestes w tabeli to termin mniej wiecej dziewczyny jak sie czuje cie ja narazie dobrze mysle w srode sie umuwic na wizyte cghce juz widziec czy cos widac buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita1244
Ale sie cieszę dziewczyny ze nas przybywa! Gratuluje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gracjana gratuluję! Byłyśmy razem na styczniowym. Basima- nie wiem czy pamietasz. Cieszę się ze ci się udalo. Ja rodze za 4 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz wam wszystkim dziękuje! :) Gosc321 miłego dnia w pracy! :) ja sie czuje ok. Nic zupełnie sie nie zmieniło. Tylko Od wczoraj boli mnie głowa i mam nadal biegunke, a wczoraj zmoglo mnie spanie o 21.30. A wy dziewczyny jak sie czujecie? Justynkaa1986 ja juz dziś sie Umówilam na wizytę ale na 26.10 bo stwierdziłam że tak będzie w sam raz ani nie za wcześnie ani nie za późno. Tylko tyle dni czekać.... Ehhhhhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Ale fajnie macie.... :( Ja juz przestaje w co kolwiek wierzyć.... Ostatnio poklocilam się z mężem... i rozplakalam... ze inne mogą mieć a Ja czemu nie? Czemu mi nie wychodzi? I nie odzywał się do mnie przez 3 dni :(... ze przecież wszystko dobrze robie... :( A tu zostało tyle dni do @ :(... I mam dziwne wahania nastroju... :/ dzisiaj w pracy wydarlam się na operatora bez powodu... zaczęłam dogryzac :/ jezu. .. Nie do wytrzymania jestem :/ ... Jeszcze moja ^kochana^ teściowa mnie potrafi zirytowac.... // 13 dni przede mną :(... no może 10... :/ bo nie zawsze mam regularne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje wszystkim mamusia oczekujacych na malenstwo. Zeby sie dobrze rozwijalo i dobrego samopoczucia. Ja narazie czekam k moze akurat sie udalo. Do @ jeszcze okolo 7 dni wiec trzeba cierpliwie poczekac. Objawus ciazy to nie mam jedyna zmiana ze od wczoraj glowka boli czego nigdy nie mialam przed @ pozdrawiam wszystkie przyszle mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Oby się wszystkim starającym mamusiom się udało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Dziewczyny, głowa o góry. Słaba to pociecha, ale na wszystko przyjdzie odpowiednia pora. Ja zawsze mówię, że wszystko jest jest nam pisane w odpowiednim momencie :) Ja dziś od rana kiepsko się czuję. Głowa mnie pobolewa. Zupełnie jak na @. Jakbym dostała dziś lub jutro, to przynajmniej bym wiedziała, skąd ta jedna kreska. Bo oznaczałoby to, że cykl był krótszy i owulacja wcześniej. Póki co - czekam :) Mąż był zawiedziony 1 kreską. Oglądał test i oglądał w nadziei że coś wypatrzy :) Powiedzcie mi... która z was myślała nad przebadaniem nasienia męża? Ja już kiedyś o tym rozmawiałam z moim. Latka lecą, tempo życia szybkie... Warto zbadać czy wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz tak pragnie dziecka ze sam chce isc na badanie ale mysle zd za wczesnie jeszcze na takie badanie. Po roku staran jak nie wyjdzie to pujdziemy na badanie a narazie to probujemy. W najgorszym wypadku adoptujemy dziecko. To k tak moje marzenie ale najpierw chcialabym swoje dziecko a kiedys adopcja. Pozyjemy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
anianiani - ja do tej pory nie myślałam o takich badaniach, bo wcześniej nie mieliśmy problemów z zajściem w ciążę. Teraz to już (albo dopiero) 4 cykl starań i nadal o tym nie myślę. Gracjana090515 - normalnie ci zazdroszczę tej niespodzianki dla męża :D Strasznie się cieszę, że ci się udało :) oby ten temat był szczęśliwy również dla mnie (na kwietniówkach nam się nie udało) :) gość321 - no mam nadzieję, że niedługo test wykryje tą owulację, bo zaczynam się trochę stresować :( dziś 17dc - zobaczymy. Już niedługo testujesz, więc trzymam mocno kciuki za ciebie :) Claudiie90 - nie przejmuj się - każdy ma czasem zły dzień :) jutro będzie lepiej :) Malutka020289 - trzymam kciuki, żeby się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Ja to chyba tak bardziej dla siebie chciałabym, żeby je zrobił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Chciałabym przebadać męża... ale powiedział mi ze to jest chore.. ze jak dziecko jest nam pisane to będziemy je mieli a jeśli nie to będziemy bez dzieci.... Z tym już bym się nie pogodziła. .. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ktore sie jescze staraja głowa do góry trzeba sie nastawic pozytywnie nie łapac doła bo i tak to nic nie zmieni kazdy pragnie dzieciatka ale nie zawsze jest od razu znam tyle kolezanek co długo sie starali a teraz jak juz maja to nie ma znaczenia zeby wasi mezowie was wspierali to jest najwazniejsze ludzie mja rozne niesczescia chorby trzeba patrzec na to ci sie dostało pozytywnie a co jescze czeka na was jestescie młode macie przed soba całe zycie trzymam kciuki nie łamcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Dziekuje Justynka1986 dajesz mi nadzieje:-*oby się udało. GRACJANA zleci do 26.10 ,wtedy na pewno bedzie widac mala fasolke na usg:-).Claudie30 a moze to objawy?nie martw sie na zapas:-*3mam mocno kciuki:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Moj maz na takie badania chyba by nie dal sie namowic:-(,ale mam nadzieje,ze to nie bedzie konieczne,ze w koncu sie uda:-(.Ja jeszcze w pracy dziewczyny,miłego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Alex35 mam nadzieje,ze dzis test owu bedzie pozytywny,daj znac:-*:-*milej nocki;-),pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Test owu nadal negatywny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Alex a który to dzień cyklu? Ilu dniowe masz cykle? Kup jeszcze jedno opakowanie i sprawdzaj dalej. Nie poddawaj się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
No niestety całkiem mnie juz rozłożyło :/ całą noc się dusilam :/ ten kaszel mnie wykończy :/ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×