Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Gość Alex35
gość321 - czyli jednak dobrze to interpretuję :( no to czekam dalej - dzięki za odpowiedź :) i trzymam za ciebie kciuki - oby się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Ja w pierwszych dwoch dniach mialam negatywne,tzn kreski testowe byly bledsze od kontrolnych,a 3ci dzien kreska testowa ciemniejsza od kontrolnej a 4i 5dzien kreski dwie jednakowe,wiec tak jakby tez testy dodatn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka1986 pierwszy test robiłam 30 września i były dwie kreski i to był prezent na dzień chłopaka :-) a dzisiaj chcieliśmy się upewnić, a w pracy zaczęłam plamic a teraz już przeszło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Dziewczyny ja juz chyba odpadam:-(,bo minimalnie chyba brazowy sluz mi sie zaczyna jak zawsze przed @:-(:-(:-(:-(,a mialam taka nadzieje:-(..,jeszcze te testy owu robilam:-(:-(a szkoda mowic:-(.Pozdrawiam Was,fajnie bylo z Wami:-*:-*3majcie sie cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Dziekuje,ze trzymalyscie kciuki za mnie,jeszcze poczekam ale czuje ,ze jednak nie bede musiala testowac:-(szkoda:-(.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
gość321 - nie łam się, będzie dobrze - jeszcze okresu nie dostałaś, więc głowa do góry i myślimy pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Dziekuje Alex35 staram sie,ale jak plamienie sie rozkreci strace nadzieje:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Dziekuje Justynko 1986:-*:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość321 kochana ja też mam plamienie (chyba), więc jeszcze może będzie wszystko dobrze i zostań tu z nami, mimo wszystko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Agaaa133 dziekuje:-*:-*jestes Kochana:-*a masz plamienie jak przed okresem?poki co jestem z Wami:-*:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
No kochane dzisiaj się nastałam 10h w pracy. Bóle podbrzusza są ale lekkie... przed dniami plodnym bolały mnie jajniki... teraz znów lekko dają o sobie znać :/. Coś jest jednak nie tak... potrafiłam zjeść dwie duże bułki w pracy :O i jak wróciłam do domu... zjadłam 9 naleśników z serem :/ dalej ssie mnie :(.... a tu 7-10 dni do @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarinka
Hej dziewczyny,trzymam za was kciuki,żebyście zostały mamami w czerwcu,ja bardzo kocham swojego synka ma teraz cztery latka i to jest cudowny wiek. Chce mieć drugie dziecko ze względu na niego, być może to będzie czerwiec, jak do poniedziałku nie dostanę... TO BĘDZIE PEWNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_1
Piszę się na czerwiec, test pozytywny, wiek 30, cykl 4, 1 po ziołach o.Sroki - zadziałało od razu. Jutro wizyta u gina, troche wcześnie, ale już nie mogę usiedzieć. Dziecko pierwsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny biorę cyclodynon dlatego bo nie mogę zajsc q ciążę mam dziwne miesiączki. Pierwszy cykl go biorę i staram się o dzidziusia teraz zauważyłam że podczas dni płodnych mam śluZ GESTY wczoraj miałam dni płodne dzisiaj zobaczyłam że mam gesty biały i duża ilość jego była co to może oznaczać pierwszy raz mam tak. Czy to Oznaką że dni niepłodności mi się zaczely

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nniestety nie wytrzymalam i zrobilam test przed wczoraj i negatywny.wiec tylko czekanie na @ale sie nie poddaje poprostu co ma byc to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 321 nie poddawaj się :) Myśl pozytywnie, ja na początku też miałam brązowe plamienie. Gracjana090515 nie polecam iść na USG tak szybko :( Ja byłam dzisiaj i wróciłam totalnie załamana. Lekarz powiedział, że nie może stwierdzić, czy to, co widzi jest ciałkiem żółtym czy ciążą pozamaciczną. Był przy tym tak niemiły i miał mi za złe, że w ogóle przyszłam ;/ Zrobiłam badania bety - 579,2. Wg wskazań labo jest to 4. tydzień, czyli tak jak powinno być. A na USG mam przyjść za 3(!) tygodnie. Nie wiem jak wytrzymam tyle czasu w niepewności ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kochane :-) Z własnego doświadczenia.... Dla wszystkich watpiacych i tracących nadzieje przyszłych mam. Ja zaszłam w ciążę po prawie roku starań, w tym 4 miesiące ostatnie leczenie w klinice niepłodności u cudownego lekarza. W cyklu w którym zaszłam w ciążę nawet się tego nie spodziewałam. Otóż. Od początku. Stymulacja po clo dała efekt w postaci jednego pęcherzyka, który potem po Pregnylu nie chciał peknac. Lekarz po kolejnych monitoringach stwierdził, że nie pęka tylko chyba się zmniejsza I nie wiadomo czy w ogóle doszło do owulacji. Więc i nasze starania z mężem nie były jakoś intensywne... :-) mimo to ciągle modlilismy się aby jednak się udało. Zrobiłam test w dniu spodziewanej miesiączki i co negatywny. Więc nawet mnie to nie zdziwiło w sumie. Do tego piersi powiekszone jak przed okresem, bóle bardzo intensywne w podbrzuszu typowo jak na okres... A tu za kilka dni niespodzianka... Test pokazał blada kkreseczke. Pobiegłam na bete i wynik 155 :-) za 3 tygodnie już widziałam pięknie bijące serduszko. Najcudowniejsze co mogłam usłyszeć. Termin mam na maj 2016 i mimo małych problemów i tego, że muszę bardzo się oszczędzać i dużo leżeć to mam nadzieję że zostanę mamą szczęśliwej Kruszynki :-) Edyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
ZeberkaSz dziekuje za wsparcie Kochana:-*:-*,nie przejmuj sie lekarzem niestety:-(nie kazdy potrafi byc mily dla pacjenta:-(,zycze Ci by za 3tyg wizyta byla duzo milsza a wiadomosci byly bardzo dobre.Buziaki,milej nocki.:-*Alex35 3mam kciuki za testy.Milego wieczorku Dziewczyny.Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1244
Nie wstawia moich wypowiedzi. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1244
Kochane trzymam za Was kciuki. Nie można myśleć negatywnie. Na pewno kazda z Was bedzie szczęśliwa mamusia, to juz tylko kwestia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1244
Gościu 321 dziękuję ze pytasz. Czuje sie dobrze choc wczoraj miałam gorszy dzien- bole brzucha, glowy i senność. Beta przyrasta prawidłowo :)wizyta za 2 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc321 i jak tam przyszła jednak czy moze nie napisz mysle cały czas i trzymam za ciebie kciuki zeberka nie przejmuj sie tym lekarzem on nie ma serca zleci i zobaczysz serduszko ja ide za tydzien tez nie wiem czy nie za wczesnie ale musze wtedy po pozniej nie bede miec jak corcia ma ferie i nie mam z kim ja zostawic a maz daleko pracuje witam nowe dziewczyny zaparaszamy do wpisania sie do tabelki ja dzis miałam rano mdłosci nie wiem czy to dobrze czy zle ale bedzie ciekawie jak sie rokreca nie idzie pracowac buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaaa133
No i mam totalnego doła :-( cóż z tego że miałam dwie kreseczki, jak dzisiaj @ rozkręciła się na dobre, zawsze drugiego dnia mam bardzo obfite krwawienie i dzisiaj nie jest inaczej :-( mąż powiedział że muszę iść do lekarza, jak się skończy @ to pójdę i zobaczymy co ze mną nie tak :-( jesteśmy oboje naprawdę załamani :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agaaa133 a robilas bete , moze lepiej zrob i to teraz bo jezeli jestes w ciazy to moze powinnas wziasc jakies tabletki na podtrzymanie. Lepiej dmuchac na zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeberka wspolczuje :( najgorzej trafic na niemilego lekarza :/ moze warto pomyslec o innym lekarzu? Aga moze faktycznie skonsultuj to z lekarzem. Ściskam mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1244
Jaga najpierw 183 a po 48h 401. Gin stwierdził ze to 4-5tc :) ale usg dopiero dokladnie potwierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Ja dziś też zdołowana, wczoraj test owu znowu negatywny :( Wczoraj mnie bolała cały dzień głowa, a dzisiaj boli mnie macica i prawy jajnik i to dość mocno :( Masakra jakaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×