Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

goscczerwiec27 - no troszke bylo zamieszania u nas bo remont ruszyl i wiecznie cos ... ninus- albo jak mu pokazuje gdzie kopie i sie patrzy tez nie chce kopnac dopiero buszuje jak nikt nie patrzy nie dotyka chyba ze ja go poprosze to tak. bezzka- jak nigdy nie wiedzialam co to zgaga to po porodzie chyba nie bede chciala o niej slyszec ... Jak sie obudze to czasem juz ja mam.. justek - no w koncu z nami sa caly czas i to nas sluchaja :D Mnie chyba ostatnio bardzo uciskal na pecherz a stalam w kolejce na stacji zaplacic za paliwo i go prosilam zeby nie uciskal bo sie bedzie za mame wstydzil i odpuscil spokojnie dojechalismy do domu ponad 10 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezzka no mi warzyw tez tu brakuje, a i ilość posiłku jest śmieszna . Na zgage polecam banany maja cos co zapobiega. Szkoły rodzenia zazdroszcze bardzo bo ja się tak wybieralam a teraz mi nie można :( Kawusi4 kobietom boj się Boga i cos zjedz ,jak chcesz walczyć z choroba kiedy masz malo siły, normalnie lanie ci się należy ! pies sąsiadów jak ja to rozumiem, moi maja i jak gdzieś jada i zostawia sunie w domu to jest jazgot aż do ich powrotu. Jeżeli chodzi o mój pobyt w szpitalu to może jeszcze ze 2 dni mnie potrzymaja, w zasadzie juz dziś mogłam wyjść ale boli mnie dol brzucha i plecy ,dostalam kroplowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pewnie dam spokój z tą futryną i drzwiami jak Czerwiec27 tak radzi, tyle że na męża nie mam co liczyć, bo to leser i mieszczuch wyniańczony przez mamusie i siostrzyczki. Nic zrobić nie umie, a ja mu ciągle tłumaczę że nie umiesz, bo ci się nie chce. Wszyscy za niego całe życie wszystko robili. Ja z tym walczę już prawie 4 lata, ale ostatnio dałam spokój i wolę zrobić sama albo kogoś z rodziny poprosić niż się denerwować. A raz jak już wrzasku narobiłam to wziął się za robotę, ale dajcie spokój wszystko na odpiernicz zrobił i gada "bedzie ?" Więc pewnie wolę stan tych drzwi i futryny taki jaki jest obecnie. Czerwiec27 masz rację z tym, że teraz wszystko szybko schnie, bo sezon więc się posłucham i tez wyskoczę na łowy i zacznę to ogarniać póki do końca marca grzeją. A jeśli chodzi o to prasowanie to tylko z jednej strony tak normalnie jak dla nas, czy na lewą stronę tez przewracasz ? A właśnie i co używacie Lovelę, Jepl czy coś innego dla maluszków? Bo pasuje mi kupić i tak zastanawiam się który lepszy proszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieje ze przyszla mama
Dziewczyny wkurza mnie to kafe. Co chce wejsc i cos przeczytać to strona zawieszona. Moze rozwazyly bysmy zalozenie nowego forum bo na innych nie zauwazylam zeby sie tak wieszaly. Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1244
Cześć Dziewczyny! Ja po wizycie. Ta galareta to byl czop. Szyjka sie skróciła, jest juz miękka, zaczela szybciej dojrzewać. Dostałam 2 kolejne leki na skurcze i mam je kontrolować. Gin przewiduje wcześniejszy poród. Ale pilnujemy żeby nie byl zbyt wcześnie. Mam wrzucić na luz i więcej odpoczywać. Rewelacji nie ma ale tragedii tez nie :-) tesciom drzwi nie otwieram do rozwiazania. jestem z corka u rodzicow i wiadom jest super :-) synek wazy900gr :-) U mnie dokladnie 7 kg na plus. 7 miesiąc leci . Ciekawe do ul dobije :-) w każdym razi nie zaluje sobie :-) choc czasem mam wyrzuty sumienia bo pękam aż ruszać ie nie mogę :-) Tez wieczorem podchodzi mi jedzenie :-( nieprzyjemne uczucie. Chyba musze ograniczyć lub zmienić odzywinie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1244
Co do proszku osobiście uważam ze wszystko to chemia. Ja uzuwalam tego co my tylko w mniejszej ilości i z dodatkowym plukaniem opcja w automacie. Poza tym warto zwrócić uwagę ze wszystkie ciuchy w których chodzimy musialyby byc prane w tym proszku bo przeciez dzieciaka bierzemy przytulamy , na naszymciele czuć ten proszek etc dlatego itak ma styczność z nazym proszkiem. Nic się cór nigdy nie dzialo. Wiem ze nie raz maluszki jak przechodzily z loveli na normalny proszek to wychodziło im uczulenie. Takze ja będę prac w arielu lub persilu :-) i cocclino lub lenor plukanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te tylko narzekają... Zamiast się cieszyć to biadola. Takie synowe bym wywalila na dwór, lenie i księżniczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zojka123
Co zdążę doczytac Was do konca to nie mam juz czasu na napisanie. Moze jak bede na zwolnieniu to bedzie lepiej. Mam nadzieje ze przyszla mama ja tez czuje slabiej ruchy. Myślę ze to przez to ze mam lozysko na przedniej ścianie. W pierwszej ciazy synka czulam bardzo dobrze i czesto. Ruchy wyczuwalne byly na brzuchu a z Mala jest zupelnie inaczej. Czuje ja bardziej w srodku i dosc rzadko w porównaniu do synka. Ostatnio przegladalam ciuszki po coreczce siostry i jestem w siódmym niebie. Mam trzy kartony ciuszkow. Bede musiala dokupic tylko pare do szpitala i problem z glowy. Nikita szybko ten czop u Ciebie zaczal odchodzic. Oszczedzaj sie ile sie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiałam się jaki proszekbkupic ale skoro wyszło jak wyszło wszystkie ciuszki mama zgarnela do siebie tam poparła i moja siostra poprasuje. Wszyscy się bardzo martwia o mojego dzidziucha dlatego każdy pomaga jak może. Mamy już dużo ubranek i innych rzeczy moja siostra przywiozła trochę na wypożyczenie bo po co mam kupować :) ciągle przeglądania wózki bo w tym temacie jeszcze nie podjelam ostatecznej decyzji. Nikita to ty leż kochana to jeszcze za wcześnie na poród ,oszczędzając się bardzo. Swoją droga aż dziwne że nie położyli cię na obserwacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Rozefi dobrze ze u Was wszystko ok ale lepiej ze Cie jeszcze zatrzymali troche. Nikita uwazaj na siebie bardzo, mowil Ci lekarz ile ma teraz Twoja szyjka? Moj synek do polodnia nie dawal znaku życia juz sie denerwowalam bo zawsze po śniadaniu byla impreza ale po obiedzie na szczescie zaczal szaleć. Pewnie spal a ja juz szalalam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieje ze przyszla mama
Gosciu 18:53 i 19:47 nie sprowokujesz nas:) Pozdrowionka:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita 1244
Zgadzamy sie z toba gościu- najlepiej leżeć i pachnieć :-) wbrew pozorom jesteś calkiem rozgarnięty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny widze ze sie tu jakas odzywa co pewnie chciałaby byc w ciazy i zazdrosci i pisze smieszne posty spoko to jest zabawne wrecz smieszy ale fajnie ze my sie trzymamy razem i to nic nie da juz raz ktos ten temacik probował rozwalic i podszywał sie pod taka kolezanka co juz jest na lipcowkach i sie nie udało kochane trzymajcie sie dzielnie i wyspanej nocki zycze buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to wy chyba nie bardzo,sądząc po toku myślenia, życia rodzinnego i dbałości o dzieci. Biedni ci wasi mężowie, oj biedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko moja droga to mam, i wiesz co te moje dziecko ma też już swoje dziecko,więc się pimylilas moja droga,lepiej wytrzyj mleko bo masz jeszcze pod nosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Oj dziewczyny trzymajcie się, zostały 3 miesiące. Niby niedużo, ale dla Maluchów bezcenne. Byłam na kontroli, mam zmienione leki na bronchosol. Z powodu niejedzenia mam brać elektrolity. No i wzięłam tylko 1 dawkę paracetamolu, więc jest lepiej. Teściowa siedziała z chłopcami a ja pospałam. Po wyjściu z przychodni weszłam do apteki , farmaceutka proponowała różne zamienniki i dobrze ze zapytałam czy w ciąży można brać. Pod kurtką brzuszka nie widać. Ja mam łożysko na przedniej ściance a mimo to ruchy czuję wyraźne, inni tez czują i widać gołym okiem. Ostatnio podczas usg i pani doktor poczuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny uwielbiam z wami pisac i lezec****achniec :) pranie zrobione jutro prasowanie :) musze ziemie kupic i kwiaty przesadzic :) Ninus trzymaj sie :) dzs mi reka cos dretwieje i noga jakos taki bezwlad mam :/ siedze i patrze na te wiszace ciuszki i juz chce moja kruszynke przytulac i calowac male stopki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Faktycznie mozna sie pośmiać jak to sie ludziom z nudy w glowce przewraca;-) Kawusia to dobrze ze u Ciebie lepiej i milo ze tesciowa pomogla. Rozefi z ciekawosci co dzisiaj na kolacje dostalas? Znowu mielonka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak co na kolację dostała? Homara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Nie pisapam pare godzin bo leżałam i pachnialam, mowie Wam jak to wyczerpuje... :D Gosc1987 - najlepiej chyba i tak tygodniami to liczyc bo mniej motania :) Rozefi-wez idz do domu bo juz w calym szpitalu pachnie :) hehe. A tak serio, trzymaj sie tam jakos... Lepiej pare dni dluzej a w domu spokojniej... Nikita - no to pieknie Ci krwi utoczyla, trzymaj sie jakos i masz racje z tym zakazem do porodu... Co do zmiany strony - dostosuje sie, chociaz watpie ze cokolwiek na to zawieszanie pomoze... Ninus - ja pralam w proszku lovela, a prasowalam i prawa i lewa strone i żelazko na fulll, tylko zmniejszalam jak byl inny material jak bawelna zeby nic sie nie przykleilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Ja juz wzielam kąpiel nabalsamowalam sie i teraz leze i pachne;-) A jak Wam mija wieczor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezzka
Andzia wyczuwam dobry nastrój ;) też mam w planach przesadzac kwiatki w domu ale niech troche dojde do siebie po tym przeziebieniu. Dziewczyny ktore juz mialy test glukozy jakie mialyscie wyniki? Bo mi wyszlo jakos dziwnie.. na czczo 68,5 po 1godz. 58,5 a po 2godz. 71! Najważniejsze ze cukrzycy ciążowej nie mam ale ten dtugi wynik 58,5 po godzinie troche mnie martwi. Po tym czasie glukoza powinna byc najwyzsza hmm troche wyczytalam w necie ze mam problem z tolerancja glukozy i hipoglikemia dlatego nie zaleca sie jedzenia cukru. Zobaczymy co lekarz powie w czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Gosc1987 - tez leze i pachne... Przydalby mi sie parobek jakis :D co by basen przynosił, nie musialabym wychodzic z poscieli :) Bezka-poczekamy co Ci lekarz powie.. Hmm... Mnie to badanie za 3tyg czeka. Mam nadzieje ze nie za pozno, bedzie, 28tc...poki co jem wszystko jak jadlam... Slodkie jak mnie podleci... Np wczoraj 3/4sloika dzemu wisniowego.. Jak mi ta cukrzyca wyjdzie to nie wiem jak ja przezyje hmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieje ze przyszla mama
Bezzka nie chce cię straszyc ale u mnie w poradni diabetologicznej minimalny cukier ma wynosić 70. Wartosci ponizej tego zakresu moga zostac uznane jako hipoglikemia co również jest cukrzyca i o wiele gorsza jezeli chodzi o wplyw na maluszka. Ty jeszcze nie bylas u lekarza wiec nie zamartwiaj sie na zapas:) Moze to tylko wplyw zlej diety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscCzerwiec ja mam na glukoze 21.03 :) juz sie boje bo mam odruch wymiotny po tym lekarz mowil zeby cytryne wycisnac ale teraz slysze ze to niby wyniki falszuje hmmm lekarz chyba by tak nie mowil w takim razie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenaszydlowska
Kochane przyszłe mamusie :) zapraszam do obejrzenia oraz oceny galerii moich łapaczy snów dla dzieci i nie tylko. Facebook https://m.facebook.com/%C5%81apacz-sn%C3%B3w-by-marzena-830632103731256/ lub instagram @lapacz_snow_dreamcatcher Pozdrawiam serdecznie wszystkie brzuszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andzia30czerwiec też polecam cytrynę. Mój gin mówił, że konsultował temat z różnymi innymi lekarzami i cytryna nie zaburza wyników. Pielęgniarka w punkcie pobrania też polecała cytrynę. A uwierz, że lepiej smakuje - za pierwszym razem podeszłam bez cytryny i niestety zwymiotowałam. Za drugim z cytryną i było dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Andzia ja chyba mimo wszystko postaram sie bez cytryny... Nie wiem, mam nadzieje ze dam rade i ze mizna to wypic duszkiem... Wmowie sobie ze to pyszny sok czy coś. :D ale reklamowke wezme na wszelki wypadek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję- to trochę mnie nastraszylas :( chociaz wiem ze niektorzy lekarze nie patrza na ten drugi wynik tylko najważniejszy jest po 2 godz.. no nie wiem, dieta to raczej nie jest bo jem czesto male porcje, nie jadam cukru i slodyczy, ani ciezkich rzeczy, staram sie zdrowo odzywiac. Dzis na kolacje np. byl pieczony pstrag z brokulem :) no coz poczekam do czwartku. Dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×