Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Gość anianiani
Claudie 90 Ja też tam nic nie widzę, oprócz jakiegoś zacieku na dole okienka testowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
No właśnie tam taki lekki zaciek... okaże się za 8 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Morelove a długo się staraliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Claudiie90 - u ciebie to chyba troszkę za szybko na testy - który to dzień i jak długie masz cykle? Ja bym jeszcze poczekała na twoim miejscu :) ale trzymam kciuki, żeby to była ciąża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Alex ten test był robiony 30 września :).. ale zostawiłam Go w szafce.. dzisiaj otwieram a tam takie coś... Dzisiaj jest 19dc a cykle mam 24-30... Jak mam dostać @ np. 19 października. . To zawsze dostaje Ją 3-4 dni wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarinka
hej pozdrawiam,u mnie dalej brak @,więc raczej pewniak,to już piąty dzień spóźnienia.Dzisiaj pytam synka czy chcesz mięć brata albo siostrę?mówi :NiiiiiE,....super się zaczyna.Na dodatek folik mi gdzieś zaginął,jutro kupię nowy.Mam pytanie czy któraś wie jak to się dawkuje?jedna tabletka dziennie czy dwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość febbie
Ja brałam jedną dziennie do 3 miesiąca,a potem zxamieniłam na witaminki dla ciężarnych (też 1 x dziennie), natomiast w 2 ciąży bardzo późno się dowiedziałam,bo dopiero w 12 tygodniu,więc już podarowałam sobie kwas foliowy i od razu brałam witaminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po usg. Jest pęcherzyk 9 mm i cialko zolte: ) tak jak sądziłam echa zarodka na razie brak. Nastepne usg za ok 2 tyg. Ogolnie poki co wszystko w porzadku Pani dr mi pogratulowala. Teraz to ja dopiero zniosę jajko przez te 2 tyg. .. Gratuluje wszystkim przyszlym mamusiom. Trzymam mocno kciuki za wszystkie starające sie i oczekujące na 2 kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Jaga gratuluję :* 2 tygodnie zlecą szybciutko :) i będziesz słyszeć serduszko :) Dziewczyny zastanawiacie się powoli nad imionami?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudia ja tez widze jasna ale krxywa ale powinna powtorzyc trzymam kciuki febbie gratulacje dasz rade witamy wsrod nas ciaza to wyjatkowy czas buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Claudiie90 - 30 września to chyba jeszcze przed owulacją go robiłaś :) To jesteśmy na podobnym etapie - u mnie dziś 20dc - ja testuję dopiero 20 października :) sarinka - ja biorę folik 1 tabl. dziennie już od marca - w międzyczasie poroniłam w kwietniu w 9tc i teraz staram się już 4 cykl jaga2016 - to super, że wszystko dobrze - za 2 tygodni będzie już na pewno więcej widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
justynkaa dziękuję za miłe słowa :) Mam nadzieję,że faktycznie dam radę. No,ale pewność będę miała w sobotę po testowaniu. Co zabawne,zawsze myślałam,że będę mieć tylko 1 dziecko - z natury raczej leniwa jestem. ;) Ale zdaje się,że instynkt silniejszy. I wydaje mi się,że przy 3 dzieciaczków jest tak wesoło w domu, dużo miłości.Aczkolwiek z pewnością mnóstwo obowiązków i pewnie nieraz zmęczenia i frustracji. Ale nikt nie mówił,że macierzyństwo to sielanka. :) Daje natomiast mnóstwo satysfakcji,szczególnie kiedy udaje się dzieci wychować na porządnych ludzi. To jednak ocenią one same,po latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość febbie
Post z 23:03 to ja febbie. Nie wpisałam nicka,zapomniałam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelove
Claudiie90 w sumie pierwszy cykl starań dopiero . I chyba się udało za pierwszym razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka u mnie 6 tydz od ost@ a wg usg 5 tydz. Z tym, ze owulacja byla pozniej...stad pewnie mlodsza ciaza. Terminu mi jeszcze lekarz nie wyznaczył. Wizyte mam w przyszlym tyg. Musi mi dac skierowanie na usg. Za tydz bedzie 8 tydz liczac od ost @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha jaga to fajnie niedługo bedziesz wiedziec termin to juz tak sie cieszy człowiek a jak sie czujesz ja zaczełam lekkie mdłosci wiec napewno minał u mnie miesiac bo z corka po miesiacu mnie zaczeło mdlic pamietam to dokładnie juz bym chciała widziec ile ma mm i czy jest ok ale jescze 6 dni to niedługo a jak sie czujecie febbie trzyamm kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK...CYKL...KTÓRA CIĄŻA...DATA TEST...DATA PORODU anka32 ................... 33 / 2 /3 /--- / --- justynkaa1986 ....... 29 /2 /2 / 25.09 /06.062016 gracjana090515 ..... 23 /5 /1 /04.10 /6-10.06.2016 gosc89 .................... 26 /1 /1 /26.09 /--- Iwonqa .................. 29 /16 /1 /22.10 /--- Polinna .................. 26 /1 /1 /24.09 /01.06.201 6 ZeberkaSz ............ 26 / 1 /1 /5.10 / 15.06.2016 Alex ........................ 35 /4 /3 /20.10 / --- Jaga.......................33/1/ 2/ 30.09/4-8.06.2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudiie ja niestety tez nic.nie widze: / Ale sluchajacie u mnie byla owulka w 20dc. Robilam test w 31 dc i nie bylo nic...a akurat mialam wesele tego dnia i chcialam wiedziec czy moge cos wypic;) po paru godz spojrzałam na test i taki jakby cien sie pojawil...wzięłam nowy test i porownalam.pokazałam mężowi stwierdził ze faktycznie jakby cos tam bylo. Na w weselu dostalam lekkiego plamienia i pomyślałam, ze @ nadchodzi ale bol byl inny mocniejszy niz zwykle i jakos tak od rana dziwnie sie czulam...po dwoch dniach powtorzylam test bo brzuch nadal bolal a @ ciagle brak...i wtedy juz byla bardzo bledziutka....tak naprawde wyrazne 2 kreski mialam w ten poniedzialek czyli ok 40 d c czyli ok 7 dni po terminie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Justynka czy mogłabyś mnie dopisać? Bo u mnie nie chce wskoczyć :/... Wiek: 21 , cykl staran: 6, Data testowania 17.10. Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Justynka czy mogłabyś mnie dopisać? Bo u mnie nie chce wskoczyć :/... Wiek: 21 , cykl staran: 6,Pierwsze dziecko. Data testowania 17.10. Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok zaraz sie postaramNICK........WIEK...CYKL...KTÓRA CIĄŻA...DATA TEST...DATA PORODU justynkaa1986 ....... 29 /2 /2 / 25.09 /06.062016 gracjana090515 ..... 23 /5 /1 /04.10 /6-10.06.2016 gosc89 .................... 26 /1 /1 /26.09 /--- Iwonqa .................. 29 /16 /1 /22.10 /--- Polinna .................. 26 /1 /1 /24.09 /01.06.201 6 ZeberkaSz ............ 26 / 1 /1 /5.10 / 15.06.2016 Alex ........................ 35 /4 /3 /20.10 / --- Jaga.......................33/1/ 2/ 30.09/4-8.06.2016 claudiie90..............21/6/1/17.10/.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka mi tez wczoraj zaczely sie mdłości. Mialam dluzsza przerwe w jedzeniu i od razu zrobiło mi sie niedobrze...teraz tak mam ze musze jesc co 2/3 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
claudiee ale data testowania napisałas 17.10 a dzis mamy 9.10 a z tego co piszesz testowałas w poniedziałek wiec wpisałam cie w poniedzialek 5.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Justynka datę testowania mam dopiero 17.10 :). No 17.10 mam dostać @ :P a nie 5.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia8989
Claudiie90 to testujemy prawie w tym samym czasie :-) bo ja @ mam dostać 18.10.. ale myślę, że pójdę zrobić beta HCG z krwi 15 lub 16.10 :-) Już nie mogę się doczekać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Tez bym zrobiła betę. Ale nie chce się rozczarować... wiec poczekam do 17 :) akurat jest wtedy Zuzanny :) i może niespodziankę dostane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×