Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Uff dzieki Nikita: ) ja w 4+5 mialam 500,4 wiec chyba ok. Alex skoro jajnik boli to moze owu...a zdarza Ci sie tak ze masz bóle jajników? Ja wczoraj tez mialam mega migrenę... A dzisiaj 6 tydzien...i usg!!!. Az jestem ciekawa. Wieczorem dam znac co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
jaga2016 - zdarzają mi się bóle jajników - jakoś nie skupiałam się zbytnio na tym, ale zawsze zakładałam, że to może być owulacja. Ale teraz jak testy wykazują jej brak, to już sama nie wiem. Super, ze masz dzisiaj usg :) Daj znać co i jak - trzymam kciuki, chociaż wiem, że na pewno wszystko jest ok. :) Pewnie zobaczysz już swoją małą kropkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus 13 tak mi przykro ale test byl pozytywny wiec nie rozumiem dlaczego tak sie stalo ale nie trac nadzieji idz na wizyte do lekarza I staraj sie dalej kochana badz sil na jaga ale ci fajnie masz wizyte gosc 321 I jak dalej masz plamienia daj znac martwie sie buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny,ja musze sie z Wami pozegnac niestety;-(@sie rozkreca,wiec nie mam co testowac,b.mi smutno,ale nic nie zrobie.Alex35 3mam kciuki za Ciebie,nie wiem co mam powiedziec o testach,mnie pozytywne wyszly a widzisz nie udalo sie:-(:-(,starajcie sie mimo to jakie testy wyjda.Dziekuje Wszystkim Dziewczynom za kciuki i za mile slowo.Zycze Wam powodzenia i sciskam mocno:-*:-*:-*!Justynko ,Gracjanko duzo zdrowka!!!Agaaa133 idz do lekarza,bedzie dobrze. Miło bylo was poznac. Bedzie mi was brakowało. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc321 kochana odezwij sie do nas tak mi smutno przykro bylas promyczki3m tego tematu bez ciebie to nie to samo trzymaj sie I pisze czaasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
gość321 - strasznie mi przykro :( trzymaj się dzielnie - jestem z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Dzieki Dziewczyny:-*:-*:-*3majcie sie cieplo:-*:-*:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2407
Hej dziewczyny. U mnie ma się to tak że w czerwcu poronilam pierwsza ciążę teraz jestem w drugiej. Terminu jeszcze mi Pani gin nie odliczyła ale ją sama policzylam że będzie to czerwiec. I tak 27.09 beta hcg 86. 30.09 wynik był 181 a dzisiaj wynik 796.5. Wczoraj byłam u gin zrobiła mi usg i jest pecherzyk ciążowy 2.7mm:). Dostałam luteline i mam wielką nadzieję że wszystko będzie dobrze. Mam pytanie odnośnie tych wyników bo nie jestem do końca pewną czy dobrze rośnie. Może któraś z Was się orientuje. Trzymam kciuki za wszystkie przyszłe mamusie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolade
Witam ja również wczoraj dowiedziałam się że jestem w ciąży jest to 4 tydzień za około 2 tygodnie planuje iść do ginekologa żeby się upewnić ze wszystko z maleństwem w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolade
Nie wiem czy jest sens iść wcześniej do ginekologa dodam tylko ze jedna ciążę szätacilam 3 lata temu w 5 miesiacu... co radzicie zrobić ? Poczekać czy iść od razu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2407
Karolade na pewno jest za wcześnie żeby zobaczyć coś na usg. Zrób sobie beta hcg i z wynikiem idź do gin. Niech cię zbada może konieczne będzie przyjmowanie leków na podtrzymanie tak jak to jest w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie :-) ja też z niecierpliwością czekam na testowanie. Ostatnią miesiączkę miałam 23.09 (cykle 25 dniowe). Kiedy mogę zrobić beta HCG z krwi? Pozdrawiam i trzymam za Was kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam gosc2407 jak byłas na wizycie to ktory masz tydzien ciazy ze pecherzyk ma 2.7mm bo ja sie zastanawiam czy nie za wczesnie jestem 5 tydzien a wizyte mam za 7dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia11223344
Hej Dziewczyny! Bardzo bym chciała być mamą na czerwiec 2016... W poniedziałek test pokazał 2 kreski, dziś lub jutro NIE spodziewam się okresu, wiec wszystko stanie się jasne... Jestem juz mamą 5 letniego Szymona, a trzy lata temu po 6 tyg ciąża nie przetrwała. Po tym doświadczeniu bardzo się boje, ale bardzo bym chciała i WIERZĘ że tym razem się uda... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia_____
sylwia11223344 trzymam mocno kciuki :-) Też bym bardzo chciała zostać mamą czerwcową :-) A termin mojej miesiączki przypada na 18.10.. także muszę jeszcze trochę poczekać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość321 przykro mi bardzo że się nie udało, następnym razem się uda, wierze w to :-) ja do lekarza idę w poniedziałek i zobaczymy co mi powie, jejku jak powiedziałam mężowi rano że mam okres i chyba nie jesteśmy w ciąży to masakra, ten smutek w jego oczach :-( ale mimo tego co zobaczyłam, powiedział że dalej będziemy próbować, chyba chciał mnie pocieszyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agaaa133 najwazniejsze z macie siebie i wspieracie sie a dzieciotko napewno bedziecie miec wierze w to kochana witam nowe dziewczyny gratuluje 2 kresseczek oby jak najmniej takich rozczarowan taka jak nasza gosc321 agus133 trzymajcie sie dzielnie kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Justynka1986 za słowa wsparcia, tzrymajcie się dziewczyny, oczywiście wszystkim wam gratuluje dwóch kreseczek, a za resztę trzymam kciuki żeby się wam udało :-) dużo zdrówka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Dziewczyny, ja też pewnie od czasu tu zajrzę, ale u mnie to już bez szans. Dziś 32dc, brzuch napiernicza jak na @...a poranny test znów pokazał 1 kreskę. Zastanawiam się tylko o co w tym wszystkim chodzi. Wstrzeliliśmy się idealnie w owulacje i nic nie wyszło. Pozdrawiam was serdecznie i trzymam za wszystkie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolade
Klaudia wrzuć jeszcze raz bo wczytać się nie chce... ja planuje wizytę za 2 tygodnie ;) wtedy to już będzie 6 tydzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolade
Kurde niestety ja nic nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelove
Hej kobietki :) ostatnia miesiączkę miałam 1 września, wiec owulacja wypadała mniej więcej 17 . Wiec z chłopakiem działaliśmy ile się da . Teraz jest juz 37 dzień cyklu , @ dalej brak . 2 testy negatywne , 2 bardzo slaba druga kreseczka , prawie niewidoczna . Dzisiaj byłam u gina i powiedzial ze na 99% się udało, ale pęcherzyka jeszcze nie widac. Wizytę mam 20 wiec mam nadzieje ze będzie juz 100 % :) narazie to piersi bolą mnie niemiłosiernie , czuje takie ciągnięcie jakby szyjki macicy i delikatne bóle jajników . Do tego masakryczny bol glowy i wzdęcia . Caly czas mi się odbija i śpię całymi dniami . Trzymajcie kciuki ! :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Claudiie90 - przykro mi, ale ja tam też nic nie widzę :) Witam nowe dziewczyny :) Gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość febbie
Hej dziewczyny. Postanowiłam do was dołączyć. Na 90% jestem w ciąży...to byłoby moje 3 dziecko. :) Wprawdzie nieplanowane,no ale cóż. Jestem 4 miesiące po porodzie,więc to bardzo szybko i boję się jak sobie dam radę z 3 dzieci . Był tu zresztą niedawno taki temat,że laska jest w ciąży też z 3 dzieckiem 3,5 miesiąca po porodzie - wtedy myślałam,że to jakaś masakra,a teraz....sama tak mam. Szok. No,ale testować będę w sobotę. Mama wprawdzie bardzo nieregularne cykle,ale coś czuję,że jednak zaciążyłam... Mogę dołaczyć? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Morelove ile masz lat?. No Ja juz mam schizy... mąż tam widzi druga niby kreskę tylko ze krzywa jest... Albo mu dymi w głowie... albo Ja juz nie ten teges ze Mna. Od rana to ta mnie głowa boli... co Mnie rzadko boli... Tydzień przed @ zawsze dostaje biegunki... Chwilowo nic nie ma... może jednak?:D. Ale przestałam się chwilowo nad tym zastanawiać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelove
Mam 22 lata .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelove
Dzidziuś planowany i niecierpliwie wyczekiwany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×